Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    Ten istý problém je u väčšiny PC portov od 2K Games-- BioShock jednotka aj dvojka tým trpeli a fakt len ten program to zachraňuje..ak keď sa mi zdá, že aspoň pri jednotke BioShocku to postupne opravili vývojári patchom a je dosť možné, že také patch vyjde aj pre PC verziu The Darkness 2
  • Tak teď nevím, jestli mluvíš o dvojce nebo o jedničce (což je blbost)...
  • pecka hra hlavne kdyz ten imp urve hlavu a pak vytahne triko a vykona potrebu zelenym hnusem bo co to je *14*
  • Mayuri12
    Kingdom of Amalur je hova*ina. Mizerný bojový systém na efekt, hloupé univerzum, nudné qvesty, ošklivá grafika, *12* *12* *12*
    Darkness 2 solidní grafika, zajímavý děj, skvělej dabing (ne jak amalur), perfektní pocit ze střelby *1* *1*
    Takže asi tak hmm
    A to jsem jinak RPG pozitivní.
    Darkness 2 za mě 8/10 Amalur max 5/10
    PS: Vážně mě sráží na kolena fakt že většina lidí tu hru ani nehrála naje*e se na diskuzi a vyblije tu hromadu keců.
    PS 2: Amalur jsem hrál u známího tak pět hodin a je to fakt chujovina.
    PS 3: Když už jsem začal psát tak to musím říct: AŤ ŽIJE MASS EFFECT 3
  • Mayuri12
    Grafika je solidní a přináší víc atmosféry než ta v B3.
  • Mayuri12
    atinu drivery 12.1 mám a hra jela v pohodě
  • já měl podobnej problém s Hitmanem 2. Nepomohla ani reinstalace hry, až když jsem asi po roce reinstaloval OS (nějaká špatná knihovna)
  • ales.smutny
    Recenze má rozsah skoro dvojnásobku, než je zvykem a kdyby byla v časopise, zabere cca čtyři strany.....
  • Taky jsem si recenzi se zájmem četl, a najednou konec *15*. Sic recenze pěkná, ale možná si zasloužila delši... ale co, to máš marný *3*
  • MidnighT91
    Neblázni tohle jsou zákldní věci všechno jsem to už vyzkoušel, mám win 7 hardware zvládá i Battlefield 3 takže tím to nebude a mno mám to samozřejmě stažené, hra se mi líbí a chtěl jsem jí koupit (hlavně kvůli coop) ale ne bez vyzkoušení... Jo mám atinu drivery 12.1 Zkoušel jsem i starší.
    S tím fullscreenem, do menu se nedostanu respektive dostanu ale nevidím ho takže to nemůžu změnit v nastavení a přes alt+enter to sice hodím do okna ale nepomůže to a nenašel jsem žádnej Config ve kterém bych si mohl pohrát s nastavením...
  • hral jsem to na PC a rikal jsem si ze jestli takhle vypada jedna z tech lepsich konzolovejch her, tak maj sakra co dohanet, pro me hra v hodnote spis 300Kc a to jen diky pribehu, kterej na tom byl nejlepsi, ale znam mnohem lepsi pribehy
  • no recenzia nebola zla ale viac sa mi pacila na hrej kde to aj dostalo podla mna adekvatnych 6 proste lepsi priemer plnu som nehral kupovat to nebudem a stahovat tiez nie hral som demo a to ma nepresvecilo ani nahodou mozno keby som decko s kopou casu tak hram vsetko zaradom ale teraz investujem rozumne a tento mesiac to bude alan wake
  • Překvapivě dobrej příběh a podle mě jeden z nejsilnějších konců! Nečekal jsem to, ale za dlouhou dobu konečně zábavná a originální střílečka. 8/10 si hra určitě zaslouží.
  • Black_Hand
    ale proc je tak ve hre nastaveny? chapal bych na konzoli, ale na PC. a dle tvyho prispevku predpokladam, ze to ani v plny nejde zmenit bez nejakyho hacku.
  • Co máš za OS? Visty, Win7? Někdy stačí instalovat tim způsobem, že klidkneš pravým tlačítkem myši a dáš "spustit jako správce". Stejně tak potom zkusit změnit kompaktibilitu .exe souboru (třeba na XP-SP2/3
    Zkus a uvidíš. Jinak drivery.... nebo to zkus spusit ne jako fullscreen a uvidíš, třeba to tak pojede. Pak se dá hledat problém v enginu.
  • Konečně recenze na games.cz, s kterou lze plně souhlasit! Autor nežvatlá kraviny, nevymýšlí alibismy, ale píše o tom jáká hra skutečně je.
  • Ringwraith
    Jestli si ji koupil, tak má právo chtít ji hrát.

    Na druhou stranu koupit si plnou po tom, co ti nejde demo... to zavání nečím jným... *1*
  • tady nemám co vytknout
  • odinstaluj ji, o nic nepřijdeš
  • MrSanta
    Když už se zamýšlíš nad minulostí, tak 6 bodů dřív neznamenalo naloženo. 6 byla prostě celkem zábavná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit