Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra se mi ze začátku líbila.., Ale některé kapitoly mě velice zklamaly. .. :( . Musím říct, že ze začátku sem se aj trochu bal.. ale u 4 kapitoly.. už strach přejde.. a hra nedokáže vyděsit ničím novým.. :( to my přišlo moc škoda.. a Hru sem hrál na prostřední obtížnost což taky výrazně nedoporučuji !! . U některých částí ,my docházely nervy.. na příklad u kapitoly 8 .. v katakombách mám pocit .. sem asi 20 musel opakovat část, kdy ten blázen uteče a zavře dveře.. a já tam musím bojovat furt s takovýma těma "chlápkama s krabice".. obtížnost normál ve hře mám pocit že se jmenuje survival.. a je označená dvouma lebkama.. mi přišla v některých okamžicích až moc těžká, !.. zároveň mi strašně vadí některé věci na mapě.. že se člověk třeba zasekne v nějakám prostoru .. mezi sloupem a zdí.. a nemuže tama projít ..a vuli toho ho zabijí .. a hru musí znova opakovat od checkpointu.. zároveň se mi strašně líbyla brutalita.. v některých místech.. ze začátku .. strašně mi ten borec připomínal Leatherface .. . na druhou stranu .. mi přišlo .. ža hra vykrádá nápady z ruzných ostatních horrorových her a filmu.. grafika celkem ujde.. .. za mě u grafiky 7z10 ději dávám 5/10 .. některé kapitoly strašně nezáživné.. a nudné.. :( nápaditost 6/10 .. strašně se mi líbylo, když sem třeba vytahoval klíč z těla.. atak podobně.. avšak tyto věci se ve hře objevovaly málo !.. cena 3/10 .. pro mě za 59,99 euro na steamu .. nemyslitelná částka ! .. .. hru celkově hodnotím jako průměrnou .. a dávám jí 5,9 z 10 .
    • Jack1947
      Jop, ty s krabicí dokázaly zavařit no. Je vidět že oba jsme z generacwe post resident. Mne štval neustály nedostatek munice... ale nakonec jsem to zmákl zklamali mne spíše někteří pozdější bosové ale Boxman a leatherface neměli chybu, hra si půjčila některé nápady to uznávám. Jinak sem se bavil. Možná nejsi na tyhle horory, já bych si dal nášup.


      *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit