Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni to zbytecna paranoia? I v pripade nejakeho podvodu s kreditkou banka vsechny penize vrati. Je rok 2014. Nejake kupony jsou uz fakt dost out.
  • God-of-War
    Jj, raději to neriskuj a kup si 500kč kredit v obchdě. Neni to moc dobře ošetřený proti hackerům. Sám si ten kredit kupuju v krámu. Ten pak zadáš do kolonky Reedem Code nebo tak nějak se to menuje a můžeš vesele stahovat:)
  • Jack1947
    Za me 9/10 Proc ? protoze je to sice kratke a neni tam toho mnoho, je to dobre rozsiri to trochu puvodni hru a ukaze neco malo navic. Pro toho kdo ma TLOU a hral to je bezesporu povinnost. Jasne neni to bezchybne a defakto je to jen pro nekoho bezcilne chozeni , jenze
    to je dobre ztvarnena vsuvka - ktera vas necha premyslet stejne jako tomu bylo u puvodni hry.

    Jen me mrzi coz uz jsem psal, ze to bude jedine pribehove DLC pac tady by se dalo "vypravet" jeste spousta pribehu... ktere byli nevyrceny v TLOU. *4*
  • Proč né tu kreditku? Kvůli hackrům?
  • God-of-War
    Najdeš si to DLC na Storu, rozklikneš ho, pak klikneš na kolonku buy a můžeš začít stahovat. Samozřejmě musíš mít nakoupený kredit, který sezeš v každém obchodě a nebo můžeš koupit i přes kreditní kartu, ale to moc nedoporučuju.
  • Já jsem za TLoU dal spoustu peněz, nelituju toho, ale u tohohle DLC počkám až slevní. Nevíte vůbec jak se to na PS3 kupuje? Ještě jsem to nezkoušel.
  • Veskoslav
    Chtěl jsem to koupit, ale 400 Kč za 2 hodiny se mi fakt nechce dávat. Navíc když jsem LoU kupoval v akci za 900. Počkám na nějakou akci, protože podle ohlasů je to dobré DLC, které doplňuje hlavní příběh. Jeno s cenou přestřelili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit