Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi walking simulator, se sruvivalem to nema co delat. Sotva sem se donutil dohrat prvni epizodu.
    Bezte se radeji projit do lesa.
  • "- procházení každičkého metru detailního světa skutečně není něčím, co byste chtěli absolvovat." Mas pravdu recenzente. Oni ten detailni svet delali proto, abychom ho neprozokoumavali.
    • Kinet1c
      Sa necudujem, ze mu pribeh nedaval zmysel.
  • Voloslav
    walk sim hry jsou naprostá degenerace žánrů her, nazývat tohle survivalem může jenom naprostý blázen.
    • Zahraj si to na vyssi (nebo jeste lepe nejvyssi) obtiznost. Pak uz to survival opravdu je, mel jsem co delat vubec jen i projit temi prvnimi jeskynemi.
    • Bargud
      I ty blázne...
  • corfer
    Zase nudná recenze (nebo co to je), jak už u Jana Vrobela začíná být zvykem. Už jsem tady jednou psal, že taková recenze Dark Souls 3 v Levelu od Vrobela také postrádala jakoukoliv jiskru. Nepotřebuju přepsat základní info z krabice do recky, ale také nepotřebuji po stošesté číst, že Dark Souls jsou víc kumšt než hra. Nesnáším recenzenty, kteří jen opakují obecná dogmata, čímž dávají jasně najevo, že začali psát článek večer před odevzdáním. Kur*a když na to nemáte čas, tak si nehrajte na novináře! Nechte to lidem, kteří umějí makat i při časovém nátlaku jako to zvládají třeba Grygar, Bach, Dobrovský. Nechci sahat do svědomí všem autorům Games, ale přijde mi, že server pomalu ale jistě přebíra garda ,,radši rychle a pořádné množství než kvalita". To je ovšem v pr*eli. Tahle recenze není ani tak zlá jako přeplněná zoufalou snahou autora se vymezit. K tomu ale nestačí jen argumenty ,,přijde mi" nebo ,,zdá se"... Nuda, šeď...
  • Kozy
    Ta recenze by si zaslouzila stejny hodnoceni.
  • Vorbel. To je ten "Občanský aktivista"? *15*

    Ale umění napsat něco a vlastně nic nenapsat je také umění. Asi míří do politiky. Z recenze se člověk toho moc nedozdí...Navíc tohle samé předvedl u http://games.tiscali.cz/recenze/underrail-recenze-271865 Jak tohle může někdo pustit ven? Hrál to snad hodinu nebo kolik? Prý je to zaostalé. Nejde s dobou....Jasně, je zde jen jeden přístup který je ideální.

    Ještě někdo bude tvrdit, jak je OK něco recenzovat a hru nedohrát? Film a kniha se také vždy dočte. Již jen z důvodu příběhu je nesmysl to nedohrát a již jen z důvodu herních mechaniky v pozdější fázi hry je nesmysl to nedohrát. Ale stejně někdo řekne: Stačí to hrát tak dlouho, než si na to udělám názor. *7*
    • není čas dohrávat, musí vyvěsit francouzskou vlajku
      • Lukass
        Von jo,vzdyt to je mutikulti pomatenec.
      • To víš, musí zase do Maďarska pomáhat uprchlíkům a plivat na všechny kolem. *4* *4*
  • Mart9
    A mně by se líbilo, kdyby byl na games úzký okruh recenzentů, abychom věděli, co od každého čekat. Teď píše recenze snad 10 lidí s odlišným vkusem a názorem.
  • Já ty recenze moc nechápu...ta hra je se mi moc líbila.Nevím na jakou obtížnost to recenzent hrál,ale na nejtěžší už to docela survival je...The Ball byl ve své době výborný,ale tohle ho dle mého předčilo.Pořád mě ta hra hnala dál a stále jsem chtěl vědět jak to nakonec dopadne.Za mě povedená a originální hra...
    • Kinet1c
      On to nedohral do konca, preto ani nevie ake to je skvele aj pribeh (teda pre tych co maju radi scifi).
    • úplně :D

      http://www.gamespot.com/reviews/the-solus-project-review/1900-6416461/
  • Simulátor chůze s prvky naprosto otravného survivalu a craftingem jak pro mentálně choré :)
  • Corvus
    Naprosto souhlasím s recenzí... Po prvotním nadšení z parádní atmosféry se dostavila (HODNĚ RYCHLE) naprostá nuda... Nelze nic dělat, survival prvky prakticky žádné, ufo nebavilo... Hra velice rychle ztrácí na zábavnosti. Stejně tak Stranded Deep... naprostá nuda... škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit