Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A koho tam ta parta černochů v čele s královnou údů bude nahánět? Ku-klux-klan?
    Vypadá to zoufaleji než jsem očekával.
  • jendabek
    Tahle hra je očividně cílená pro úplné trotly. Tomu traileru se nedá nic než smát.
    • Mart9
      Je taková americká *5*
  • Proč má ta paní na obrázku na hlavě ohořelou kouli cukrové vaty?
  • Meow
    Vzpomněl jsem si, jak jsme na přednášce měli šaška z Ameriky, kterej kdákal o feminismu a položil tam otázku "kolikrát ve filmech byla černoška se zbraní"... Tohle je hádám reakce a bude hůř
    • Malý český rasista s profilovkou nezletilé japonské školačky. Ty paradoxy...
      • Meow
        Hipsta, pravděpodobně smažák z kliniky.
        • nic o klinice nevíš, radši neměj názory *3*
          • Zagro
            Pšt, smažko :)
          • Meow
            Ale jo, stačí se podívat i např. na jejich společnou fotku. Pomatení anarcháči, hispteři a smažky. Vskutku elita.
            • inteligentnímu člověku fotka k vytvoření názoru nestačí
        • Smažák nežeru, jsem vegan.
          • Meow
            Rovnou si mohl napsat, že si blbec.
  • Když jsem viděl gameplay, tak jsem si říkal: „WTF, to jako fakt?". Tohle je už jednoduše naprostá rejžovačka a využití značky. Tohle jestli fanoušci neprokouknou a hra nedostane pořádnej imluz s tím, že Američani šlápli totálně vedle, tak debře vám tak – kupujte to, ale pak se nedivte, že přijdou větší a větší s*ačky.
  • Veskoslav
    Největší ironií je, že více se mi líbí collectorka pro hru než hra samotná. Doufám, že dopadne katastrofálně. Už jenom to prznění, kdy z italské mafiánské hry se stala multikulturní vyvražďovačka s jízdním modelem ala GTA, dějem ala všichni černí jsou hodní a pomsta je nejsladší když vystřílíte celou bílou mafii a všichni Vám zatleskají. A město samotné?
    • Blablabla, jsem Veškoslav z Ostravy, blablabla, jsem prudérní konzervativní rasista, který papouškuje rétoriku podobných strejců z idnesu.
      Kdybys tu hru dělal ty, tak se odehrává v Zábřehu a Dubině a celá zápletka by se točila okolo šmelení s pikem a vykrádaček aut.
      • to bych si koupil *14*
    • To já osobně této hře zase přeji úspěch, třebaže my pro naši zemi tak typicky budeme vyřvávat jak to víme všchno nejlíp až do úplného konce a v případě "neúspěchu" počítám, že se vyrojí smetánka expertů se slovy "já to říkal". Ale budiž.... případá mi, že spousta za tím chce vidět zbytečné tuny nějaké sociální a světové konspirace a přímo si libuje v jakýchsi odůvodněných antipatií aniž by se nad tím zkoušelo lépe zamýšlet a dát tvůrcům vůbec šanci zkusit odvyprávět jejich příběh a motiv tohoto pokračování série. Tématika mafiánů přece jen stále zůstává, jen se s tím bude pracovat z jiné stránky než oním už vyčpělým příběhem osůbky, která si to má šplhat žebříčkem jakési rodiny, aby se na konci vykoupala v morálním dilematu a případně se nechala po ramenou poplácávat otcovsky vypadajícím šéfem. Líbání prstenů, hlubokosklony a hraní si na užehlené ganstery s kodexem, to už tu bylo, proč by mělo být špatně na tohle všechno zase pohlížet trochu odjinud a konfrontovat to třeba s jinou a progresivnější dobou, kde se do byznysu a stávajících pořádků může nasoukat kdejaký třeba i devastující kolohnát s vlastními motivy a pohnutkami, který se pokusí celým tímto užehleným světem zatřást. Mě osobně v tomto nechybí zajímavý kontext a říkám proč by to tu nemohlo mít místo.
  • V traileru je záběr na řadicí páku, ale ve hře už není ani palivo pro automobily (prý to byla zbytečná featura), natož pak nějaké manuální řazení.

    Lživý trailer. Produkt nekupovat, nepředobjedávat.
  • Mart9
    Ta hra se měla jmenovat Vendetta. Tam snad touží po pomstě úplně každý.
  • Nic nudnějšího už asi "zrežírovat" nemohli ... *7*
  • To bude fail jako prase *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit