Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proč nezkrachuje třeba EA nebo activision? Ty si to zaslouží,THQ ne.
    • Nikdo si nezaslouží zkrachovat.
    • eeeee
      Zaslouzi si to ten, kdo neumi generovat slusne prijmy. Az se hraci svou penezenkou nauci ocenovat kvalitu, pak tu budou prezivat kvalitni vydavatele.
    • Whoossain
      Protože bych nemoh hrát Battlefield.
      • Ten já nehraju protože hraji lepší hry.
  • CRYPT
    Tedy podle her co vychazely, jsem nikdy nebyl fanouskem THQ, ale jednu hru mam od nich preci jen rad a to Cursed Mountain. Psal jsem jim nedavno, jestli neplanuji 2ku, lec bez odpovedi a jak tak vidim, tak se odpovedi uz ani nedockam. No kazdopadne budu drzet palce
  • Lol, zrejme to tam sefuje naky VS vzdelany ekonom (teda upny d*bil). Ako sa moze spolocnost co ma v zasobniku tolko uspesnych hier dostat do takych problemov, mi hlava nebere.

    Nech si zalozia kickstarter na zachranu, ludia dneska daju peniaze na cokolvek.
    • Ronox
      Ono zas "tolik" úspěšných nemají. V daleké minulosti měli těch kvalitních titulů málo, až tak před 6ti rokama začli vydávat nadprůměrný titulky. Předtím měli jen WWE, Warhammery a pár samostatných titulů, který ale nebyly top. Pak přišel Supreme Commander, CoH a Titan Quest a už se začlo dařit. Jenže taky rozšířili portfolio o doprovodný hry k filmům a jejich (ne)kvalitu známe. Oni vydávali hromadu her a to byl ten problém podle mě. Nepatřili do kategorie EA např. kde podle recenzí mají většinu her nadprůměrné ikdyž hráči u některý her/sérií víme svý.
  • Kurna Warhammer se asi odporoučel do warpu *8*
  • po dokončení bankrotu firma zaniká, samozrejme prava na značky a hry a asi i na samotnou značku THQ se prodaji jako aktiva. Zmeni se vlastnici abych to rekl jinak.
    Jinak škoda no, firmy s inovativnimi hrami (coh, dow, warhammer space marine - multiplayer) zanikaji, a shnily odpad jako treba blizzard nebo call of duty zustava, co je obraz i nas hracu. Teda muj ne protože codko nehraju ani nic od blizzardu
    • Ataker
      blizzard? Proč by měl být shnilý odpad proboha?
      • vlastik.plaminek
        Protože za celou jejich kariéru vydali údajně nepovedené D3 (nevím, nehrál jsem), takže hurr durr zasraný Blizzard.
    • THQ vyčnívalo originalitou svých her... pokud vím jen málokdy šlo o maximální mainstream typu cod
  • THQ melo velke problemy uz hodne let.
  • God-of-War
    A kurva...zrovna oni ty vole:(
    • doufejme, že další bude EA ... *1* *1* *1* ... stejně už jim nevěřim a jediný co sem si od nich za poslední dobu koupil je ME3
    • ucho
      nakonec padne každá firma, vždy je to jen otázka času. hry vydávali kvalitní, i se dobře prodávaly, takže chyba musí být ve vedení, kdy už se ten moloch neuživil, což je škoda (vůči hráčům). důležité je, aby se dokončily rozdělané hry, to ostatní se pravděpodobně nějak restartuje, pořád je to teoreticky výnosný byznys...
      • eeeee
        Mozna je chyba managmentu prave v tom, ze ty hry byly moc kvalitni, protoze to take znamena vic nakladne. Pritom prodeje nebyly zase az tak zavratne, protoze ty jejich tituly nemirily na nejsirsi masu hracu.
      • Spíš majitelé, šéfové a další si peníze pěkně dávali do svých kapes. Každá firma nepadne, jen ty, které je samotný majitel nepošle ke dnu.
  • Smutné ,zrovna THQ zastupuje moje oblíbené hry,snad to dobře dopadne .
    • jo ja se tak tešil na to ohlasene dow3 a jake veci tam slibovali, to by byla parada
  • Spades
    Co ze tak z niceho/nikde sem necetl, ze by melo THQ problemy...
    Jinak kdo se v tom orientuje... nevite proc je vlastne THQ tak zadluzena?
    • Spades
      Tak díky všem za - na dotaz, alo co už...

      Já právě považoval hry od THQ za jedny z lepších... CoH je luxusní strategie, Dakrsiders je super, Warhammer DoW 2 sice nebyly nejlepší, ale prodáali se dobře... Saints Row taky nebylo nejhorší... Supreme Commander byl sice propadák, ale prodával se.

      Prostě bych čekal, že dřív zkrachuje Codemasters, kteří vydáají totální sra*ky...
    • posledních pár let jsou ve srabu ;) stačí číst :D a proč se dostali tam kde jsou? Logicky prachy, které nemají, jelikož vydavají průměrné až podprůměrné hry, které se prostě již několik let neprodávají ...THQ mělo jít do kopru hned před lety, kdy se zhoršili x značek by nedomrvili
      • většinu her od THQ, které jsem hrál považuji za jedny z nejlepších her co jsem kdy hrál - Warhammer 40K DOW 1 i 2, Spacemarine(ano jsem fanda Warhammeru), Saints Row 3, Titan Quest, Supreme Commander
    • ... přečti si nějaké starší články...
  • Toto je smutné jak cyp .. tak ale víme, že Metro určitě vyjde a DOUFEJME, že i SaintsRow.

    teda alespon já doufám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit