Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 15k3
    Se divím, že se ještě někomu chce dělat hry tohoto žánru... To je snad každá 2 hra se zombíkama. *11*
    • to je 2. opravdová hra se zombíkama (tou první je pro mě série Resident Evil). Zbytek nestojí za řeč. Fakt. ;)
    • Ano přímo se topíme v záplavě zombii adventur :)
    • A že je každá druhá hra válečná ti nevadí?
    • rancor1223
      Žánr a téma jsou dvě hodně odlišný věci.
      • ucho
        a pak ještě provedení. já mám dojem, že je pořádných zombie her málo :D
        • KaloSaper
          Přesně jak píšeš. Zombie her je hromada, ale těch dobrejch je málo. Tím myslím takový co na těch zombících stavějí a nejsou tam, jenom aby to bylo se zombíkama a klidně si místo nich jde představit něco jinýho.
  • Vím že je to trochu mimo téma ale ač si nejsem zcela jist, mám pocit že Carmack tehdá nemluvil o hrách obecně ale jen o žánru akčních stříleček, typu Quake či Doom. :)
    • Asi ano ale tehdy řekl něco v tom smyslu že příběh ve hře je jako příběh v por*u
  • Tuto seriu som si vsimol uz davnejsie a zaujalo ma, ze to ma taky uspech. Podla recenzii a co som cital je to vraj skvele.
    Rad by som to skusil lenze neviem presne kolko to ma dielov a ktore sa oplati kupit najviac a ci nebudem strateny ked vynecham niektoru cast.
    A aka ta hra je presne? Adventura/akcia?
    • Miserius
      Muzes to koupit treba na GMG nebo kdekoliv jinde za polovicni cenu (ted to bylo v humble bundle za 5 dolaru) a tech 5 epizod, me kazda vysla na 2 hodiny +- ale zazitek fakt vybornej, zaplatil bych to klidne jeste jednou
    • rancor1223
      Je to interaktivní seriál, point-and-click adventura s akčními sekvencemi tvořenými převážně QTE. Teď už nic jiného než kompletní sérii nekoupíš a i kdyby, bylo by to jako kupovat se seriál po epizodách a půlku jich vynechat.
      • Diky za odpoved. Zaujimala by ma uz len dlzka. Co som pozeral tak na steame je za 25E 5 episod.
        • rancor1223
          Hodně záleží jak moc se budeš vykecávat a prohlížet okolí (doporučuji co nejvíc, o tom ta hra je). Já to dohrál za 12 hodin myslím.
          • Dik este raz. Porozmyslam o kupe tejto ambicioznej hry :)
  • rancor1223
    Souhlas s tím, že je to moc krátký. Neprovázanost mi nevadila, ale krátký to bylo zoufale. Vždy když už se to trochu rozjelo to utnili... Čekal bych tak hodinu a půl gameplaye, možná i dvě, jako jedna epizoda původní hry. Tohle byla stěží ta hodina.
    • Keyz
      Ten s těmi vězni je naprosto zoufalí. Jedno morální dilema a pak konec? Co to jako je? Co jsem z toho měl získat?
      Podobných rozhodnutí byli v původním díle několik, tedy nic nového a navíc to vůbec nenavazuje. Tedy ani se nemohou projevit případně dopady.
      • rancor1223
        Mě se to s těmi vězni líbilo, ale na druhou stranu byla jedna z nejhorších v možnosti výběru toho co může hráč dělat, takže teď nevim jak jí hodnotit *1* . A pak ten konec jsem úplně nepobral, opravdu jsem nečekal, že tím myslel že mu mám ustřelit nohu, byl bych jí ustřelil tomu druhýmu. Takhle jsem si řek byl to tvůj nápad, ty budeš mít zraněnou nohu. A ještě ho tam nakonec nechaj *facepalm*. Jinak nejlepší asi byl ten kde je velká skupina u benzínky a řešili ty zloděje, ten nejvíc připomínal první sérii.

        Nevim co všechno považovat za spoiler u 50 minutovýho DLC, ale radši jsem to zatagoval.
  • 7/10 dlc dobrý
  • V pripade, ze pribeh vytlaci ze hry hrani, pak nejde o hru, ale o interaktivni film ci vizualni roman. Nevim, co presne Carmack rekl, ale i kdyz mam osobne napriklad prave japonske vizualni romany rad a take na "hrani" The Wakling Dead se tesim (snad se k tomu v nejblizsich mesicich dostanu), nikdy tyto "hry" nenahrani ty klasicke, ve kterych muze (ale nemusi) byt kvalitni pribeh jen plusem navic.
    • Baldur52
      Interaktivní film či vizuální román jsou subžánry adventur, tedy to jsou hry. :)
      O žádném "nahrazování" tu tak samozřejmě nemůže být řeč.
      • co to meles prosimte, interaktivni film a vizualni roman existovaly davno pred advnturama tak jak to muze byt jejich subzanr? if a vr jsou normalne zanry samo o sobe a tudiz ergo to hra neni, je to presne if a vr.
  • ucho
    nebo za 5 dolarů (se slevou 4,5)
    • Kde to majú v zľave?
      • rancor1223
        greenmangaming
    • rancor1223
      Jo, na to jsem přišel asi minutu po tom co jsem to koupil na Steamu za 5 EUR... *1*
    • jindra.veliky
      A nevis jestli maji nekde slevu na Vodka42?
      • Miserius
        Jo, reknu, ale jen pokud trefis domu poslepu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit