Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zagro
    Pšt, smažko :)
  • HA! cernokneznik! kacir! upalit!
  • inteligentnímu člověku fotka k vytvoření názoru nestačí
  • Vtipné, jak se na českých diskusích odkopávají rasisti, nacíčci, xenofobové a podobná hovádka bez mozku
  • Meow
    Ale jo, stačí se podívat i např. na jejich společnou fotku. Pomatení anarcháči, hispteři a smažky. Vskutku elita.
  • Meow
    Rovnou si mohl napsat, že si blbec.
  • Vúdú (pod vlivem angličtiny psáno také voodoo, francouzskou transkripcí vodou) je synkretistické náboženství pocházející z karibského státu Haiti *3*
  • Jen jestli ono to nebude tak třošinku opodstatněné. Kolikrát už politická korektnost zabila/zničila/pohřbila značku. Nerozumím tomu, proč se do všeho protěžují černoši, nechápu proč když v USA zastřelí černocha, titulky jsou zaplněné, obchody vyrabované a auta zapálené. Nechápu proč by mělo být povinně mezi herci oceněnými oskarem x procent černochů. Nechápu, proč když islámista odpálí nálož, či rozjede desítky lidí kamionem, nemá to nic společného s islámem. Nechápu proč si muslimák odmítá potřást ruku s ženou ale frndu jí prohrábne rád. To už odbíhám ale logika je jasná - dnes se jednoduše protěžují kraviny, které se normálním lidem nelíbí a tak tyto zprasené produkty nekupují. Podle mě je to tedy trošku kontraproduktivní, tím že do star wars obsadili do hlavní role afroafričana moc negrů do toho kina nepřitáhli, ale třeba tomu jen nerozumím.
  • Líbí se mi, jakej je tu počet proroků, který automaticky ví, jak MAFIA III dopadne. Úplně je vidim, jak teď prskaj na všechny strany a pak si tu hru stejně koupí nebo v horšim případě upirátěj. Stačí sem napsat jedno pozitivum o Mafii III a hned se na komentář snese X disliků, protože prostě všichni nejlíp ví, jak ta hra dopadne. Takhle je to, ale v komentářích na Games.cz vždycky :-D
  • nic o klinice nevíš, radši neměj názory *3*
  • Paulcz
    Zkus pět minut vyhledávat a zjistíš, že špatná fyzika aut v GTA V lidem vadí.
  • Smažák nežeru, jsem vegan.
  • to bych si koupil *14*
  • Vývojáři by se vážně už měli zastřelit, po jejich nevydařeném pokusu udělat z Mafie boxovací simulátor přijde takováhle blbost, no to mě podrž.
  • Vašut neni žádná vysloužilá garnitura, to odvoláš, dyť hrál v Blade 2 *1*
  • Realitickému jízdnímu modelu bych neřikal "nevyužitá featura" u hry kde polovinu času trávíš v autech *4*
  • Ty voe oni tam vážně píší vúdú :DDDDD Tak to si o přezdívku řekli sami ...proboha proč vše mít počeštěné .
    Hra má ambice na to poslat minimálně nepodařenou a rozkouskovanou dvojku tam kam patřila vždy . Jízdní model snad horší než ve dvojce nebude a dějový mišmaš nakonec může vyznít jako přesně to co jste po mafii chtěli , ale museli jste hrát jen za taliánskýho šmejda .
    Proberme se Mafia I technicky dnes už nikoho neoslní , Turbo Esprit taky nakonec nikdo jen kvůli blinkrům nehrál a i když by se mi líbilo mít ve hře autoškolu , semafory a jízdní pravidla s trochu reálněj fungujícími policisty , byla by to přidaná hodnota kterou , ale konkurence nenabízí (Něco jako reálná mapa oblohy v Armě) . V tomhle bylo to čecháčkovství vždy dobré , udělat titul který obsahoval další ale ve výsledku naprosto nevyužité featury ...... koukněte se jaký úspěch má GTAV a nikomu nevadí , že to co ve hře předvádí auta je otřesná a pro mne po 4 nepochopitelná arkáda ..... a lidem se to líbí . A černochům se to líbí ... a vůbec multikulty bude mít vždy větší slovo než několik zapšklých čechů s pirátskými kopiemi .....
  • To bude fail jako prase *1*
  • ty české trailery se mi líbí :)
  • Meow
    Hipsta, pravděpodobně smažák z kliniky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit