Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se mi líbí jak označení spoiler nefunguje v "náhledu" diskuze kde by dávalo největší smysl. *1*
  • Ferdis2
    Naozaj dobrá recenzia. Len doplním, že zo 400 days sa v epizóde 3 objavili i postavy Shel, Becca a Vince, takže zostava z epilógu 400 days je kompletná -
    http://www.gameexperience.de/wp-content/uploads/2013/07/The-Walking-Dead-400-Days-3.jpg
    Ich výskyt je ale podmienený hráčovými predchádzajúcimi rozhodnutiami v hre, takže sa nemuseli objaviť každému.
    • Jack1947
      To me prekvapilo... konecne nejaka navaznost.
    • milos.bohonek
      Ha, dobrý postřeh, zrovna Vince jsem teda úplně přehlédl.
  • supr cupr, ja mam rozehráno na telefonu vždy když jedu rano busem tak chvilku hraju, zatím peknej zažitek
    • Ty to hraješ na telefonu a v autobuse ?! Hanba ti ! Musí se to hrát z pohodlí domova a pořádně se do toho vcítit. Hra je samozřejmě úžasná, škoda že tak krátká. Jinak mohli by natočit film na motiv téhle herní série.Propadák by to určitě nebyl ;)
  • Tak skvělá epizoda, že jsem po konci čuměl s otevřenou pusou a prostě jsem byl děsně nadšený. Telitalle fakt umí a je to prostě nářez. Čekán na 4. epizodu bude těžké, ale vím, že litovat nebudu.
  • Chci se zeptat nekoho kdo to uz hral druhou serii Je tam nejak smysluplne vysvetleno jak se tam objevi Keny? Protoze ten ma bejt proste mrtvej.....
    • Jack1947
      Resite nemysli... ja jsem rad ze tam je a je z nej ted poradne drsnej typek.
    • !Možný malinký spoiler! No vysvětleno to bylo tak, že ho našla ta "indiánská" ženská a pomohla mu :D
      • Ale jak je to mozny, tam odtamtud se prosste dostat nemohl, jeste tam rval bolesti *4*
        • Dolu jsi neviděl a kdo řval jsi taky neviděl, takže proč by to nebylo možný. Já bych v tom nešťoural, návrat je to fajn a celkem emotivní. Já jsem za něj rád.
          • Dolů? Vždyť Lee stál přímo u něj za plotem a celou dobu se díval. Až když začal křičet, tak odvrátil pohled a vylezl na střechu. A rozhodně mi to nepřipadalo jako výkřiky radosti z právě setřeného losu oznamujícího výhru. Je mi líto, ale Kenny je tam absolutně neprávem obsazená postava bez řádného vysvětlení.
            • roiser
              Takhle se to dělá snad všude. Dokud jsi tu postavu neviděl přímo umřít, tak je velká šance, že mrtvá není.
  • Hnisavec
    ja už som i zabudol, čo bolo v epizódach predtým..fook
  • Kedy bude slibovana recenze Memento Mori 2
  • Pěkná recenze, už nemůžu se dočkat. Taky mi vadí, že jim to tak trvá. Kdyby vydali všechny epizody naráz, ztratilo by řazení smysl, ale bylo by to lepší. Byl by to celistvější zážitek.
  • oktavius66
    Pěkná recenze a děkuji za vám za ni *3* . Už se nemohu dočkat až si to zahraji. U první sezóny jsem byl na konci celkem dojat. Jenom musím počkat na české titulky abych věděl o co vlastně jde a co vybírám za odpovědi. Ale zatím se mi každá epizoda do posledního písmene líbila. Má to napětí, občas akce, adrenalin. Celou dobu vás vlastně ta hra nutí u ní zůstat abyste věděli co se stane dál s postavami a jaký si vybudujete příběh. Všechno co čekáte od survival hry v Zombie světě.
    • Takže v podstatě nevíš o co jde, ale přesto tě to baví?
      • oktavius66
        Samozřejmě že vím.. titule jsem si dostahoval zvlášť do každé série *4*
        • To je celkem provar neumět anglicky ani na úrovni, abys rozuměl textu ve WD, kde zrovna stěny texty jak v rpg nejsou. Kolik ti je?
          • oktavius66
            Jsem dost starý na tom abych si uměl přeložit věty v Angličtině. A ty mi zase řekni proč bych si to měl nechávat v Angličtině, když si to mohu dát do svého jazyka ? Když už je ta možnost, tak proč ne... S Angličtiny jsem sice maturoval, ale nehodlám sedět u hry v Angličtině, kde je každá věta důležitá k příběhu. A co když nebudu náhodou dost rychlý na překlad ? Nejsem rodinný mluvčí... Nemám v hlavě anglický slovník. Ty by ses díval na film v Angličtině a Anglickými titulky ? Pokud by si mi dokázal přeložit každou větu z filmu bez možností vrácení, tak by jsi byl teda borec..
            • Proč by to bylo na hlavu? Naopak to dává naprostý smysl. Ty titulky tam jsou proto, abys pochytil i to, co jsi mluvené nerozuměl nebo ti uniklo. Anglický originál + anglické titulky je nejlepší cesta, jak se při filmech a seriálech učit jazyk. Mluvit tě to nenaučí, ale budeš aspoň obstojně rozumět.
            • Ale oktavius mluvil o tom, že by si tam nedal anglické titulky. Ty mluvíš o českém dabingu. Ten je zrovna u Game of Thrones dost příšerný. Ale je přece na hlavu dívat se na anglický film/seriál s anglickýma titulkama. To si ty titulky buď nedáš a nebo si tam dáš české, ne?
            • Tohle přesně dokazuje, že školství je v ČR komplet na nic, proto jsem taky odstoupil z jedné "super" školy (SSŠVT), učili jsme se Angličtinu jen a přesně na to co budeme potřebovat u Maturity, já to samozřejmě odmítal, protože to nedává smysl.. Každý den píšu anglicky na různých webech, koukám na filmy v Aj a všemu rozumím na 1, ale tam jsem dostávál za 3-4, protože jsem jsem odmítal v dopise psát "Dear Tomas" a na konci dopisu "Take care Tomas", mělo se jednat o neformální dopis, tak proč bych měl psát jako homouš?? Fakt na nic. :/
            • Dildo_Vagins
              Právě že filmy v angličtině s angl. titulkama jsou mnohem lepší, než ten vždy zprzněný český překlad. Třeba takový Game of Thrones v originále super, pak vidim náhodou stejnou epizodu v telce v cz a musim to vypnout, protože to se nedá poslouchat, jak někdo může přeložit něco uplně jinak, až to nedává smysl. To samý s překlady názvů filmu apod. Moc bych za to nedal kdyby to překládali přes google, strašný lamy v tý televizi....
            • milos.bohonek
              Nepamatuji si, zda to v první sezóně bylo možné, každopádně v Season Two můžeš hru kdykoli pozastavit mezerníkem a titulky v klidu přečíst. Třeba to pomůže. :)
            • Rodinný mluvčí *1* *1* *15*
          • Vždycky je lepší mít to v mateřštině, pokud se máš rychle rozhodovat. TWD nemá složitý jazyk, ale to ještě neznamená, že to musí být pro všechny srozumitelné. Jenom říkám.
  • Jack1947
    Rozhodne zlepseni oproti minule epizode, syrovejsi a drsnejsi... zase nekdo umre a ja jsem byl opet celkem na tom podobne jako ostatni co to hrali ( 50/50) az na tu scenku pred koncem Carver - takova obdoba guvernera

    A on ho snad sejmul Kenny, ja sem ale odesel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit