Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volition by mohli urobit Freespace 3 konecne
    • To by mohli, ale mám dost strach, že by ta hra byla příšerně zjednodušená a zfilmovatělá... Bohatě stačí kampaň Blue Planet, případně War in Haven. :)
  • Metro za ake peniaze??!!! tak to bol kouf storocia!!
  • Crysis developer Crytek purchased Homefront for $500,000. No other bids.
    Koch Media purchased Metro property for $5.8 million. Ubisoft bid $5.175 million.
    Ubisoft bought South Park rights for $3.2 million. No other bids.
    Publisher Take 2 purchased new Evolve property for $11 million. Developer Turtle Rock Studios bid $250,000.


    http://venturebeat.com/2013/01/23/thq-auction/
  • smejki
    Take-Two pak za 10 894 000 dolarů získala práva na rozpracované titul
    Moravian powa! ::fuckyeah
  • smejki
    Zenimax chtěl Relicy, a docela za dost. Přijde mi to zajímavý, ani nevim proč.
    • Bethesda snad žádnou strategii nikdy nevydala ne? Možná proto
      • smejki
        no právě. tady si chce někdo rozšířit portfolio a stát se velkym zvířetem.
    • Kdo by Relic nechtel? :)
      • smejki
        to bychom věděli, znát soupis všech přihazovačů *2*
  • Všiml si někdo vůbec, že prodej Relicu zahrnoval jenom Company of Heroes? O WH40K tam není ani čárka.
    • XorxoxTalarius
      No Relic by mnel byt vlastnikem prav jak na vsechny svoje hry, tak na Warhammer 40k. Jediny duvod proc se to nezminuje je podle mne to ze Dawn of War 3 vyjde buhvi kdy a ted je stredem zajmu CoH 2.
      • Nemůžeš něco prodat a nezmínit se o tom. Spíš bych předpokládal, že se práva od THQ vrátili zpět GW.
        • XorxoxTalarius
          Spis jsem tim chtel rici ze to ted neni hlavni tahak zprav jako hra, co vyjde za dva mesice :)
    • Warhammer asi licencuje samotným vydavatelům Games Workshop, a vypadá to že licenci má teď SEGA - Creative Assembly dělají nový Warhammer a teď navíc koupili Relic, snad kvůli pokračování WH40K série.
  • MidnighT91
    Je dobře že South Park má ubisoft, nikoho lepšího jsme si přát nemohly a věřím že je v dobrých rukou. Homefront vypadal jako od Cryteku už od začátku a cryengine mu bude slušet takže jsem ani nic jiného nečekal, Sega ta si warhammer a CoH bude hýčkat, no a Saints Row mě nezajímá. Takže to dopadlo líp než jsme mohly doufat, každopádně snad to neznamená smrt pro ostatní značky, moc jsem se těšil na cooperativní jízdu v Darksiders...

    RIP THQ
    • finchcz
      sorry ale musim, "mohli"
  • A co Warhammer 40 000 o tom tam neni ani slovo, to už někdo stihl koupit?
    • XorxoxTalarius
      Presne jak pise V!K nademnou. Relic vlastni prava na vsechny svoje hry a war 40k. Takze by melo byt vse v klidu.
      • Relic W40K nevlastni (znacku) ta vzdy patrila a bude patrit Games Workshop.
        • XorxoxTalarius
          Vlastni prava na tvorbu digitalnich her ze sveta W40k.
          Pro hnidopicha vyse.
    • smejki
      WH40k je jen licence. Vlastníkem značky je Games Workshop, tedy úplně jiná firma. Pokud budou chtít dělat další Warhammer, musí zřejmě znovu dojednat licenci. Což asi nebude problém, neb Sega už jednu takovou má (Warhammer od Creative Assembly).
    • Tak to měli koupený Relic, ne ? Takže to pravděpodobně shrábla SEGA ...
      • Jediny co mel Relic koupeny byla licence na tvorbu nekolika her z tohoto universa. Znacka jako takova patri stale Games Workshopu.
  • Zachraňte DARKSIDERS!!!!! ta hra musí pokračovat!!!! hl. ji nepose.r te !!!!
  • THQ je skoda.

    http://www.gamesindustry.biz/articles/2012-10-17-kuju-poor-developer-royalties-scandalous-and-wrong
    Vrele doporucuji si precist i ten jeden koment. Docela sranda pozorovat nektere soudni spory, v tomto pripade ceskou Vatru. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit