Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • husty, napisu hejt jako tu pisou vsichni posledni mesic, a hned mi to smazou.. ja prave myslel, ze sem pak skvele zapadnu a budem vsichni kamaradi... no nic, tahle hra bude silenej fail, do 3 dnu f2p, ma desnou grafiku a neda se to hrat
    • Nene nejde ti to. Hatovat se musi umet;-)
  • Je tam taky ten pitomy soulbound? Nevim ktereho magora jako prvniho napadlo prismazit armor a kvery na kuzi. Zlate L2.
    • walltar
      Je tam soulbound ... nevím jak teda u věcí z craftu, ale u toho co lootneš je. Ale je to logické. U hry, kde nemůžeš přijít o itemy by bez soulboundu imho zkolabovala ekonomika.
      • To je ciste o navrhu ... a je to pitomost samo, jenze to by ti nesmely brneni/mece/.... padat ze vseho co zabijes. Soudoby mmo je zalozeny na hromadach a hromadach zcela bezcennych itemu, protoze ten item pro tebe ma hodnotu tech 10s, nez ti padne lepsi. Variantne funguje jako balast, kterej ti zaplnuje inventar (jehoz koncept je taky kktina ... klidne muzes sebou nosit 10 full plate zbroji ... lol).

        Jinak co se tyce ekonomiky ... mno jelikoz v single hrach je z tebe po par desitkach minut nejbohatsi bohac vsude kolem - staci kdyz posbirat kdejokou cypovinu a tu strelis ... tady muzes trebas po hromadach sbirat zradlo, vycvicit si na tom craft, a pak to strelit vendorovi, protoze toho mas ve finale tolik, ze stejne nevis co stim.
      • L2 to melo vpoho. Cely ten koncept stareho L2 byl vubec super. S busicim srdcem craftls equip, chvilku jsi ho nosil. Pak jsi zjistil, ze bys radsi jel dykare misto tanka a heavy melo vzdy cenovy light ekvivalent. Sice tam tech brneni nebylo tolik, ale podle me to bylo idealni. Treba v GW2 vysolim majlant za solidni eq a pri rerollu na jiny char mam prazdnou srajtofli. Taky sytem pk, kdy byl jednoduchy trest za to, ze jsi zabil. Proste jsi vysypal equip a premozitel si ho privlastnil. Ten system byl jednoduchy a dokonaly, stacilo by ho vkusne oplacat trochou soucasne omacky aby omladl. Teso se mi libi, je to odemne spise jen prejicny povzdech nic vic:-)
  • Popisují to, jak kdyby vynalezli něco nesmírně inovativního, ale nemůžu si pomoct, přijde mi to jak kdyby to okopírovali z WoWka.
    Zlatý skyrim s hromadou crafting modu, kde šlo těžit cokoliv a vyrobit prakticky všechny předměty co byly ve hře, do toho potřeba jíst a pít - brát vodu z řeky - převařit ji...
    • Od dob WoW jsou veskere mmo jen jeho opie co? Doufam,ze tohle individum jeste nema volebni pravo:-D
      • Podle sebe soudím tebe? TESO jako takové mi nepřijde špatné. Komentuji jen ten trailer, který prezentuje dávno fungující prvky od jinud jako naprostou senzaci a novinku.
        • To je jako tvrdit,ze od dob felicie jsou dalsi skodovky jen jeji kopie. Ano ma to 4 kola,volant,motor a ulozny prostor. Tezko v tomhle vymyslet neco noveho. Jde spis o ten zbytek. Nikde jsem necet neco o tom,ze se TESO povazuje za prevratnou inovaci MMO zanru. Ano,craft mi v bete prisel zabavnejsi nez treba ve WoW nebo v Lotro.
          • "necetl"... stačí poslouchat u traileru, než se do někoho začneš navážet.
    • lol
  • Pojdme spolecne hatovat ESO, protoze nic jineho neumime a doma hrajeme Call of Duty anebo cekame na vydani Kingdom Come. Divejme se na to z jine stranky - Tatranky => Hatuju Horalky, protoze jsou kopii Tatranek. Ja to proste nechapu, proc ti vyrobci jidla neprijdou s necim jinym? Misto toho tady mame dvacet druhu tatranek, fakt hruza. Takovy je zivot - deal with it.
    • No jo, jenze pro pochutnani si na teto "tesotatrance" je nutne platit mesicne bez ohledu na to, jestli si vubec kousnu. Kdyz k tomu pripoctu skaredy obal, prumernou chut a fakt, ze jine tatranky proste koupim a snim (nebo ji dostanu uplne zadarmo a priplatim si jen za nejakou polevu navic), tak mi z toho automaticky vychazi hate, protoze tesotatranka neni vubec v nicem lepsi a jeste maji tu drzost s poplatky.
    • Co se tady snažíš dokázat?
      • Dokazat? Nic, jen mam rad tatranky.
    • Bože, a ty máš nějaký komplex, co? *7*
      • Jeste bych to zakoncil vetou - Pokud neco nekomu chutna, prijdou jini vyrobci s kopiemi - kopie muzou byt lepsi, ale taky horsi.
      • Mohl se ozvat nekdo jiny, nez zamindrakovany panic s nickem patnactilete lolitky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit