Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Hlavně co to má jako být ten Next Gen? Pro mě by to byl pokrok v A.I apod. Který jsem zatím neviděl.
    Naházet namísto 3 postav na scénu postav 10 není nic extra i když to vypadá lépe.
    • MickeyMutant
      Next-gen je jako klitoris. Každý ho hledá, každý si ho představuje jinak, ale jen málokdo ho najde.
      • Krescz
        kdybys ho nahodou nekdy hledal tak je nahore ;)
        • V bravíčku psali, že je na zádech.
        • Shaker
          Jo, nahore na hlave :D
      • To je bod G... klitoris najde snad každý kdo není gay *3*
  • V článku máte "No man's land" , určitě jste měli na mysli "No man's sky" :)
    • sleepless
      Sakra práce, pitomá chyba. To má člověk z hraní divných strategií. Díky za upozornění.
      • Oboje je špatně. Správně je to No Man's Sky.
  • Vypadá to skvěle, jen dodnes nedokážu pochopit jak vubec muže někdo hrát střílečky na konzoli.
    • Ono pokud není člověk lemra, na gamepadu se dá hrát velmi slušně. A ano, na K+M to nemá a nikdy nebude
    • MickeyMutant
      Taky nechápu. Když střílečku, tak jedině s opravdickou pistolí.
  • Naleštěný vizuál kvalitní hru nedělá takže pixel sem, pixel tam vůbec neřeším. Co se mi trochu nelibí je efekt krve a upřímně doufám že půjdou používat mířidla na zbrani a ne nehorázné plýtvání přes crosshair které nám předvádějí ve videu.
  • Grifus
    Jak me hrani her v poslednich letech prestava vic a vic bavit, tak kvuli tomuhle bych si snad vzal i tyden dovolena z prace. Hezky poradne zaparit s partou kamaradu a stravit nekolik desitek hodin ve virtualnim svete, jako treba kdysi v Lineage II. *5*
  • kennyB
    Jen aby po tomto odkladu nepřišel další a pak zase další a nakonec z toho díky tomu nevyšla podprůměrná hra. Doufám, že to bude další adept na hru roku.
  • TheGGG
    wau luxus, už to chce ten PS4 *14*
  • Tuhle hru sleduji již od oznámení, protože mě přitahuje koncepce tohoto MMO RPG mixnutého se střílečkou. Míra detailů, destrukce kooperace. Prostě je to koktejl, který dobře vypadá má netradiční námět a troufám si tvrdit, že bude dlouho dobře bavit.
    Paradoxně to bude snad první titul kde k něčemu bude i to hraní na tabletu, na to hodně lidí zapomíná. Proto je to pro mě zatím jedinný opravdový next gen :)
  • Nesouhlasím s nadpisem. Může autor vyjasnit, čím to vypadá jako next-gen? Crysis série je pak co? Future-gen?
    • Crysis je de-gen. *3*
      • Hratelností a příběhem možná, ale ve vizuálních technologiích ho žádná hra ještě nepřekonala. V mnoha ohledech ani první díl.

        Zajímá mě tedy definice next-gen hry.
        • MickeyMutant
          Next-gen hra je hra, co běží na next-gen konzolích. A next-gen konzole jsou ty, co přišly po těch last-gen.
          • A jelikož už je last gen, nejsou tyhle konzole spíš current gen? Next gen PS5 a Xbox TWO *1* *1* *1*
          • Tím se to vysvětluje. Jinými slovy vše co běží na nových konzolích je next-gen.

            Tak to asi i ty retro-indie hry co budou na PS4...
          • BookerDeWitt
            A next gen není v překladu next graphics nebo next visuals.
  • vide z youtube se v tom vasem prehravaci prehravaj jak posra y. dete uz dopr dele

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit