Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Kvuli tyhle gamesce a dalsim exklusivitam jsem k Xku poridil PS3. Jedna z mala her, za kterou jsem vyplaz 1500 v obchode a presto toho nelituju, ac jsem spis pirat. :)
  • Veskoslav
    Dobré hry se prodávají i bez hloupých RP keců. Bohužel to neplatí vždy, že velké tržby=dobrá hra viz. série CoD a MW III.....
    • Tak to pozor.. První, druhé, čtvrté CoD a možná ještě WaW, vč. datadisků (UO, a dalších patchů ZDARMA) patřilo mezi to nejlepší, co studia Infinity/Treyarch vytvořila. MW série (kromě zmiňovaného dílu) a BO série ja prachsprotá dojná k r á v a. Proto je značka silná, protože každoročně dokáže z lidí vydojit miliardy. Osobně DLC k těmto dílům nekupuji. Je to praschprostý dojení peněz za nedostatečný obsah! Za nějakých 15 eček můžu mít totiž oba Bioshocky a ještě k tomu Spec Ops: The Line.. Nebo XCOM sérii včetně Borderlands GOTY.. Nebo Borderlands 2 a všechna DLC.. Takto můžu pokračovat do nekonečna, zkrátka si můžu koupit několikanásobně kvalitnější tituly za podstatně menší cenu ve slevách, které jsou denodenně publikovány na všemožných serverech či službách (Steam, GMG, G2play, GamersGate, atd atd). AŽ Activision značku pořádně podojí, to může být až za několik let bohužel, titul odhodí, protože jak je všeobecně známé, produkt dojné k r á v y se po vyčerpání stáhne z trhu. A nebo v průběhu životního cyklu značky CoD se bude snažit inovovat, ovšem pokud lidi budou tenhle brak pořád kupovat a podléhat hype slibům, že teď nebudeme jenom jezdit na koni s raketometem v ruce, ale dokonce budeme ovládat čokla... nic víc, než 2 mapy (plus 3 recyklované lokace) a zbraň za 15e nedostaneme.
    • Zachvilu bude moderne pinadt na Ghosts, mal by si sa pomaly naladit :-)
    • DeathOnVacation
      Funguje to ale i naopak. Stačí se podívat do minulosti a zjistíš, že existuje spousta geniálních titulů, které kritika a všichni, kteří je hráli, opěvovali, a přitom zůstaly trestuhodně zapomenuty v propadlišti video-herních dějin. Jmenuju jeden příklad. Hru kterou jsem před nedávnem objevil na GOGu a pár dní zpátky jsem si ji koupil: Anachronox. Naprosto skvostná záležitost z roku 2001 s výborným příběhem, z něhož dle mého bral inspiraci Mass Effect, navíc se spoustou výborného, nekřečovitého humoru, hratelnost spojuje kvality JRPG her a západních RPG a je to prostě radost hrát. Kdybych na tuto hru nenarazil díky gogu a nezaujala mě popisem, screenshoty a výbornými hodnoceními, asi bych o ní nikdy neslyšel. A to by byla sakra škoda. Takže ne, dobrá hra není ani zdaleka zárukou velkých prodejů a i ty "RP" kecy pomáhají hře prorazit, nemysli si, že ne.
    • Mě MW III bavilo. Přišlo mi, že dává slušný obsah (odreagovávací multiplayer, fajn coop mise, jen ten singl mě moc nechytl - na rozdíl od dvojky, kterou mám docela rád) ve slušném provedení. A to říkám z pozice hráče Army a leteckých simulátorů :)
  • Malleth
    A zaslouženě. Nic lepšího sem letos nehrál
  • To je dobře,lepší a hezčí hru sem na PS3 zatim nehrál.Chvílema mi doslova padala čelist.Jen ať se prodává.Ještě min. jednou tolik,ať se dočkáme dvojky na PS4!;-)
    • Malleth
      Dvojka je zbytečná úplně. Příběh ukončili a téma poměrně vyčerpali. Radši bych kdyby nás Naughty Dog zase překvapil něčim novým. Třeba nějakou scifárnou.
      • kennyB
        Podle mě pokračování bude. Někdo ze světlonošů tu holku bude chtít zase dostat zpátky, aby konečně udělali lék na tu infekci. Je to skvělá hra a tak věřím, že pokračovat bude *3*
        • Malleth
          Tak samozřejmě že se dá vymyslet další děj, ale to už by byla pravděpodobně nastavovaná kaše. To je skoro jako kdyby chtěl někdo udělat pokračování Ica.
          Navíc mi přijde zbytečný plejtvat talentem, kterej v tom studiu je na další hře, kde budeš zase zabíjet lidi a houby. Je tolik možností kde můžou svoje zkušenosti zužitkovat.
          • kennyB
            Nevím, ale podle mě ten konec zase tak úplně uzavřenej není.





            Edit: smazán spoiler
            • kennyB
              rush: sakra, ani jsem si neuvědomil, že vlastně pro ty co to ještě nedohráli, prozrazuji konec. omlouvám se *13*
            • Miserius
              Jak vic bys ten pribeh chtel ukoncit? Leda ze by oba spolkly kyanidovou pilulku
            • rush:: Na tohle ale nepotrebujes zadny spoiler tagy, na to ti staci selsky rozum. Pokud ctu vlakno o uzavrenosti a navaznosti pribehu, je celkem logicke, ze narazim na spoiler.
              Krome toho tato diskuze neprinasi absolutne nic, co by cloveka, ktery prave hraje mohlo zajimat (90% plky o pc vs konzole, 10% uzavrenost pribehu), takze neni ani zadny duvod, aby si to tu clovek procital.
            • Já mám sice dohráno,ale kdybych si ten tvůj příspěvek přecetl před,nebo během hraní tak by ti pískali obě uši jak bych ti nadával do ******.To ani neni SPOILER jak hovado.To je nestoudnost!
              Redakce pls. SPOILER tag.Díky
  • Tady to pořád někteří nechápou pokud jde o "exkluzivita není zadarmo" a "proč to není i na dalších strojích?". Naughty Dog patří Sony. To není studio jako Quantic Dream nebo Epic Games, které jsou samostatné a jen vytváří podle smlouvy hry pro danou platformu. ND je Sony.
  • God-of-War
    Jen ať se prodává *14* . Je to fakt bomba.
  • Mate tm chybu ve spellingu vyvojaru, spravne je to: Naughty God :)
  • BoB.2
    A prodalo by se víc kdyby to nebylo jen na PS3.
    • to nesmíš říkat nahlas nebo tě místní fanboys sežerou *1*
      • dave ty si jeden z dalších pc sopliakov nevyzretých čo ????
    • čo tu trolíš, kup si konzolu ! Už po asi stýkrát opakujem máme na nej ešte hromadu skvelých exkluzivít, takže sa oplatí kúpiť a keď si škrob tak čakaj keď vyjde Ps4 jej cena vtedy ešte spadne.
      • BoB.2
        Neříkám že na PS3 nejsou dobrý hry, ale jen to že mohly vydělat mnohem víc kdyby to hodily i na Xbox a PC.
        • pozri, pokladám ťa za hardcore hráča ako som ja. Keďže mi je jasné že niektoré hry nikdy nevyjdú pre pc tak som si kúpil aj ps3 a vôbec neľutujem, niekedy mám totiž chuť hrať pohodlne a nie byť nalepený na monitor, napr. Dark souls alebo Demon souls by som nevydržal hrať na sedadle pred pc.
          • a co ti brani si pripojit pc k televizi? :(
            • Tak to sedíš na gauči před PC , prozměnu ? .. zajímavá žumpa je tady dneska
            • no pretože televízor neužívam, jasné !
            • Třeba že nemá televizi u PC a tahat case/kabel po domu není zrovna nejlepší řešení.
        • ucho
          a uvědomuješ si, že exkluzivita není zadarmo? *5*
  • Nevím proč by byl příběh ukončen, otevřenější konec se jen tak nevidí
    • Veskoslav
      Otevřené konce měl třeba Stalker, LoU sotva.
      • TheGGG
        Tos ani nehral xc*ckářu.
        Nejlepší hra za posledních pět let
  • už sa teším keď sa vývojári z Naughty dog vyšantia na nejakej hre pre PS4 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit