Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak to je dobrý repetitivní COD dostane za 4,5hodiny 7a tohle jakbysmet... a kde je nějaká ta spravedlnost, pánové obávám se že dlouho nikde nebyla a ani nebude. *3*

    Cože reklama a ještě pěkně se zvukem hned v článku? Aha, tak nakonec ten adblock nebude zas tak marnej. *7* *4*
    • celoush
      a nebo 70 Kč/měsíc
      • Jack1947
        No to ani né hele, to je dost nepravděpodobný...
  • Jazz
    Čekal jsem Sherlocka mixnutýho s Murdered Soul Suspect, místo toho dostanu pseudohru na 4 hodiny.
    6-7/10
  • GlaDOS
    Ještě, že jsem hru dohrál, jinak by mi recenze pokazila ta největší překvapení. Jinak souhlasím s tím, že vraždy jsou strašně jednoduché na seřazení. Určitě by je šlo navrhnout zajímavěji. Kromě toho ale hře nemám co vytknout. Je hlavně o pohlcující atmosféře, která je díky skvělému zpracování takřka dokonalá. Logických hádanek je málo, ale hodně dobře zapadají do vyprávění. Já měl herní dobu okolo 5 hodin a připadá mi to ok. Už nemám tolik volného času a když hraji dlouhé tituly na pokračování, často z příběhu "vypadnu". Těch 5 hodin mi dalo mnohém víc, než třeba 15 hodin Alana Wakea, který byl z velké části vyplněn repetitivním obsahem. Myslím, že herní průmysl je dostatečně velký i pro takovéto menší, skoro povídkové příběhy.
    • WhySoSad
      Naprostej souhlas :)
  • Se divim ze se nikdo nezminuje o optmimalizaci, na dnesni dobu neco jako zazrak, vedle Cartera vypadaji naroky treba na Mordor, nebo COD jako hodne spatne vtip. Autori odvedli doubrou praci, ze neco takovyho zvladnou na UE3, jasne dokazuje lenost ostatnich.
    • Sice nevim jak je na tom Mordor ani COD, ale Cartera mi misty kolisal pod 25 fps, coz je zatim uprimne jedna z nejpomalejsich her tady u me na i5 4670K & R9 280X , ale zaroven graficke scenerie misty bezkonkurencni :)
      • Ja mam gtx 560 ti ,a nejdu na high nastaveni pod 35 fps, vetsinou se to pohybuje kolem 45 fps, uplna pohodicka. Jediny co mam vypli je antialiasing, bloom a motion blur, jinak vsechno na plno a jede to paradne
    • Keyz
      Tady to vypadá super, protože nějak skenovali textury atd.. Tohle asi nejde použít u Mordoru kde lze některé věci demolovat a textury se mění, když je něčím zasáhneš atd.

      Tedy kdysi jsem četl, že ten realistický scan vypadá super ale blbě se s tím dá ve hře pracovat, jako když to uděláš v enginu.

      Navíc proč zrovna Mordor?To není zrovna grafické lákadlo. Teselace slabá, efekty také nic z čeho by jsi se posadil na zadek ale alespoň to má dobré textury postav. Konečně!
    • Srovnavat malou koridorovou hru ve ktere neni zadne AI, zadna fyzika, ma zapecena svetla, zadne postavy s mordorem je dost mimo.
    • Veskoslav
      Mordor má přepálené nároky,které má nejspíš zase na svědomí PR oddělení, co zapíchlo prst do katalogu grafických karet a řeklo si, že tam dají tu nejdražší, aby to mělo lepší šmrnc. Ale jinak je to jedna z nejlépe optimalizovaných her, co jsem hrál.
      • Co myslis Mordor? Tak to nevim nehral sem a ani nebudu, mam podobnech typu her dost, i kdyz to nemusi byt spatny su prejedene. Me Carter sedl predne do nalady, ja su spokojene. Navic ta atmosfera, ta se da krajet!
  • Kdy hra vyjde na ps4?dik
    • milos.bohonek
      Začátkem příštího roku.
  • Ja, jako velky priznivce hry Gone Home jsem s hrou tedy dost nespokojeny. Cekal jsem, ze Ethan Carter zmizel do Afriky pomahat tem mene stastnym a zaroven si uzivat sodomie s muzi. Ale nic takoveho ve hre nebylo. Kdy uz si konecne vsichni vyvojari uvedomi, ze hry nemaji byt o zabave, ale o zobrazovani sziravych otazek dneska, ktere nedaji spat zadnemu uvedomelemu a alternativnimu bi svetoobcanu??
    • palver
      Přesně. Povrchních her, které mají obyčejnou ambici bavit už bylo dost. Hry by měly především tepat nešvary současné konsumní společnosti a nastavovat zrcadlo mělké většinovosti a tradici...

      Zavedl bych minimální kvo-kvo-kvóty genderové vyváženosti, duhovosti, cykloaktivismu a multikulturalismu povinné pro každý titul uvolněný do obchodní sítě... *3*
    • Mato1987
      mAsér, klaniam sa a zároveň ti tlieskam, viacej sofistikovanejšie a s dôrazom na sarkastický kumšt sa to ani napísať nedalo, dúfam, že toto nezbadá ten jeden miestny ornitológ a milovník vtáctva a nezmaže ti to *3*
  • Dost o ničem hra, moc krátká, kolik tam je spolu hádanek 5? Grafika se ale vydařila, proc takovou nedaj to naky MP FPS? Umím si živě představit snipera nahoře na té přehradě jak stříli na všechny dolů *1* *3*
  • Hra je to sice zajímavá i krásná, ovšem ten konec to, alespoň pro mě, úplně zabil.
    Hned od tý scénky s kosmonautem jsem tušil, že rozuzlení bude nějaká ptákovina a nemýlil jsem se, bohužel. *16*
    • GlaDOS
      Ptákovina? Kolik her se odehrává v mysli umírající osoby? Naopak si myslím, že celý příběh je moc pěkná pocta weird fiction žánru.
    • Keyz
      Já jsem od toho nečekal nic logického apod. Bral jsme to jako scifi bez nějaké návaznosti na to jak by to asi mělo být atd. A pak mě to nevadí. Je to pěkné, hádanky se řeší celkem lehce.

      Navíc je dobrý, že ten kosmonaut je ihned na začátku. Ujasníš si, že to nemáš brát "vážně". Lepší jak mnoho her, kde máš tunu keců o tom, jak to je strašně propracované a makalo na tom 500 odborníků, a pak máš po dohrání sníženou inteligenci.
  • maros.goc
    čakal som vyššie hodnotenie, ale čert ber číslo :) tú hru chcem :) ale tých 5 hodín za 20e? hm...veľa veľa
    • Keyz
      Tak máš i horší hry kde za málo hodin a máš cenu jako kr*va. Navíc zde na tom vidíš nějakou práci. Na první pohled to vypadá dobře a věrohodně.

      Kr*va je zakázané slovo? *15*
      • Ano, je. To proto, že ten imbecil, co vytvořil seznam zakázaných slov by zasloužil rozmrdat řiť kaktusem, když zakazuje slova jako pennniiiis, nebo krrrrrraaava. Stejně jako cenzor, který tady maže příspěvky, co nic neporušují a jsou smysluplné. Útěchou nám budiž, že za ty peníze, co z toho má se nikdy nezmůže na nic lepšího, dokud nezmění práci. Což bude problém, protože toho moc neumí.
        • A ty se pak divíš, že máš ban... *7*
          • Ale tentokrat pravdu ma:))
  • Veskoslav
    Nemá prosím někdo srovnání s novým Sherlockem a Murdered Soul Suspect? Kamarád má narozeniny a má rád tento typ her, tak co by jste doporučili? Podle recenze je tato hra docela pěkně zpracovaná a to jak graficky, tak co se týče mechanik. Děkuji.
    • Raziel_cz
      Pokud ho nechceš vytočit, Murdered mu radši nekupuj. Ta hra je fakt tupá.
    • Keyz
      Sherlocka. Potrénuje mozek *3*
    • Takle.. mám rád indie hry, nízkorozpočtový filmy..nejde mi ani tak o grafiku jako spíš o obsah. Ale! Z těch 3 her je podle mě Sherlock nejlepší. murdered soul bych vůbec nezvažoval, podle mě je to blbina. Ethan Carter není pro každýho, a mě strašně nasral. protože si s tím dá doprdele nějdko tak moc práce, a pak ztoho nevycucá ani 20% toho, co by šlo. A sherlock je dobrej! a navíc mu vydrží dýl jak 3 hodiny.
      • misho8723
        Tak nato, že tVoEC tvorilo 8 ľudí, tak vytvorili super dielo .. nehral som hry typu Dear Ester, Gone Home ale táto hra od Poliakov je super zážitok... a míny boli parádne :).. inak Sherlock nový je dobrý, ale príliš veľa loadingov a tiež nie je príliš ťažký.. na všetko v podstate príde sám Sherlock a hráč robí väčšinou len mini-hry.. ale grafika tvári je parádna
    • Dogkiller
      Kup kamarádovi tuhle, pak můžete hrát i ve dvou.
      http://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/nevinne-hratky-pro-dva/
      • Veskoslav
        To je tak vtipné. Haha....kolik ti je? 10? *7*
        • Už to mám doma, mám se zitra stavit? *14*
    • Je to jednoduché - pokud si kámo potrpí spíše na klasické adventury, volil bych Sherlocka. Murdered bych mu koupil pokud by byl spíše ten "mainstreamovější" typ, ne ani tak klasik, ale spíš hráč modernějších her. A Vanishing je spíše experimentální záležitost, takže pokud kámo hraje indie hry nebo kouká na nezávislé filmy, toto by ocenil. Vanishing ač vypadá suprově, fakt to není klasická adventura a od hráče čeká otevřenou mysl, což každý nemusí, třeba hráč který je pohodlný a chce si "odehrát svojí dávku" klasické adventury, tomu bych Vanishing nedoporučoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit