Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wait... What?
  • nebo je prostě jen dutej jak bambus :) neomlouvej vsecko amatersky trolismem :D
  • No ja jako fanda komiksu (doporucuju "the darkness compendium edition vol. 1,2" bohuzel jen pro anglictinare) jsem zklaman jen delkou hry 6h na obtiznost Hitman.Jinak 6kil za originalni a sice linearni hru se da.(Znovu hratelnost 100%)Bavil jsem se az do konce.(7/10) *5*
  • MrSanta
    Ne, pán je zřejmě trol - amatér *3*
  • cos hulil?
  • Mayuri12
    No nevím cos hrál za hry v Darkness 2 působí zbraně skvěle (arkádově skvěle FPS simulátory mě nezajímaj). Mnohem líp než v takovém MW 3 a pár dalších podobných hrách.
  • smejki
    ježiš! ono to je RPG? *8*
  • SOUHLAS! (tohle je na snizeni prilis mnoho velkych pismen)
  • Jedna z nejlepsich zalezitosti letosniho roku, doufam si tvrdit ze revoluce v zanru modernich rpg, uzasna a navykova vec, proste spicka zanru, uzasna vec, nato neni slov, tohle se povede snad jednou za 10 let!!
  • Dalsi fps blbost...
  • v levelu se dycky najde naka perla, ktera dostane 2 nebo 3, sou to ty nejlepsi recenze hehe.
  • nadhod aspon 5 fps s mnohem lepsim pribehem, rad si je zahraju, dik.sem zvedavej s cim prides.
  • ty si dobrej hnup. hru si nehral, takze vubec nevis, ale pises sem, ze vic se ti libila recenze na hrej, kde hra dostala ADEKVATNICH 6/10, protoze je to lepsi prumer.nejdebilnejsi veta co sem tendle mesic cetl.pak naky hlody o tom ze si dospelej a hype na alan wake.

    todle muze vyplodit jedine Maďar.
  • od začiatku prekvapivo dobre užastné , po druhom spustení hry klasika strielačka , po treti krat nuda a nuda stejné pasaže stejne kulisy nič nové a ten koniec ,,, už nikdy viac chcel som jednotku hrať po tomto nemam chuť , inak pekna hra ,ale nie je to hra ako každa
  • Keby hry dostavali adekvatne cislo k ich hodnote tak by klesli zisky a urcite by to ovplyvnilo aj samotne herne redakcie. Najlepsie si spravis obraz z gameplay videa a nie z nejakeho textu a screenshotov
  • o dvojce samozrejme, s jednickou porovnavat nemuzu, nikdy jsem ji nehral
  • Black_Hand
    ja bioshock hral trochu pozdeji. takze je mozne, ze to byl duvod, proc to bylo zrovna ok.
  • well now, tohle je formou hodnotný příspěvek.
  • "perfektni pocit ze strelby" heh ja bych spis rekl nejhorsi pocit ze strelby co sem posledni dobou ve hre videl
  • MidnighT91
    Když se tak dívám na gameplay mrzí mě že se nikdo nepustil do dalšího dílu Clive Barker's Undying. Doposud nejlepší a nejděsivější duchařská hra jakou jsem kdy hrál...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit