Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda. Metro, Darksiders, CoP,... samé dobré značky a hry.
  • Tak hlavne aby se to moc nedotklo Relicu. Porad doufam ze udelaj ten Homeworld :D
  • len tak dalej, taketo giganty len brzdia rozvoj hier, navyse, nie je sa co divit ze bankrotuju ked vyvoj jednej hry maju predrazeny niekolko desat nasobne...
    • no spis reklama stoji 2x tolik co stoji vyvoj te hry k tomu prihod ty sileny mnozstvi traileru, teaseru na trailery a teasery na teasery traileru a mas to hned :))
  • :-/ Hmm tak to byl jediný přijatelný vydavatel. Takže co, teď si rozebere tituly EA a Activision? *8*
    • To půjde těžce. EA i Activision má krásné dotace od jednoho nejmenovaného, velkého, s pár hvězdami ve vlajce, bez dvojčatového, stále s vojáky v Iráku, státu, který je dotuje jak může.
      • A to nějak EA i Activison brání aby si koupili studia a značky po THQ?
  • je to dobrý ani jedna z jmenovaných her mě nebere..
    • A co by tě bralo: je libo pánovi Call of Duty Sci-fi Warfare 47: Rvenge of the Dinosaurs nebo bys radši Need for Speed 91: Flying bike racing *12* *12* *12* *12* *12*
      • hznk89
        Regante nic trapnějšího jsem dlouho nečet
      • ani jedna z těch co píšeš mne nezajimá....mne berou hry jako Arma,Dishonored,Hiden and Dangerous,Splinter cell,Mafia,Thief,Hitman,Xcom,Far cry.... *3*
        • To je lepší *14* *14* *14* *14*
          jen mě trochu naštvalo, že někoho nezajímá ani jeden klenot od THQ
        • Ataker
          Tady jsou někteří jedinci strašně na hlavu, když nehraješ tu jejich vysněnou hru, tak tě hned označí za hovado, které musí hrát jen CoD, BF3 nebo Need for Speed. Mělo by se to tu vyčistit od takových špinavců...
          • Ellendway
            Spíše mě zajímá, jestli není jedno, co člověk hraje. Lukáš hraje http://twinbeardstudios.com/frog-fractions.
          • Ano ty minusky nechápu.Jen proto že mne nezajima ani jedna z těch her co THQ chystalo jsem špatnej?
            • nas zase nezajima tvuj upocenej nazor
            • ZvacA
              Ono možná se trochu zamyslet nad tím komentářem obecně k celkovému tématu. Nakráčíš sem, aniž by tě to teoreticky mělo brát, jak sám tvrdíš a zanecháš tady své stanovisko, že tě ani jedna z her nebere. Tož nechápu - opravdu je pokušení se vyjádřit i za cenu, že to bude na ho*no a v podstatě by člověk ani nemusel, tak velký? Tohle nemá s prosazováním vlastního názoru v tomto případě nic společnýho, tohle je prostě naprosto zbytečná a vtěrná poznámka. Asi tak možná tolik k těm mínusům.
  • Magister_Peditum
    Sakra, Company of Heroes 2 už bylo za bukem a teď tohle. *9*
    • Stejně bys to nehrál.. *1*
      • Magister_Peditum
        CoH dodnes hraju a CoH 2 byla vedle Rome 2 TW moje nejočekávanější hra příštího roku, takže jediný důvod proč bych to nehrál je, že by se zítřejší předpověď konce světa ukázala jako pravdivá. *15*
  • Škoda, studio, které dělalo hry pro hráče, aspoň z mého pohledu. Super Darksiders, Warhammery, Company of Heroes. V poslední době jsem vše pokoupil (hlavně v akcích na Steamu), DS2 dokonce v předobjednávce. A na steamu tak hry od THQ mají u mě většinu v knihovně. Dělají hry, ke kterým se vracím, které mě baví. Bohužel nejsou tak masově prodávané jako hry od EA / Activision a to je problém. Neznám nic lepšího, než kvalitní RTS od THQ na PC, případně si pustit Darksiders nebo Space Marinu na TV a hrát si single nebo multi podle chuti hezky s gamepadem v ruce. Jo tadle společnost mi dala hodně a moc ji za to děkuji.
  • TheFeardemon
    Well,that escalated quickly...
    Celkem mě štve že takovýhle osud mají jen studia,která se opravdu hru snaží udělat a neslibují hory,doly.Hry od THQ opravdu stojí za to (SR,CoH,Supreme Commander...).Ale Activision si plave v prachách a ještě si stěžuje,když výdělek není takový,jaký čekali.No jo no.Budeme muset doufat,že se THQ z toho dostane a dobře to dopadne.A pokud ne,tak svět přijde o jedno z nejlepších vývojářských studií všech dob...
  • Toto trvalo...
    • Chcípni
  • Ronox
    Hráči jim dali náznak důvěry už při humble bundle. Ikdyž každej po pár kačkách, ale pak to nějaký to mega udělalo, když se odečetla charita a humble tip. Nevím proč prostě nepožádají herní publikum o pomoc. Výhodnou předobjednávkou a nebo podobným modelem jako je kickstarter pro očekávané hry.

    Ať prostě vytáhnou esa z rukávů např. jestli makají na nových Warhammerech a nechají nás jim to zafinancovat. THQ mám rád, protože aspoň teď si nepamatuju, že by mě sralo nějakou politikou co se týče ochran a nebo mrvení značek. Mají čich pro dobré hry, ale podle mě špatný marketing a neumí je správně "vyhajpovat".

    Jestli neudělají nějaký projekt na záchranu, tak je aspoň hned podpořím koupí Metra, CoH2 a South Parku. Ať si udělaj digital sale na stránkách a nemusí platit distíky, protože tohle je studio, který si nezaslouží konec.
    • Ellendway
      Myslím si, že spíše je to cílená věc. Vyhlášení bankrotu je na jedné straně velice dobrá věc, která tě osvobodí od určitých povinností. Teď stačí obsadit do vedení trochu jiné, ne moc vzdálené kamarády, oznámit, že THQ mění jméno na HQT (QHT) a hle, hráči nadšení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit