Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to vážně parádně! Last of Us už mě přesvědčil ke koupi PS3, takže hned po obhájení absolventský práce doženu resty: Uncharted počínaje, Heavy Rain konče.
  • To je silně roztahaný text, který vlastně neřekl nic, jen to, že je to dobrý. Last of Us je nicméně další must have hra na PS3. :)
  • michelangelo
    Co mi to delate! Vzdyt ted je obdobi statnic a bakalarskych obhajob! A vubec, vzhledem ke kadenci s jakou se hrnou hry, kterym chci dat cas, mi zacina byt jasny, ze si jich zkratka vetsinu nezahraju. Paklize se brzy neobjevi levne zarizeni k nafukovani casu, budu muset proskrtat svuj gaming whishlist :)
  • Opravdu škoda, že to nevyjde na PC.
    • Tjn, i když teď mám filmů stažených dost, tak bych se na to stejně jen tak nepodíval.
  • Ta malá chcipné, že ? ME tobylo hned jasné. Zahrajeme na city a dostanem 10!! Tak se to dneska dela panove !
  • Caincz
    Demo mě namlsalo, první recenze to dorazily. Už aby mi to přišlo..
  • Nejdou mi rozbalit olejovky otvírákem, budu to muset vypáčit nožem *13*
    • Konečně něco smysluplnýho. Máš boda a nekuchni se. *1*
  • moc dobra recenze na perfektni hru, kazdej kdo na to nadava a jeste to ani nehral je normalni zavistivej vosel, protoze tahle hra ma neco do sebe, neni dokonala ,verim ze dvojka bude , jako v pripade uncharted, dil od dilu lepsi, bravo nd. Uz se tesim na patek...
    • Veskoslav
      A kde jsi to hrál ty, že víš, že je to perfektní hra, když to ještě oficiálně nevyšlo?.....
      • soudim podle recenzi ve svete, myslim ze pres 10 recenzi dalo plnej pocet, navic nikde jsem nenapsal ze jsem to hral a taky soudim podle studia nd. Hry od nich jsem si vzdycky uzil na max. A to uz od dob staryho dobryho crash bandicota...
      • GlaDOS
        Skoro všude to dostává 10/10, takže to přece musí být dobrá hra, ne? Jen aby to nedopadlo jako u Bioshock Infinite. V prvních recenzích dostávalo desítky, ale nakonec jsem v komentářích od hráčů četl jen samou kritiku na akční složku.
      • Ze by treba spolehal na recenze, kde ta hra ziskala na metacritic uz 26x hodnoceni 10/1?

        http://www.metacritic.com/game/playstation-3/the-last-of-us/critic-reviews
        • Veskoslav
          A? I když hra dostane 10/10 tak nemusí být dobrá, ne?:)
          • Hanzales
            Tady je to o něčem jiném. Hra možná všude schytává desítky, ale ti z nás, jež si to předobjednali do toho jdeme spíše po osobní zkušenosti s předchozími produkty Naughty Dog. Museli by jim do studia naskákat mozkožrouti, aby něco na nové hře zvrtali, což nehrozí, protože ti jsou živi koukám na zdejších diskuzích víc než dost :) Jako že cože myslím nemyslím teď konkrétně tebe, že. I mně tam nějaké mozkožróti v kebuli švitoří ....ehm, jen občas.
          • Kdyz ma prumerne hodnoceni 95 % z 50 recenzi, tak je to mimoradna herni udalost. Takovych her do roku moc neni a je zrejme, ze to nebude zadny odpad a ma to svou kvalitu.
            • Hotline Miami ma jen 85 %.
            • Treba na xboxu mas jen 7 her s hodnocenim 95% a vic, tudiz v prumeru jednu za rok.
            • Veskoslav
              Miami taky má podobné hodnocení a přesto se najde cca 50% lidí, co tu hru naprosto nesnáší:)
      • Miserius
        Pise ze se tesi na patek... Hale Veskoslave, jsou studia/hry u kterych se vi predem ze to bdue perfektni hra, nemuzes poprit...no a tohle je jedna z nich
  • Bomba! Koupe ps3 se mi vyplatila. Gran turismo 5, dark souls, heavy rain, mortal kombat 9, nhl 12 a ted to, kvuli cemu jsem si psko poridil...the last of us - u me skoro jasna desitka, a to jsem PC hrac. Jedina vyhrada - nejdou odtahovat mrtvoly, i kdyz tady je to docela zbytecnost, ale skoda ze to nejde...
    • Miserius
      Odtahovani mrtvol me taky stvalo, nepratele je videj a hned zacnou hledat, skoda... Ale treba zase kdyz najdou partaka s sipem v hlave, hned kricej ze mam luk at se ostatni kryjou
  • No... jo... ale kupovat chvíli před novejma konzolema PS3... Sakra, dilema. *4*
    • pokud ps 3 ješte nemáš a baví te ty hry tak to ani moc dilema není protože je tam spousta her za nižší cenu a porad v top grafice. navic hned po startu ps4 asi nebude tak velky vyber her
    • Vrook
      Já do toho asi půjdu. Sice mě to trochu se*e, ale co nadělám. Kromě Last of us taky kvůli GTA V, který na PS4 zatim ohlášený tušim nebylo a já to s tim ani moc nevidim, vzhledem k tomu, že už mělo původně vyjít a ve vývoji je dost dlouho.
      • Hanzales
        Přiber God of War ;o) Trojku už koupíš za 3 kila. Případně i ten Uncharted, mně osobně se nejvíc líbila dvojka. A je fakt, že ty hlavní studia Sony hodlají ještě tak ty 2-3 roky na PS3 hry vydávat. Ber PS3 a PS4 kup později, bude levnější a novinky her taky a ve výsledku si zahraješ nejvíc za málo peněz ;o)
        • Vrook
          Jojo.. Máš pravdu, GoW a Uncharted jsou další taháky. Půjdu do toho. *3*
          • V tom pripade do toho jdi hned, dokud jsou na ps+ zdarma rocni tituly jako inFamous2. Pristi mesic se nabidka na dalsi rok zmeni.
          • Robotron3
            A ještě starší exkluzivity Siren, Valkyria Chronicles a Heavenly Sword. Hodně dobrý hry. Na ty už se zapomíná, protože jsou starší ale pořád výborný.
            • Vrook
              http://i.imgur.com/MuHoPWq.jpg :)
            • Robotron3
              To bylo tak samozřejmý, že sem na to zapomněl. A pak Beyond samo, až bude :)
              A Metal Gear Solid 4! A Gran Turismo 5 a 6! Sakra, takovej dobrejch exkluzivit na PS3, to sem si ani neuvědomil, dokud se to nenapíše :)
            • Vrook
              A Heavy Rain ještě!!!! *4*
    • Robotron3
      Když nebude PS4 zpětně kompatibilní a Sony minulý Playstation vždy podporuje (hrami) ještě několik let s novou generací? Já myslim, že jo :)
      • Nerozumím úplně přesně tomu tvýmu příspěvku. Půjde teda na PS4 pouštět hry z PS3 nebo ne?
        • Nepujde.

          PS3 bude jeste nekolik let ziva vedle PS4. Proto ma smysl si koupit, ziskas tim pristup k rade kvalitnich a levnych her. Tohle ti PS4 neda, jestli o to stojis, tak jedine PS3.
        • Robotron3
          100% nepude.
          • Jeff
            Kde bereš tu jistotu? HW to kompatibilní není, ale Gaikai je ve vývoji, tzn nemůžeš vyloučit, že na PS4 časem nepůjde LoU a jiné hry z PS3.

            http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a460439/ps4-has-no-native-ps3-backwards-compatibility-gaikai-to-take-place.html
            • Pristup sony je, ze te necha hrat stare hry, pokud je to technicky a ekonomicky mozne. Na PS3 si zahrajes hry z PS1, na prvnich drahych PS3 sis zahral i hry z PS2. Na Vite si zahrajes hry z PSP, ale jen ty, ktere mas digitalne. Neprekvapilo by me, kdyby SONY zprovoznila na PS4 hrani PS3 her, ktere vlastnis digitalne. Zalezi na provoznich nakladech Gaikai.
            • Robotron3
              Je fakt, že když ps3 neměl, tak by to byla možnost. Ale to je takový kdyby byly... To neni jistý. (a taky s jakym lagem by to fungovalo u nás, že jo, to je další věc...{jestli vůbec})
          • Nj, to jsem si myslel. *9*
            • Tilwaen
              Když ono by bylo perspektivnější si pořídit PS4 s vidinou, že to bude zpětně kompatibilní... Takto pokud si pořídí PS3, tak je poměrně veliká pravděpodobnost, že na to do pár let už neuvidí ani jednu novou hru - což nejsou zrovna pěkné vyhlídky.
            • Robotron3
              Proč smutnej smajlík? Aspoň máš důvod, si tu trojku pořídit *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit