Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Většinou jo, vyfantazírovanej ani ne hele... F2P je dneska nejlevnější a nejfunkčnější cesta takže *3*
  • Vypadá to skvěle. Trošku víc koridorově a rycheji, než je třeba UT2004, ale hned sem dostal chuť si to zahrát. Počkám na vydání a uvidíme, jak se to vyvine.
  • h0p3
    Mně přijde, že ty články ani nečteš, videa v nich nesleduješ, ale jen oskenuješ nadpis a letíš rovnou do diskuze. Aby ses tu s námi podělil o nějakej svůj vyfantazírovanej nesmysl.
  • Nech ho, on ze sebe dělá deb*la.
  • Old school FPS? Ved to vypada ako vykradacka multiplayeru Halo. Teda starsie diely, kde este nebolo levelovanie postav. Inak ostatne vsetko sedi. A v Halo je aspon vacsi vyber vozidiel.
  • Jack1947
    Vlastní dedicated servery jsou už hudbou minulosti... pokud je nějaká možnost tak většinou je lehčí zvolit právě nějakou službu která jde přes jinou službu.
  • Co se na to video nejdřív aspoň podívat, než tu začneš plácat svoje sra*ky?
  • Mno v tom videu psali, ze zadne F2P, takze kdo vi.

    Me spis vadi, ze vetsina her v dnesni dobe se stavi tak, ze pripojit se k nekomu muzes pouze pres nejakou sluzbu at uz vyvojaru nebo nejake existujici spolecnosti. Zadna moznost vybrat LAN nebo nejakou verejnou IP, aby clovek ze sebe udelal server.
    Udelat z jednoho hrace server nemusi byt vzdycky dobre, ale v dnesni dobe rychleho internetu v tom uz takovy problem neni. A da to te hre urcitou svobodu.
  • FPS nejsou primo moje krevni skupina, ale drive jsem hral Quake 3, UT nebo jeste starsi Doom nebo Wolfenstein a rozhodne ty hry meli neco do sebe. Proto si myslim, ze tato hra ma potencial, a osobne souhlasim s nazorem ze mys je na mireni lepsi nez ovladac. Kazdopadne nemyslim si, ze by tim mela utrpet konzolova komunita, maji nyni destiny a to jim asi chvili vydrzi :).
  • Jack1947
    Quake, UT, atp times is coming back?

    ( Tak asi né no, předpokládám něco ve stylu F2P - dokupování blbostí co neovlivní "hru", všechno zabalené do formátu všem postiženým 90s dobře známým... no... snad to bude lepší než dnešní hrozná střílečková produkce. Nakonec vždyt nostalgici a blázni do rychlých reflekců tu mají beztak Quake live ne? tak o co de).
  • yuri.sidius
    Hmm tak tohle mě zaujalo a to už se dlouho nějaké střílečce nepovedlo.
    I kdyby to bylo "jen" jako UT2004 v lepší grafice tak to beru. *4*
  • Samotný název je slušný oldskůl *15* *3* *11*
  • Když jsem se díval na ten trailer a četl ty (parádní) nápisy jako NoAutoHeal a další, říkal jsem si v duchu, že je moc smutné, kam to hry dopracovaly za tu dobu. Hra má být taky trochu výzva a ne změť předskriptovaných filmečků a god modem on. Dřív se těmto některým "hrám" co dnes vychází říkalo interaktivní filmy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit