Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejak nechapu vecne prirazovani pojmu Dark Souls k tomu, ze snadno umrete. Tomu se rika Rogue-like, ne nejaky Dark Souls. U psani recenzi by jste mohli pouzivat aspon spravna prirovnani. :(
    • No to asi len na games sa aj kooperacna akcia prirovnava k dark souls ;-) Pricom samozrejme logika by skor napovedala prirovnat to k naozaj podobnym hram, ako L4d ci alien swarm.
  • ady666
    Proč já jen po zjištění autorova jména zase pokračoval ve čtení? Začínám si připadat jako masochista :/
    • Sr_Lobo
      Chybami se člověk učí, chápu tvé pocity, příště to určitě vyjde, držím palec!
  • Tohle je recenze? To jako vazne? Jeste, ze tu mame konkurenci na hrej.cz Jedine, co tu pobavi, uz jsou jen diskuze. Nekdo by se tu v redakci mel chytnout za nos.
    • diky bohu vsichni "kidi" odtahnout na hrej a bude tu klid.
  • Nenávidím větu, hra si na nic nehraje...
  • V recenzi bych ocenil zda je v mulťáku pořád takovej nedostatek lidí.Na smysluplnou partu se čekalo i desítky minut.S nováčky se taky moc rádo nehrálo, takže vyexpit si malinko postavu byl taky problém (trošku začarovaný kruh).Jinak mě hra bavila, ale tohle mě odradilo od hraní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit