Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve hrách o Zaklínačovi nejsou upíři moc dobře udělaní. Ale takový Vampire: The Masquerade Redemption a Bloodlines jsou jedny z nej RPG her vůbec.
  • vydržime
  • Upíři a nějaký metal... Proč ne? Nemám to taky nějak v lásce, ale tady Witcher 3 necílí na to co v posledních dílech
  • Jsem na to hodně zvědavý. Upíři jsou klišé, ale třeba to bude mít nějaký přesah jako Hearth of stone.
  • Ta hudba se k tomu absolutně nehodí... *7*
  • No ona celkově ta kniha mi přijde strašně divná ... hlavně ta linka s Nimue a Condawirus (či jak se menuje) naprosto mi to tam nesedí a strašně to kazí děj. Jediné co mě bavilo z knihy byly výjevy z Touissantu a linka s Ciri když byla v Aen Elle světě. Jsem v půlce a prostě se nemožu nějak přemoct to dočíst. A přitom ty první čtyři knihy jsem fakt hltal a přečetl celkem rychle.
  • Paní Jezera nečti. Ten konec je naprosto antiklimaktický. Umře Geralt (sedláci ho napíchnou na widle), umře Regis (napíchne ho Vilgefortz) a Ciri se teleportuje kamsi do země krále Artuše, kde se spustí s prvním sedlákem, kterého potká cestou
  • Právě čtu Paní Jezera a chtěl bych poděkovat novináři co psal článek za vyzrazení toho kdo umře :D Jinak se také moc těším! *14*
  • Still
    *1*
  • Ona ta celá metalově pohádková stylizace, se kterou přišla dvojka ve "flashbacích", se k tomu moc nehodila. Ale trailer je fuk, hlavně, aby už vyšel ten datadisk...
  • Ta hudba je k tomu traileru jakože fakt originální? :D Nečekal sem že se dočkám dne, kdy Bring Me The Horizon uslyším v traileru na hru... *14*
  • Trailer průměr, hudba podprůměr. Hru hrát asi nebudu, už do původní hry jsem se ke konci musel nutit, pochybuji, že nabídnou něco jiného...
  • Dolero
    Trailer obsahově povedený, hudba strašná...Proč neudělají hudbu povedenou jako o u Sword of Destiny? Nechápu...
  • Trailer dobrý, ale fakt tá hudba sa k tomu nehodí - a to hovorím ako fanúšik rockovej a metalovej hudby.. ako ešte tak beriem atmosferický rock/metal (progresívny) ale moderný metalcore istotne nie.. horšie je už len ten trailer ku Dragon Age jednotke, kde použili New S*** of Marylina Mansona..
  • MalyZeli
    Uz me prosim prestante mucit. par dnu do vydani a kazdou chvilu neco novyho o tom, ja to nevydrzim >:-[
  • Tak s těma barvama to fakt přehnali. *16*
  • Nevím, koho přesně napadlo, že by se tahle hudba k tomu traileru hodila, ale nebyl to dobrej nápad. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit