Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tam taky ten pitomy soulbound? Nevim ktereho magora jako prvniho napadlo prismazit armor a kvery na kuzi. Zlate L2.
    • walltar
      Je tam soulbound ... nevím jak teda u věcí z craftu, ale u toho co lootneš je. Ale je to logické. U hry, kde nemůžeš přijít o itemy by bez soulboundu imho zkolabovala ekonomika.
      • To je ciste o navrhu ... a je to pitomost samo, jenze to by ti nesmely brneni/mece/.... padat ze vseho co zabijes. Soudoby mmo je zalozeny na hromadach a hromadach zcela bezcennych itemu, protoze ten item pro tebe ma hodnotu tech 10s, nez ti padne lepsi. Variantne funguje jako balast, kterej ti zaplnuje inventar (jehoz koncept je taky kktina ... klidne muzes sebou nosit 10 full plate zbroji ... lol).

        Jinak co se tyce ekonomiky ... mno jelikoz v single hrach je z tebe po par desitkach minut nejbohatsi bohac vsude kolem - staci kdyz posbirat kdejokou cypovinu a tu strelis ... tady muzes trebas po hromadach sbirat zradlo, vycvicit si na tom craft, a pak to strelit vendorovi, protoze toho mas ve finale tolik, ze stejne nevis co stim.
      • L2 to melo vpoho. Cely ten koncept stareho L2 byl vubec super. S busicim srdcem craftls equip, chvilku jsi ho nosil. Pak jsi zjistil, ze bys radsi jel dykare misto tanka a heavy melo vzdy cenovy light ekvivalent. Sice tam tech brneni nebylo tolik, ale podle me to bylo idealni. Treba v GW2 vysolim majlant za solidni eq a pri rerollu na jiny char mam prazdnou srajtofli. Taky sytem pk, kdy byl jednoduchy trest za to, ze jsi zabil. Proste jsi vysypal equip a premozitel si ho privlastnil. Ten system byl jednoduchy a dokonaly, stacilo by ho vkusne oplacat trochou soucasne omacky aby omladl. Teso se mi libi, je to odemne spise jen prejicny povzdech nic vic:-)
  • lol
    • LOL taky jsem se po par sekundach zacal tlemit jestli si developeri delaji srandu to co nam tu predvadeji.To je jako nejaka zajimava vec nebo novinka to krafteni v MMO ? Dokonce jedna z prvnich MMO ktere jsem hral mela crafting "Rubies of eventide coz je 10 nebo 11 let nazpet"
      Hral jsem betu a u me tahle hra skoncila drive nez vubec bude zacinat.
      Engine na kterem tahle hra fici je pro me na dnesni dobu garbage to je muj nazor.
      • No vidíš. To já kraftil už v Ultimě Online.
        Mimochodem zatím nejzajímavější kraftění jsem viděl v Everquestu 2 (nevím jestli bylo stejný i v 1).
        • Pravdu díž EQ 2 nejlepší kraft v MMO ...škoda že Sony má ten nejhorší možnej F2P model co vůbec jde.....je to nehratelný bez cálovaní
  • ta animace kovani mi prijde hodne vtipna - takove gumove kladivko :)
    • a to vykloubené rameno. Plus ten výraz profesionála, co se u toho ani nezapotí. *1*
      • ja si spis predstavuji nadseny vyraz diskuteru zde kdyz neco vytukavaji do klavesnice :D
        • lol
  • Hm, tak to aby mel kazdy alespon jednoho alta craftera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit