Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně příčetná a oběktivní recenze na Skyrim, osobně bych sice dal 9, protože ještě není moc módů, ale jinak je to výstižné a s odstupem.
    Grygar jako vždy profík :).
  • Zdravím. Neví někdo na jakým principu funguje to otáčení kruhů? To tam ma být jiné zvíře, nebo stejný spáry, který stejně nikdy nesedí nebo co? Dík
    • Tak to je lame :) a radit mu je navíc foul. Takhle spoilovat :)
      • tak ono to je potom (jak jsem později přišel) prozrazený v hlavní příběhový linii, ty jeden "foule" :D ...blbý pro ty, co hrajou nejdřív postranní questy..
      • lame, foul, spoiler....umis tak psat/mluvit cesky? :)
      • Harshday
        Když si člověk vezme kolik je tam celkem kombinací. xD
    • Harshday
      Máš to zobrazené na spáru v inv. ;-)
      • loool tak to je fail ja stim vzdycky tocil tak dlouho dokud se neotevrelo... *15*
        • Harshday
          *1* nebo tak *1*
  • Netusi nekdo jak hrat hru aniz bych musel zapiant steam ?
    • Koupit si ji :), pak ti steam nebude vadit :)
    • Malleth
      Zahraj si ji na PS3 :)
  • Prave se mi pres steam updateoval skyrim...cekal jsem tak dlouho nez se to updateovalo, a kdyz jsem to zapl(behem updatovani to neslo zapnout), tak byl , a je, v anglictine. Pls nevite jak tam znova dat tu cestinu??? Diky za odpoved....
    • MrSanta
      Hraju v angličtině, takže nevím. Zkus se podívat ve vlastnostech hry, jestli se ti to nepřehodilo na angličtinu. Jestli jo, tak zkus přehodit jazyk zpátky na češtinu. Jinak nevím...
    • Divné ja myslel,že CENEGA připravuje CZ patch co měl vyjít tento pátek.Jestli vyšel nevím :) Tedy EN patch co vyšel bys neměl použít když máš CZ verzi.Nejsem si jist,když tam mně opravte.

      Nebo můžeš češtinu odstranit hrát to s patchem anglicky a až bude CZ patch tak tam češtinu vrátit a dát tam CZ patch.
  • Nemůžete, prosím, dávat k dispozici vaše videorecenze ke stažení? S úctou, když nemáte servery nebo napsanej přehravač na to, aby video spustil i člověk s trošku starším strojem, jako to zvládá Youtube aj., bylo by od vás rozumné dávat takovým lidem možnost to zhlédnout z disku, kde se jim to nekouše... Dík.
    • Já měl s přehráním recenze taky problémy. Buď se nespustilo video, nebo se mi video 2x seklo v polovině a nešlo ho ani posunovat. Nakonec jsem to naštěstí našel na youtube a stáhnul free rapid downloaderem... velice to šikovný prográmek.
  • Hele nevíte jestli mi Skyrim pujde na notasu s
    AMD Athlon 64bit M320
    4GB RAM
    Grafika ATI Radeon Mobility HD 5145??
    • Na tej grafike si nezahras nic. Ja mam Alienware m18x s 2x Radeon 6970 2GB a na plnych detailoch v 1900x1080 to trha a neda sa to hrat.
    • me jede v pohode na intel core 2 duo 2 GHz, 2GB RAM, Geforce 9500GS. myslim ze jsi v pohode
  • jindra.veliky
    me se nejak nedari striler lukem do dalk :-D to musim drzet levy tlacitko mysi ne?
    • Jediný problém který tam je "auto aim" kdy ten šíp letí nad mířidlem.
      Stačí to upravit a je to ok

      http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=758
  • Ahoj, nevíte někdo kde koupit origo Skyrim do 1000kč? Všechny e-shopy maj vyprodáno, dodací doba 14dní až měsíc.
    • Trol.diskuzni
      rutracker.org:

      Cena: 0 kč
      Skladem: ano
      Doba dodání: ihned
  • Lidicky mam takovej mensi dotaz, Skyrim jsem si stahl z netu Razor crack na vyzkouseni, dotahl jsem to na 24 uroven, celkem hodne Q mam hotovo mimo hlavni osu tu si schovavam na pozdeji,ale chtel bych se zeptat. Protoze je to skvela hra jdu urcite do originalky a nevim zda mi po preinstalovani pojedou savy z crackle verze, myslite ze to pojede ? Mam to riskovat se s cracknutym savem , anebo radeji pro jistotu zacit hrat od zacatku ?

    Apropo origo jeste doma nemam a uz mam abstak,kazdopadne nechce se mi pokracovat v hrani, kdyz bych jel od zacatku :-)
    • Sice nevim jak je to u Skyrimu s migraci savu mezi ruzne lokalizovanymi verzemi ( nezkousel jsem to jeste ), ale podle mne by ten save mel byt na 99% kompatibilni. Pro vetsi jistotu - prejmenovat v my games slozku skyrimu, instal origo ( asi cz verze predpokladam ), nastavit a spustit, aby se vytvorili cfg a slozka hry v my games - nakopirovat pouze save soubory.
      Ale rekl bych, ze skyrimu, tak jako u predchozich dilu TES bude rozdil lokalizace jedno, jelikoz je tato hra otevrena modum, cili lepe adaptabilni :)
      • Skyrim a savy?
        Odpověď ode mě bude jednoducná, originální počeštěný skyrim mi načetl i savy z pirátské anglické verze, kterou jsem hrál, než šnečí česká pošta hru doručila.
        Takže problémy asi nečekej :)
        • Potvrzuju že problém není. Já čekal na originálku pro změnu kuli "technickým" problémům shopu.
    • teda já jsem si chtěl pár měsíců počkat na patche ale neodolal jsem a už jsem taky objednal :-) Omlouvám se, vím, že to k předešlý diskuzy nesouvisí. Už je nějaký patch vůbec venku?
      • Ptach uz venku je,ale ne na CZ verzi hry. Ten by me vyjit(dle vyjadreni CENEGY) tento patek.
      • Jen nějaký menší, počkej si do 28.11. to vyjde novej a obsáhlej.
  • Čím to točíte, FRAPSem v 60fps?
    • janchor
      FRAPsem, tohle zrovna v 50ti.
      • díkes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit