Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tej grafike si nezahras nic. Ja mam Alienware m18x s 2x Radeon 6970 2GB a na plnych detailoch v 1900x1080 to trha a neda sa to hrat.
  • Konečně příčetná a oběktivní recenze na Skyrim, osobně bych sice dal 9, protože ještě není moc módů, ale jinak je to výstižné a s odstupem.
    Grygar jako vždy profík :).
  • Koupit si ji :), pak ti steam nebude vadit :)
  • Malleth
    Zahraj si ji na PS3 :)
  • tak ono to je potom (jak jsem později přišel) prozrazený v hlavní příběhový linii, ty jeden "foule" :D ...blbý pro ty, co hrajou nejdřív postranní questy..
  • lame, foul, spoiler....umis tak psat/mluvit cesky? :)
  • Harshday
    *1* nebo tak *1*
  • loool tak to je fail ja stim vzdycky tocil tak dlouho dokud se neotevrelo... *15*
  • Harshday
    Když si člověk vezme kolik je tam celkem kombinací. xD
  • Tak to je lame :) a radit mu je navíc foul. Takhle spoilovat :)
  • Já měl s přehráním recenze taky problémy. Buď se nespustilo video, nebo se mi video 2x seklo v polovině a nešlo ho ani posunovat. Nakonec jsem to naštěstí našel na youtube a stáhnul free rapid downloaderem... velice to šikovný prográmek.
  • Potvrzuju že problém není. Já čekal na originálku pro změnu kuli "technickým" problémům shopu.
  • díkes
  • MrSanta
    Hraju v angličtině, takže nevím. Zkus se podívat ve vlastnostech hry, jestli se ti to nepřehodilo na angličtinu. Jestli jo, tak zkus přehodit jazyk zpátky na češtinu. Jinak nevím...
  • Harshday
    Máš to zobrazené na spáru v inv. ;-)
  • Zdravím. Neví někdo na jakým principu funguje to otáčení kruhů? To tam ma být jiné zvíře, nebo stejný spáry, který stejně nikdy nesedí nebo co? Dík
  • Divné ja myslel,že CENEGA připravuje CZ patch co měl vyjít tento pátek.Jestli vyšel nevím :) Tedy EN patch co vyšel bys neměl použít když máš CZ verzi.Nejsem si jist,když tam mně opravte.

    Nebo můžeš češtinu odstranit hrát to s patchem anglicky a až bude CZ patch tak tam češtinu vrátit a dát tam CZ patch.
  • Netusi nekdo jak hrat hru aniz bych musel zapiant steam ?
  • Prave se mi pres steam updateoval skyrim...cekal jsem tak dlouho nez se to updateovalo, a kdyz jsem to zapl(behem updatovani to neslo zapnout), tak byl , a je, v anglictine. Pls nevite jak tam znova dat tu cestinu??? Diky za odpoved....
  • Nemůžete, prosím, dávat k dispozici vaše videorecenze ke stažení? S úctou, když nemáte servery nebo napsanej přehravač na to, aby video spustil i člověk s trošku starším strojem, jako to zvládá Youtube aj., bylo by od vás rozumné dávat takovým lidem možnost to zhlédnout z disku, kde se jim to nekouše... Dík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit