Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to si vytvořím chodící prsa.
  • Lži, Mortimer i Bella shořeli už v prvním díle *16*
    • Myslim ze vetsine hracu jsou ti dva srdecne ukradeni. *7*
      • Máš na to statistiku?
        • Precti si prvni slovo me predchozi vety.
          A stejne se muzu ptat i ja-pokud si ty myslis opak,mas na to statistiku?
          *3*
  • 2:55 "Připravte si peněženky mamlasové, 50 DLC už na vás čeká!"
    • Ano. DLC jsou pro hrace nejvetsi zhouba moderni doby. Ale na druhou stranu za koupi stoji z tech 50 DLC tak mozna tri(dle hracovych priorit) a dalsich 7 muze klidne ignorovat. Tech zbylych 40 jsou pak jen predmety, ktere si kazdy rozumny clovek muze stahnout zdarma jako tvorbu od samotnych hracu. Jejich kvalita je vetsinou o tridu vyssii nez nabizi ty originalni placene DLC.
      *2*
      • Jenže samotný sytém ala Sims je strašná prasárna. Prodají ti horkotěžko polotovar a ty si z toho pak děláš lepší hru. Přitom největší kravina je, že na minulých Simsech to už bylo, oni už od dvojky jedou neustále stejné datadisky (DLCčka) pořád dokola a nepřipadá jim blbé za to kasírovat skoro stejné prachy jako za normální hru.
        • A proc by jim to prislo divny? Chces zasuvku co filtruje elektriku z temelina? Rad ti ji dodam. Chces zarucene cerstvy koncervovany vzduch? Nebo vodu? To vsechno se prodava ... za zcela nesmyslne ceny (voda z vodovodu stoji totez co flaska ... ale za kubik, a casto je kvalitnejsi).

          Ja se naopak uz davno nedivim, ze vse kolem nad vypada jak vypada... kdyz je tu tolik pitomcu kteri si neco takovyho koupi.
        • Ja s tebou souhlasim. Ale nic to nemeni na tom co jsem napsal vyse. Balickove DLC s predmety jsou uplne blbosti. Skutecne datadisky stoji za koupi skutecne jen tak ty tri. A to az ve sleve. *3*
          • Jasně, ale pořád to je z mojeho pohledu vydřidušina, ony přidávají nové věci, které už ve starých simsech byly. Kdyby přidávaly nové věci, nové možnosti, tak neřeknu ani popel, ale to je jako kdybych si v Call of Duty zaplatil za nějaký herní mód (třeba TDM), abych ho mohl hrát v mulťáku.
  • Eda.Frtan
    Editor byla věc, kde jsem strávil největší množství času...
  • Jediná věc, kterou bych chtěl vidět na startu The Sims 4, je že hra bude obsahovat veškerý obsah, který byl v DLC vydaných pro The Sims 2,3. No a teď můžu snít zase dál někde jinde :D
    • jak znam EA tak The Sims 4 bude jen ten editor postav a ktomu si samozrejmne za plnou cenu AA hry budes dokupovat datadisky ten prvni ti prida do hry dum kde budou 4 zakladni steny a 2 podlahy *3*
      • *1*
  • Tady si někdo dělá opravdu prd*** ... to snad nemůžou myslet vážně ... ta hra jede snad na stejným enginu jako 2,3 ? Posun mezi 3 - 4 očividně v grafice nulovej. Kdo tohle koupí, tak je vážně magor a podporuje akorát lenost dnešních vývojářů .. tahle hra opravdu nevypadá jako "hra z roku 2014" bohužel ani jako hra z roku 2010. Ani korunu bych za to nedal .. drzost
  • eh, teda, ta grafika je dost mizerná - nějak se vytrácí rozdíl jako býval mezi jednotlivými díly. A ten systém s aspiracemi jednotlivců je divný - když jste měli někoho, kdo se rád kamarádí a navazuje vztahy, tak při aktivním plnění jeho tužeb se na konci simík chtěl akorát se všemi vykusovat na gauči, souložit na veřejnosti a vůbec dělat hrozné prasárny..... uuuuuuh divný
    • firebug
      Jo, ty sociální vazby by měly nějak pořešit. Bylo fakt divný, když se moje rudovlasá lesbička nemohla muchlovat s několika holčinama ve vířivce najednou. A taky když jsem si chtěl vzít kvůli prachům nějakého geronta (kterého jsem stejně plánoval utopit v bazénu), tak se do něj musí moje rudovláska nejdřív zamilovat! To jako vážně? Něco jako přetvářku ta hra nezná??? *5*
      • S tou přetvářkou souhlasím....také jsem zkoušela celoživotní přání zlatokopky, jež ve výsledku vlastně zlatokopka nebyla, protože se musela do své "oběti" zamilovat, aby si ho mohla vzít.... trochu divné, že? *7*
        PS: To "setkávání" ve vířivce jsem nezkoušela a ani mě to neláká, ale každý podle svého gusta, že... *3*
      • Ale fujky fuj ... realita ... a ve hre ...

        Pokud sis vsimnul ... v sims se (jak tu nekdo vejs zminuje) nestines rano ani vys...
  • fizola
    EDIT: No podla tych dvoch ukazatelov nalavo to nakoniec vyzera ze zasa nepojde nastavit vysku.
  • Na E3 očkávám oznámení "always online dmr" s odůvodněním nezbytnosti tohoto systému pro hru, kdy věci jako výše účtů za elektřinu či výpočet lásky ke stereu vyžadují cloudové výpočty.
  • Dejavu z 3ky :)
    Sice sa tesim, ale bojim sa aby seria Sims nedopadla ako FIFA, NHL...
    Kde dake velke inovacie v dalsom diele niesu.
    A cakal som vatsi skok v grafike.
    Ale ano ide o hratelnost :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit