Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Vypadá moc hezky a ty kouzla jsou fakt nádherně udělaný :) Dobrá recenze.
  • Core
    ...jinak,za kterou rasu / povolání hrajete? Já to mám za norda / luk & magie. Kouzla jsou zpracovány absolutně úžasně.
    • Kočičák, plížení(podřezávání), luk, obouruční zbraně, lehká zbroj.

      Jinak by mě zajímalo, jak mám ty dvě stejné kouzla spojit dohromady?
      • Jazz
        Já hraji za Hovedo Lesní s AK-47 a plazmometem na zádech a mocinky se u téhle hry bavím.
        • Hodně výstižné... *1* Nechápu ty co RPG hrají *1* Pak onanují nad nějakých elfem *1*
        • Cahir
          Á pravidelný účastník diskuzí o RPG hrách, který nesnáší RPG hry...
          • Nekaž mu to, konečně našel mod který mu u Skyrimu vyhovuje.. *1*
      • BoB.2
        Lesní Elf-Luk
      • MidnighT91
        Podle kouzla... Musíš ho mít v obou rukách to zaprvé a za druhé třeba kouzlo jiskření stisknutím obou tlačítek vyčaruje star wars styl elektřiny ale kouzlo blesk vyčaruje v rukou kouly která vykouzlí blesk až po uvolnění tlačítek...
        • Hlavně musíš mít odemčený perk, který umožňuje vyvolat silnější verzi kouzla oběma rukama. Ste to snad nehráli nebo co ;)
        • No já používám jen obnovu, nebo třeba oheň když sem moh podpálit protivníka na olejové skvrně a tam to zdvojování není, tak jsem nevěděl jestli to nedělám špatně.
          • MidnighT91
            i oheň jde zdvoji a tuším že i léčení... Stačí na to kouzlo kliknout levím i pravým tlačítkem a objeví se ti u něj LR
            • adahn
              Na obouruční, silnější verzi kouzla je u každé školy magie potřeba perk.
              Edit: Sahu byl rychlejší *4*
            • Normálně se léčím dvěma rukama dohormady a nic to nedělá. *4* Ale je to jen taký detail, kdybych byl magič možná bych to řešil více.
    • Imperial, čistý bojovník se srdcem na pravým místě (1h + štít, bez magie, příležitostně luk), Bosmerka, assassínka každýl coulkem, bezcitná sociopatka a breton, asociální mág s komplexem méněcennosti. Nějako ty postavy střídám zrovna podle nálady. Jelikož mám u každé vyhraněnej styl, nechci si svýho bojovníka pižlat magií a podobně :)
    • Za krasnou lucistnici. Ani nevim proc, v zivote jsem nehral za zenskou, tak jsem to ted chtel zkusit :) Rasa asi Nord, ale mozna si blbe pamatuju. Na Skyrimu je prave skvely, ze rasa neomezuje cloveka v rozvijeni svych schopnosti, podle toho, jak je vyuziva, jako to bylo u starych RPG. Takze taky presne lucistnice, rangerka se z zalibou v magii a obcas neco slohne :)
    • Lesní elf - lukostřelec, dvě dýky. Původně jsem chtěl hrát za mága, ale kouzla mě tam moc nechytli.
    • MidnighT91
      Nord, obouruční měče (a podle situace luk nebo magie)
      • kajit lucistnik a zlodej. mam z neho kockopsa tak kdyz potrebuju hrubou silu zmenim se na vlkodlaka
      • Nord, 2H Axe, Master Smith, Enchant, Heavy armor, Luk. Magie je pro prihrate Legolasy a Skyrim patri NORDUM! *16*
        Dalsi postava bude elfi kouzelnice zas pro zmenu Magie Only a Skyrim patri k Imperiu! *1*
      • Cahir
        Nord, jedině obouručák, luků a magie se štítím.
      • Hairy_Ass
        Nord, jednoruční zbraně + štít (a samozřejmě Hlas *3*).
        • Cahir
          Heh, a já myslel, že ty jsi věrný temným elfům.
          • Hairy_Ass
            Byl jsem, ale pak mi jednou hra spadla a podělaly se mi všechny savy, tak jsem musel začít hrát nanovo. *9* *3*
            • MrSanta
              Tak to asi krapet na*ralo *8*.
              Já valím za orka, battleaxe, heavy armor, enchanting, blacksmithing a hulákání. Politika je mu u pr*ele. Je to fešák: http://i1120.photobucket.com/albums/l499/MrSanta78/Skyrim%20-%20Kashrrg/Detail_1.jpg
            • Cahir
              Uf, soucítím s tebou, to bych po těch nekonečných odehraných hodinách asi těžce rozdýchával - do nové hry bych se asi nepřinutil.
      • Felczar
        Taktéž, akorát jedu ohnivou magii místo luku.
  • Dobrá slideshow.Všichni nemáme i5 i7ky.Snad do budoucna pořešíte kvalitu vide pro všechny.Dík
    • mozna kdyby pribyla moznost downloadu videa ve vice kvalitach (samozrejme vcetne full HD) tak by to mnoho problemu vyresilo.
    • keigi
      Nestíhá jim server, moc lidí. Zkoušel jsem to teď vytáhnout z cache a stáhnout a jede to pomaaaaaalu *3*
  • Core
    Dík Lukášovi (opět) za skvělou videorecenzi. Zajímalo by mě, na čem Skyrim hraje, přijde mi, že Janchorovi se to místy drobet zadrhává. Zhruba stejně plynule to jede asi i mě. Mám dost slabé železo (respektive pracovní notebook napojený na externí velký display, myš a klávesnici) a byl jsem hodně překvapen, že si můžu solidně zahrát. Optimalizace je u Skyrimu fajn.
    • janchor
      Zadrhávání bude nejspíš na straně videa (zkoušels přehrát fullscreen?), je to konstantních 50 fps.
      • Na Games.cz mi fullscreen nefunguje už několik měsíců.
  • protoze problemy je 1% v té hře
  • Musím pochválit, velice dobrá a onjektivni videorecenze
  • "Skyrim není bezproblémová hra" Tak proč dostala desítku??? Desítku má dostat hra excelentní, bez bugů, bez jakýchkoliv problému a do oblasti videoher přinášející něco nového.
    • genki.sudo
      Dľa mňa si 10ku zaslúži.. 10 ku dostávajú top hry.. A skyrim JE TOP HRA... Btw ideálna hra neexistuje..

      Ináč za mňa, pokiaľ dal niekto deus ex 10-ku, skyrim si zaslúži aspon 11 xD
      • Jazz
        TOP HRA, hahaha!
        • BombCZE
          Chtěl bych vědět jak si představuješ ideální hru, uveď nějaký příklad a tím myslím z žánru RPG. *16*
          • kostejnesmrtelny
            S Jazzem nemůžete diskutovat. To prostě nejde. On je tady taková místní anomálie... *6*
          • Nejlepší RPG = žádné RPG *2*
          • niečo na štýl Falloutu 2, grafika a dĺžka hrania Skyrimu, príbeh a detailné vykreslenie postáv z trilógie Mass Effectu
        • ted momentalne si nemuzu vzpomenout na lepsi rpg s otevrenym svetem nez skyrim, tak to asi bude top.
    • Sice jsem taky toho názoru že desítka by měla vyjadřovat nedosažitelnou hranici(prostě cílovou pásku kdy se něco vyšvyhlo k dokonalosti), ale zas tak desítka nevadí, když si k tomu přečteš i recenzi. *3* Navíc jak se někteří proti Skyrimu obořili jen kvůli té desítce, to už nepochopím vůbec.
    • Hairy_Ass
      Takže podle hesla - na jedničku umí Pánbůh, na dvojku pan profesor, na trojku nejlepší student ze třídy, a o zbytek se podělí zbytek třídy? Takhle to brát nemůžeš. Hodnocení se definitivně změnilo, desítky prostě dostávají kvalitní (nejlepší) hry, nikoliv ty dokonalé. *3*
    • Jak bez bugu, jak noveho? Takze 10 nesmi dostat nic...
    • kostejnesmrtelny
      Kravina.
      • Protože vzhledem k obsáhlosti hry je tech chybek opravdu málo a navíc do konce měsíce prý bude patch a ten by měl ty horší věci opravit.
        • A navic takova hra bychazi jednou za par let. *3* Je skvělá, jen doladit koně :P Aspon ze je uz mod na jejich zrychlení o 1.5 nebo 2x. Podle mně si zaslouží 9,79 :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit