Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se tady snažíš dokázat?
  • lol
  • Osobně se na TESO těším MMO na 2-3 měsíce mi bohatě stačí. Doba kdy jsem u jedné hry strávil rok je naštěstí už pryč je tolik super her tak proč u jedné zakrnet na 3 roky ?
  • Jeste bych to zakoncil vetou - Pokud neco nekomu chutna, prijdou jini vyrobci s kopiemi - kopie muzou byt lepsi, ale taky horsi.
  • Mohl se ozvat nekdo jiny, nez zamindrakovany panic s nickem patnactilete lolitky.
  • Bože, a ty máš nějaký komplex, co? *7*
  • Pojdme spolecne hatovat ESO, protoze nic jineho neumime a doma hrajeme Call of Duty anebo cekame na vydani Kingdom Come. Divejme se na to z jine stranky - Tatranky => Hatuju Horalky, protoze jsou kopii Tatranek. Ja to proste nechapu, proc ti vyrobci jidla neprijdou s necim jinym? Misto toho tady mame dvacet druhu tatranek, fakt hruza. Takovy je zivot - deal with it.
  • Popisují to, jak kdyby vynalezli něco nesmírně inovativního, ale nemůžu si pomoct, přijde mi to jak kdyby to okopírovali z WoWka.
    Zlatý skyrim s hromadou crafting modu, kde šlo těžit cokoliv a vyrobit prakticky všechny předměty co byly ve hře, do toho potřeba jíst a pít - brát vodu z řeky - převařit ji...
  • Ach to kladivo

    smial som
  • Pravdu díž EQ 2 nejlepší kraft v MMO ...škoda že Sony má ten nejhorší možnej F2P model co vůbec jde.....je to nehratelný bez cálovaní
  • smejki
    vůbec se nedivím
  • Tohle ne, tlemil jsem se do půlky videa a potom jsem to vypnul *1* S tímhle bych se být vývojářema vůbec nechlububil. Dpč, žádná inovace, nic, pořád to samé. Do prd*le už.
  • V ultime to bylo fajn, kazdej vycraftenej item mel jiny vlastnosti - v zavislosti na schopnostech vyrobce.... a samo klice. Zadny click ... a vypadne mec ... click ... a vypadne dalsi ...

    Navic se tam vybava ani jinak nez vycraftit nedala - krom uplnyho zakladu, kterej se dal koupit u vendora. A pokud mi skleroza slouzi, tak tam nebyl ten imbecilni system, ze "drevo1" => vyroba itemu lv1, "drevo2" ...lv2 ... ale i na ty nejlepsi vyrobky bylo casto treba mit doslova hromady i tech nejobycenjnesich matrosu => nebyl to jen bezcenej ctverecek v inventari. Dalo se docela slusne zivit tim, ze low lv hrac tezil prave tyhle matrose pro ty na vyssi urovni.
  • To je ciste o navrhu ... a je to pitomost samo, jenze to by ti nesmely brneni/mece/.... padat ze vseho co zabijes. Soudoby mmo je zalozeny na hromadach a hromadach zcela bezcennych itemu, protoze ten item pro tebe ma hodnotu tech 10s, nez ti padne lepsi. Variantne funguje jako balast, kterej ti zaplnuje inventar (jehoz koncept je taky kktina ... klidne muzes sebou nosit 10 full plate zbroji ... lol).

    Jinak co se tyce ekonomiky ... mno jelikoz v single hrach je z tebe po par desitkach minut nejbohatsi bohac vsude kolem - staci kdyz posbirat kdejokou cypovinu a tu strelis ... tady muzes trebas po hromadach sbirat zradlo, vycvicit si na tom craft, a pak to strelit vendorovi, protoze toho mas ve finale tolik, ze stejne nevis co stim.
  • Lawliet
    Zamítá se.
  • husty, napisu hejt jako tu pisou vsichni posledni mesic, a hned mi to smazou.. ja prave myslel, ze sem pak skvele zapadnu a budem vsichni kamaradi... no nic, tahle hra bude silenej fail, do 3 dnu f2p, ma desnou grafiku a neda se to hrat
  • smejki
    navrhuji pojem "řemeslení"
  • No vidíš. To já kraftil už v Ultimě Online.
    Mimochodem zatím nejzajímavější kraftění jsem viděl v Everquestu 2 (nevím jestli bylo stejný i v 1).
  • LOL taky jsem se po par sekundach zacal tlemit jestli si developeri delaji srandu to co nam tu predvadeji.To je jako nejaka zajimava vec nebo novinka to krafteni v MMO ? Dokonce jedna z prvnich MMO ktere jsem hral mela crafting "Rubies of eventide coz je 10 nebo 11 let nazpet"
    Hral jsem betu a u me tahle hra skoncila drive nez vubec bude zacinat.
    Engine na kterem tahle hra fici je pro me na dnesni dobu garbage to je muj nazor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit