Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    příští rok?
  • Kde si vzal těch 15 minut ty vole? :D
  • 0011
    Vzhledem k tomu, že ty filmy jednak sbírám a jednak na ně čekám čtvrt až půl roku od premiéry v kinech tak mě ta rychlost nezajímá, jestli to v rámci půl roku má někdo o pár dní dřív a to ještě bez bonusů a když už něco "musím" vidět, tak kino je pořád lepší než kinorip, jestli se to teda dneska ještě dělá. Další věc že nemusím stahovat 20 gb dat. Taky jsem dřív na harddiscích hromadil filmy, na který jsem se ani většinou nepodíval a od dob dvd je sbírám, teď už jenom blu ray. Starší pecky jsou levný seženeš i placku pod stovku a pokud je to špatně hodnocený tak i sběratelku za levno, steelbook need for speed mě stál 120 korun a ne až tak dlouho po premiéře filmu, ale zrovna tohle jsem ještě neviděl a dle recenzí se mi ani moc nechce *1*
  • Mart9
    trošku trapas *2*
  • ales.smutny
    Hmmm...kde jsem jen to jméno Vaška Rybáře viděl? :) Ahá, na Moviezone! ;)
  • D3sert
    Nechápu co s tím všichni máte, mladá Lara od roku 2013 nemá takový proporce jako měla v předešlých dílech starší Lara.
  • D3sert
    Mně se v traileru taky nezdála ale ve filmu mi přišla úplně v pohodě.
  • Už jen ta promo fotka je strašně bad.
  • "legendární 15minutovka ve fps" asi vnímáš plynutí času trošku jinak než ostatní.
  • Když už si na někoho chceš otevírat zadek, zjisti si aspoň základní informace.
  • Moviezone - 8/10. Co tam máš dál? :)
  • Corvus
    :-D I Fuka dal zasloužené skóre. Je to holt kvalitka! Asi jako Bloodrayne, Max Payne, Hitman, Ve jménu krále 1 a 2 (Dungeon Siege), Tomb Raider 1 a 2, Doom a miliony dalších průjmů dle herní předlohy. Co čekat od režiséra, který natočil 5 filmů s průměrným hodnocením 60%? Měli to dát Uwemu a mohla to být aspoň céčková pr**l s rozpočtem televizní inscenace z '80 let. Takhle je to jen nudný odpádek.
  • Autor recenze je z Moviezone *3*
  • Vůbec bych to nehrotil, film je na pohodu, líbil se mi. Alicia jako Lara je výborná a uvěřitelná. Má to svý mouchy, ale adaptace myslím obstála. Nejvíc mi ve filmu vadily častý reminiscence do minulosti a dětství Lary, zbytečně se pozornost věnuje vztahu otce a Lary, mimochodem představitel otce Lary je z mého pohledu otřesnej. Záporák už byl lepší. Dokážu si představit další dva díly zamýšlené trilogie po vzoru herní série.
  • S tou druhou části moc nesouhlasím. Ja sám jsem nic nehrál uz skoro dva roky, ale na to jak hrají jiní se divam každy den. Pochopil jsem, ze me to baví mnohem vic. Jednak se tím dostanu ke hrám, ktere bych chtěl hrat ale neumím je (strategie, souls), druhak kdyz správně vyberu, tak se toho o te hře i mnoho dozvím, o jejim vývoji, o predchudcich atd a v neposlední radě take mohu vidět jak hraji hry profesionálové (např v Dragon Age jsem vždy jen inicioval fight ale pak uz jsem nechal svoje chlapíky, at to nejak vybíjení sami a jen jsem to sledoval, zatímco následně jsem z letspllayu zjistil, ze se daji dělat i nějaké pasti, používat lektvary atd) no a tretiak kdyz se divam na hraní, tak aspon u toho nemusím aktivně nic dělat. Přes den nemam cas a ke hrám se dostanu az tak v 11 vecer kdy uz chci spat a hrat aktivně je pro me uz únavné a nema smysl zapínat hru kdyz clovek ví ze na to ma jen 10 minut. A takových lidi, kteri uz přešli od hraní na sledování her mam kolem sebe mnoho. Vic nez tech, kteri stále aktivně hraji.
  • Blue.Shark
    Souhlasím. Jediné, co každý od Doomu čekal, byly hordy digitálních démonů, frenetická řežba a snaha o zavření brány do pekla. I kdyby se scénář držel "příběhu" původního prvního a druhého dílu, s trochou umu to mohlo být zábavné béčko. Jak to dopadlo všichni víme, přičemž nejzajímavější částí filmu byl first person pohled, jehož scéna trva asi dvě minuty.
  • Dobra katastrofa...Uz z trajleru jde videt,jaky to je prujem,stejne jako priserny pribeh toho TR ka z roku 2013,ktery jsem nedavno dohral.
  • Tak podle tehle recenze na film..ktera je na strance o hrach (wtf) bych se vůbec neridil.... moviezone.cz ma objektivni recenze..todle je vazne shit..piste prosim o hrach a ne o filmech
  • chovanim muze byt Lara chapana jako normalni divka, ale ve vsech ostatnich smerech byla vzdy vyjmecna a to plati i vzhledu.
  • Mam pocit ze byl i jednim z producentu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit