Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože můj, ten Váš prohlížeč obrázků je opruz na entou ... každá třetí fotka zakrytá reklamním videem!
    • Co každá třetí, mě to hází reklamu ke každé fotce...
  • Že reklama smrdí na stránkách ok - povolil sem je prej je to váš příjem. ALE V PODĚLANÝ GALERII prohlídnu 3 fotky a před nima 3 videa??? Hoši na to zapomeňte... *16* enough is enough
  • Pardon pánové pěkná recenze ale ADBLOCK zase zapínám, málem jsem dostal infarkt z těch reklam co na mě začnou hrát s volume 1000%.
  • S tou reklamou už si děláte srandu ne?

    adblock a hotovo - a už je mi úplně jedno jestli to spravíte. Za akové jednání si to nezasloužíte.

    Na hrubý pytel hrubá záplata.
  • OFFTOPIC: Jsem hodně tolerantní, ale myslíte to fakt vážně, že je vyskakovací reklama (a někdy se nedá ani hned zrušit) mezi každým screenshotem v galerii ? Fakt ty peníze z reklamy tak moc potřebujete ? Brzo bude problém, se přes ty reklamy vůbec doklikat k nějakému obsahu... *7*
    • Veskoslav
      Říkám stále, reklamní oddělení Tiscali vede někdo hodně, hodně jednoduchý....
      • Nebo spíš někdo hodně vypočítavý... *7*
        P.S. S tou poslední větou jsem měl pravdu - zapnu tiscali.games.cz a hned reklama... jdu na stranu 2 a hned reklama... *9*
        Asi by to chtělo přejmenovat na www.tiscali.advertisement.cz
      • Jo tak ty ho vedes
    • To mě dneska taktéž odrovnalo: reklama mezi každým screenem v galerce. To je síla *4*
  • Hraju to teď večer a je to vynikající *14* Má to správnou atmosféru. Z RE 4 to má jen kameru, rozhodně to není akční hra jako RE 4(to srovnání v recenzi je nesmysl). Naopak - málo nábojů, spíš postupný opatrný průzkum, počítáte sirky koho upálit a kde šetřit(bez spálení neumřou). Jakmile vás někdo zmerčí proleze přes všechno (dveře, okna). Doporučuji hrát na normal, casual je pro děcka... Vzhledem k tomu, že další podobnou hru nikdo teď nevyrábí - 9 z 10 pro hororové nadšence *4*
  • Jak bych popsal tuto hru já, podle vlastního názoru. Tato hra skutečně není pro jednoduché lidi, kteří jen hrají a nemyslí, jdou bezhlavě k cíli, zabíjejí nemrtvé a sbírají zkušenosti a munici. Tahle hra ve vás má rozvíjet představivost a pokud ne, je něco špatně a měli by jste přestat hrát. Příklady, policista s brýlemi na začátku, který vešel s hlavním postavou do nemocnice. Kam zmizel? Co se s ním stalo? Jak zemřel a co viděl před smrtí? A zemřel vůbec? Proč to světlo z majáku proměnilo obyčejného člověka na zrůdu, která chce zabít vše živé a proč se policista v sanitce začal proměňovat z ničeho nic? Kam zmizeli všichni lidi a proč se boří celé město. Pokud se u her ptáte, přemýšlíte nad nimi, rozvíjíte sovu fantazii a filozofujete. Pak jsou pro vás přesně hry takového typu. Typu Silent Hill a Resident Evil ( nikoli resi 4 aj. díly, které jsou spíše akční). Pokud takovéto myšlenky nemáte, nste lidi jednoduššího smýšlení a myli by jste proto hrát jednodušeji podané hry. Dam příklad God of War. Vždy, když někoho potkáte zemře, není nikdo, kdo by přežil setkání s Kratosem, ať už je hodný nebo zlý. God of War 1 na začátku běží za dvěma athénskými vojáky minotauři, kteří po nich hodí dvoubřitvé sekyry, jeden se před ní skloní, druhého přetne vejpůl aby pak zemřel rukou druhého, který ho doslova rozmázne na kaši. Nemusíte o ničem přemýšlet, prostě si jen řeknete. Ty jo to bylo cool, těším se až si to s nimi budu moc rozdat a vyzkoušet je. Pan recenzent bohužel patří do té druhé kategorie lidí. Neumí si hru vychutnat, necítí její atmosféru a neumí se vžít do hlavní postavy. Hru bere jen jako hru, tudíž v něj nevzbuzuje žádné emoce, žádný strach ani napětí. Jediné co mu hra přináší je lehké uspokojení, kde si potom na konci řekne, no bylo to nic moc, ale alespoň jsem zase něčím zabil těch pár dní. :) A to je špatně.
    • typičtí Japonci, hodně náznaku, aby si hráč taky o něčem mohl přemýšlet. To samé je v Dark Souls...
    • Smekam pred timhle nazorem lip bych to nevystihl
  • Pan Grygar opět nezklamal. Dokázal pouze fakt, že neumí recenzovat zhola nic. Prosím nechte si ty hudební připodobnění pro jiný magazín a s těmi recenzemi ukončete kariéru.
    • ucho
      V tomto oboru to funguje tak, že když se ti něčí práce nelíbí, ignoruješ ji. To máš jako s hudbou. Když se ti nelíbí dechovky, tak je taky nebudeš poslouchat a nebudeš objíždět všechny dechovkáře, aby ukončili svou kariéru ;)
      • Dogkiller
        Omyl. V tomto oboru to funguje tak, že když se ti něčí práce nelíbí, tak o tom dáš vědět. Od toho jsou diskuze.
        • ne od toho nejsou diskuze.
        • ucho
          Co to je za oxymoron? Snad když se mi něco nelíbí, tak to vím :D Diskuze je od všeho možného, ale pokud chce někdo rozhodovat o tom, čemu se má věnovat někdo jiný, je to spíš známka dětinského vnímání světa.
          • to Dogkiller: je tu přes sto komentářů a na recenzenta si stěžuje kolik lidí, pět? každému druhému jasně *1* a tu recenzi předpokládám četlo pár tisíc lidí. kdyby dělal Grygar svojí práci blbě, tak by asi nedostal na starost herní pořad...
          • Dogkiller
            Jaký oxymoron, co to meleš? Já jen říkám, že každý má právo vyjádřit svůj názor na kvalitu recenze, toť vše.
            • Dogkiller
              Jakýpak přechod do osobní roviny? Kde vidíš, že hodnotím člověka? Celou dobu se tady bavím jen o jeho recenzích. A podle zdejších názorů své čtenáře opravdu ztrácí. Jak vidím, téměř každému druhému diskutérovi se jeho recenze nelíbí, takže asi bude něco špatně.
            • ucho
              těžko říct, co si mám myslet o tom, když mě troll označí za trolla *5*
              jinak ne, nesouvisí. je to už něco navíc. ono z principu přechod do osobní roviny už není v pořádku. hodnotíš pak člověka nebo to, co tvoří? to jsou dvě rozdílné věci. tím, že někdo něco tvoří, tě nijak neomezuje, ty nejsi povinen to číst. pokud někdo ztratí čtenáře, asi dělá opravdu něco špatně. pokud někdo čtenáře má, tak logicky dělá něco dobře...
            • Dogkiller
              To ale s vyjádřením názoru na recenzi přímo souvisí. Pokud totiž někdo dělá svou práci opakovaně špatně, pak je doporučení na změnu profese zcela namístě.
              Mimochodem, často se tu o tobě povídá, že jsi troll. Já tomu nevěřil, ale teď ale vidím, že je to pravda. *7*
            • ucho
              To jsi z mongolska, nebo nerozumíš česky? Však o vyjádření názoru na recenzi jsem nepsal nic. Narážím na to, že by někdo chtěl rozhodovat o kariéře jiného člověka.
    • Dogkiller
      Já úplně žasnu, kolika lidem se nelíbí Grygarovo recenzování. Očividně v tom nejsem sám, jak jsem si původně myslel. *5*
      • Zas tak moc vás ale asi nebude, když to Lukáš dotáhl tak daleko *5*
  • Proč jsou u recenzí na konzolích v sekci obrázky nějaké promo obrázky? To není dnes nijak možné na konzoli udělat obrázek přímo ze hry? Aby byl vidět, HUD, kamera atd. Tohle neřekne vůbec nic. Takové divné záběry.
    • Jedno slovo: lenost. Ale taky co chceš od games, že... *6*
  • JustinBieber
    budete mě platit rozbite sluchatka za ty reklamy. Ucet poslu to se nebojte.. i o sluch sem malem prisel kua
    • To čekej, ty kriple *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit