Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co jsem viděl na netu achievement tak mají namířeno do terminusu ,ale kdo ví co tvurci vymysli
  • U tohoto interaktivního komisku jsem zjistil, že by bylo nejlepší počkat, až výjdou všechny epizody, protože mě osobně už se valná část z předchozích dílů vykouřila z hlavy.
    • Yap yap pravda, taky se na to chystám až najednou :) stejně jako jsem se chytal na první a Wolf among us
  • Dogkiller
    Tu holku na obrázku někdo počmáral fixou?
    • Cosi
      Ano. Zdá se, že to bylo tak: Na oslavě něčích narozenin se strašně opila a když byla v limbu, tak jí "kamarádi" počmárali obličej červenou fixou, pak se převlíkli za živé mrtvolky, odnesli do lesa a probudili. V okamžiku probuzení ji vyblejskl ten s nejlepším foťákem a s jakýmsi filtrem pro fotky, který dodal image komiksovosti.
    • Jen má ráda mamrládu.
    • Miserius
      To ma být pomazané krví
      • Draken69CZ
        Mě teda napadlo čím by mohla bejt pomazaná, ale krev to nebyla.
  • Miserius
    Mě se tahle epizoda nelibila... Respektive tak na sedmičku. Pro mě zatim nejlepší epizoda 2, ktera je zrovna zbytkem hracu oznacovana za prumer, ale hlavni je, ze si kazdej najde svoje :)

    Mozna to je tim ze prvni TWD byl šok a suprova adventura, ale tady jsem dohral 4. epizodu a vubec nejsem nejakej napnutej jak to dopadne a celej paf z toho, poradne ani nevim co chtej udelat. Chtěj dojít nekam na sever no... V prvni serii mel clovek takovou vetsi motivaci a i chut se dostat tam kam se měl dostat...
  • Podle mě opak předchozích dílů druhé řady. V tomhle díle je skvělá hratelnost (i jednoduché adventurní úkoly), ale příběh mi přišel horší (s tím rusem to bylo neuvěřitelně předvídatelné, navíc ten přízvuk *16* ) 7/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit