Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Uvidíme, jestli bude vypadat jako next-gen i po dalším roce.
    • Jazz
      Mně se to zdá zdegradovaný už teď, ale možná už ve všem vidím Watch Dogs fiasko.
      Tak se modleme, ať to "nepowočdoksujou".
    • Vrook
      Asi tak.. Watch Dogs se taky vybarvil nedlouho před releasem. Pro spoustu lidí až po koupi a v to vlastně asi šlo.. *15*
      • MickeyMutant
        Je to takový ošklivý, a neváhám říci, zlá, zlomyslná, nepěkná případ a věc, že se konečná vizuální kvalita dost liší od té původně ukazované.
  • Vsechny hry co bezi na nadupanem hernim PC vypadaji jako next-gen, mozna se v dalsim cyklu i konzoliste takove grafiky dockaji, ale to uz bude PC zas o velky kus dale...
  • Ta mapa je strasna ale jinak je to nadhera. Opravdu doufam ze to vyjde na PC. Ta holka ma navic fakt sexy hlas... coz sem asi nepatri... ale stejne jsem vam to chtel napsat.
    • PC verze byla oznámena. Čekal bych tak několik měsíců po konzolové, ale vyjít má.
    • Díky, Drasťo.
      • Rado se... az zase budu chtit neco napsat urcite se nebudu drzet zpatky.
        • Budeme se těšit, Drasťo. Ale musíš do toho dát všechno.
  • Bože dej ať je to i při vydání pořád tak bombastické jako teď a neposerou to jako ty Hlídací psy.
  • Smekám klobouk. Takhle to vypadá, když se ždímá hardware na maximum a optimalizuje. Člověk si jen s hořkostí na jazyku představuje, jak by dneska mohly vypadat hry, kdyby je dělali primárně na PC.
    • Tak pokud smotné PC pokryje většinu nákladů na vývoj a nebo i vydělajín spoustu peněz, není problém se zaměřovat na PC. Do tý doby..
    • Já si ždímání HW na max představuju trochu jinak...
  • Nejlepsi trailer na E3, ale pozor je to ubisoft, nedavam tomu moc velky nadeje
  • No urcite to takto vo finale vyzerat nebude
  • Graficky to vypadá fakt perfektně.To je snad poprvé, kdy mi obličeje postav připadaly jako živé.Ale byl bych radši, kdyby to byla single player hra.
    • Přesně to si vždycky říkám, když vidím cokoliv z téhle hry, chtělo by to singl.
  • Utohodle de poznat že je to gameplay, ale to Rainbow Six jim nežeru, ten feel to má jako by to ani nebyl multiplayer jen prerenderovaná situace.
  • kazdopadne tohle ma vyjit i pro PC pokud jsem dobre videl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit