Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leon87
    8/10? Děkujeme pane Olejník. To zas bude v diskuzích nablito.
    • jnsCZ
      Jasně že bude nablito, s tím jsem počítal. Ale většinou se bude nadávat na to, že jsem měl vůbec drzost kritizovat a pak tu bude obecný nesouhlas s číslem u recenze (jak to většinou bývá). Těším se, až mi někdo moje názory z recenze vyvrátí logickými argumenty a bez zlostného mlácení pěstičkama :)
      • ucho
        uvědomuješ si, že je nesmysl chtít, aby někdo vyvrátil tvé "názory"? tvé názory jsou tvé názory a na hru, kterou jsi hrál, se logicky nezmění a není na nich co k vyvracení... na to je krátká i logika ;)
        • Názor vyplývající z logiky se dá logicky znehodnotit a tím pádem existuje určitá šance, že na základě toho bude přehodnocen.
          • jnsCZ
            Takhle jsem to myslel. Když mi někdo logicky vysvětlí, proč například do silně příběhového TLoU patří absurdní scéna se snajperkou a odstřelováním tupě nabíhajících lidí (která by se spíš vyjímala v nějakém Call of Duty), tak si to rád poslechnu a třeba i na základě toho svůj postoj poopravím.
            • Já u toho nebyl, takže nevím, jak se to přesně stalo.
            • ucho
              x: ano, lidé dělají hloupé věci, je jedno, že se někomu před chvílí něco stalo.
              http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/263480/hororova-smrt-v-zapachajicim-septiku-zemrelo-v-nem-7-lidi.html
            • Ucho, dává mi to naprostou logiku, protože je to tvůj dojem a ten se blbě zpochybňuje.

              Nicméně to odstřelování tupě nabíhajících lidí se dá zpochybnit psychologicko-psychiatrickými testy a podobnými studii.

              Myslím, ale, že oba rozumíme pointě.
            • ucho
              x: ok, tak já na tu absurdní scénu se snajperkou řeknu, že není nic špatného na tom, když příběh obsahuje i absurdní věci, život může člověku hodit do cesty všechno možné (ano, lidé jsou tupí). a co se týče herní stránky, může jít o příjemné zpestření. dává ti to logiku? někomu třeba ano, ale pochybuju, že recenzent na základě toho změní svůj názor, protože jde právě o ten názor a to, jak to vnímá... ve finále to končí tím, že proti sobě postavíš dva různé názory a samozřejmě bude každý zastávat ten svůj. to je normální...
            • Naopak, každý rozumný člověk názor poupraví, pokud uzná, že logická nebo faktická stránka jeho názoru pokulhává, ucho.
            • ucho
              To jsou s prominutím alibistické kecy. Předem jsi šel do téhle diskuze s tím, že ti podle tvé logiky nikdo nic nevyvrátí, tedy o žádném poopravení postoje nemůže být řeč. Nebo nám tady chceš snad tvrdit, že když ti někdo napíše svůj pohled na věc, že bys uvažoval i o změně známky a litoval toho, že jsi dal osmičku? To je hodně hloupý vtip. Každý normální člověk bude za svými názory stát, obzvlášť když jde o takovouhle pocitovou věc.
          • ucho
            Obecně ano, ale to by musel být recenzent idiot, aby měnil názor na něco, co právě hrál. Když půjdeš do kina na nějaký film, který tě bude nudit a někdo ti pak vysvětlí, že tam byla nějaká hluboká filozofická myšlenka, tak i kdyby tam ta myšlenka opravdu byla, názor nezměníš, protože tě ten film nudil... už prostě ten názor na danou věc máš, podle své logiky sis to odůvodnil.
            • Obávám se, že pleteš mnoho věcí dohromady, ale to je jedno. Netřeba to tady pitvat.
            • ucho
              no a si představ, že ty vytýkané věci řadě lidí nevadí a chápou, proč je tam autoři dali. tady u té recenze prostě není co vyvracent. recenzent si udělal názor a tím to hasne. viz třeba to vytýkání, že násilí je fuj, ale že je nezbytné. takhle to prostě v hrách je a není moc způsobů, jak to řešit, aby to bylo ještě hratelné a vůbec realizovatelné.
            • Názor, že tě něco nudí, vyplývá z emocí a ne z logiky. Takový názor se samozřejmě vyvrací jen těžko.
    • Recenzent nemuze za to, ze do diskuzi pisou d*menti *1*
    • Veskoslav
      Už je. A už se zase řeší pirátění. Nuda.
      • leon87
        Zažívám mírné déjà vu. Když Jirka P. kdysi na Hrej dal 4/5 MGS4, taky to byl shitstorm jako prase. Obávám se, že historie se bude opakovat.
      • Psychotic
        Taky už se tu brečí, že na PCčkáře se kašle a že "kvůli dvěma hrám si konzoli kupovat nebudu". To jsme ještě neslyšeli :-)

        Nikdo téhle diskuzi nemůže upřít efektivitu.
        • Veskoslav
          A ne snad? Ono není nějak velký důvod to nevydat na pc. Jenom Sony za to vysolilo těžké prachy, aby to vyšlo pouze na PS3/4. Exkluzivky nejsou o tom, že by to nešlo, ale o tom, že na firmy zaplatí. Není žádný důvod, aby to nebylo na pc nebo Xbox, ale Sony zaplatilo, tak je to "exklusivka". Uměle vytvořený dojem něčeho, co je pro někoho extra. Nic víc. A mimoto první to tady nezkousnul nějaký konzolista, že to nedostalo 10/10. A za hru, kde zlepší jenom grafiku a oproti původní hře nic nezmění? Proboha, co by jste zase chtěli? 12/10? Neustále se řeší čísla, co kdyby si občas lidé přečetli i ten text....
          • Psychotic
            Důvody exkluzivity jsou podružné. Na jednom systému to je, na druhém není.
            • Psychotic
              Proto říkám, že na důvodech nezáleží. Na jednom systému si hru zahraju, na druhém ne.
            • Veskoslav
              Důvody jsou prachy. Žádné jiné neexistují.
  • celoush
    Už někdo napsal, v čem se autor recenze plete a nebo tady furt jak vocasi řešíte nějaké číslo?
  • A hele, konečně střídmá recenze. Díky Games, příjemné překvapení.

    Ještě jste mohli zmínit AI, o které Naughty Dog lhal zákazníkům a která rozhodně není nic extra a v podstatě si pomáhá šikovnými berličkami aby jenom vypadala jako chytrá. Namátkou je vtipné, když poslední přeživší borec z aktuální vlny kačenek prohlásí polohlasem že jde zkontrolovat tamhle tu lokaci a tváří se že se "domlouvá" s parťákem. Drobná potíž je v tom že jaksi není komu co polohlasem říkat, ta AI postava je už sama poslední.
  • Naprosto nesprávně vybraný recenzent, který by tohle neměl dělat a věnovat se kritice třeba kafe v kavárnách, každý ví, že kritik jde psát recenzi nezaujatě jako jde soudce k soudu a rozhodčí do zápasu. K tomu to přiznat a udělat to, že i když má původní verze 10/10, tak kvůli mé averzi ji snížím hodnocení, ale ne zase o tolik aby se neřeklo. Bylo vůbec nesmysl psát tuto recenzi, když je to ta samá hra jako původní, před měsícem jsem si ji zahrál na ps3 teď na ps4. K tomu je to spíš Hejtování na téma a nic jiného, od počátku ji neměl rád a tak ji nakopal. A jak píšete "do stejné řeky nestoupíš", tak proč z toho chcete za každou cenu udělat další Uncharted?? Dost si protiřečíte. Naprosto neprofesionální. *5*
  • Nemohu souhlasit s autorem článku TheLastofUS podle mého názoru velmi dobře udělaná hra a majitele PS4 co to nehrali na PS3 ať si to koupí,protože uvidí něco co se na PC a XBOX360 těžko hledá ,,HRU ,,co se dá hrát a každym posunem ve hře uvididíte famozní scenérie ,které se vam budou hodně dlouho hodit v hlavě.FAKT KRASNA HRA
    • Bacha, abych ti neukazal GTA v realu jako stoprocentni black sheep a smichov.
  • tonnymontana
    Tomb raider byl neskutecnej propadak alespon na mem zebricku. Lara nesutale nahani skupinku lidi a kdyz je najde rekne pockejte odskocim si hned jsem tu a zase je hleda:D dej byl silenej az to neslo unest. Nejake stealth tam nebylo nutne stacilo vse vystrilet.

    Jinak tahle recenze co jsem cetl je uplne mimo autor mel rozebrat technickou stranku hry a ne v 70 procentech tech text blabolu vyjadrovat svuj nazor na puvodni verzi. Delsi dobu jsem uz necetl takto zbytecnej clanek kterej je onicem a snad se snazi jen jit proti jakemusi proudu aby byl coool ci jak se to dneska oznacuje. Je mi jedno jake jmeno to napsalo ale myslim si ze tohle melo skoncit na nejakem blogu kam chodi malo lidi.
    • Nejlépe vyjadřovat svůj názor někde potichu v koutě. To už tady jednou bylo.
      • Má pravdu, to že se bojíš neznamená, že druzí budou jako Ty.
  • rami.cz
    Hrozne srance tady blijete v diskuzi :)
  • Tyvle...co na tohle rict, za me hra stoleti! Hlavne ze tu date hru roku Assasin creed black flag...kvuli vasi recenzi sem zakoupil zahral si hodinu a uz nikdy vic...ale neobjektivni recenzi na tlou to joo
    • taky me black flag vubec ale vubec nechytl,hra roku ha ha
  • Alex81
    ...Nikdy se nehádejte s blbcem, protože se tím snížíte na jeho úroveň a tam Vás ubije svými zkušenostmi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit