Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odkaz je mrtvej, ale kdyby nekdo mel zajem, projekt se jmenuje Mashinky a vypada to opravdu velmi dobre! http://mashinky.com/
  • jirkahavlas
    Hele navim jestli jsem divnej, ale hrál jste na iPadu někdo hru Transport General? Mi ho je to naprosto perfektní klon transport tycoona a hraje se to naprosto perfektně. Divné, ze to nikdo asi moc nezna protože ani na itoons to nemá žádné recenze.
  • Ahoj, diky za podporu *4*. Je mi lito, ale demo ani tech demo zatim nemam, je to "jen lokalni build" ktery bych zatim nesiril. Neco planuju, ale je to moc ranna faze (dost bugu, neuplne gui, provizorni grafika apod). Herni design pocita se 7 epochami, jakmile bude prvni komplet, planuju nejake demo udelat;)
  • No ty bláho, tak tohle mě mile překvapilo a hádám, že nejsem sám. Existuje už nějaká hratelná verze nebo techdemo?
  • fandím ti :)
  • Thorar
    Všiml sis, že to je recenze na verzi na mobily?
  • Tak nějak. Reklamy, fajn... ale aby se mi sr.ly přímo před xicht, nešly pomalu zavřít, případně tam hrála přiblblá buzi rádoby hudba, bez toho, aby o to někdo žádal, to teda soudruzi ne-e. Krom toho, tak kostka mi v sedmi z deseti případů shodí flashplayer. *12*
  • Ahoj Petře, předně moc díky. Vpodstatě jsou nějaké ty pozitivní reakce to hlavní, co mě žene kupředu *4* Sám pracuju v herním průmyslu na plný úvazek a kamarádů, kteří by mi pomohli odtud pár mám, přesto jsem pořád v preprodukci (mám sice gameplay, multiplayer, save/load a pár modelů hotových, ale pořád jsem vpodstatě na startu) a na třeba pořádné grafické asety si teprve šetřím. O nějaké té crowdfoundingové kampani jsem uvažoval, ale je to složitější než to vypadá (třeba Kickstarter vylučuje účast jakékoliv jiné než Americké nebo tuším Britské firmy), jsou i jiné portály, ale přeci jen je to obrovská zodpovědnost do toho jít a obdivuju každého, co to zkusil... Zatím neplánuju, študu informace co a jak by bylo potřeba, snad jakmile budu mít hratelné demo.
  • TumaPetr
    Zdravím,

    nejdřív jsem si říkal další člověk, který využije příležitosti pro reklamu, ale zvědavost tomu nedala a projel jsem tvůj blog a upřímně klobouk dolů. Na rovinu říkám, že těch pár obrázků a text, kde píšeš, že se současnými následovníky se vytratila složitost a pořádné si vyhrání se semafory, ve mne zanechal velice pozitivní dojmy a až bych řekl očekávání v nějakou tu pořádnou hru. Znám mnoho lidí, kteří si po těch dlouhých letech občas pustí OTTD a hudrují na současné hry a přímo se tě zeptám, zda jsi nepřemýšlel o Kickstarteru, trochu více rozvinout myšlenku, přibrat někoho do vývoje, port na tablety atd.? Pokud ano, za sebe ti rovnou přislibuji nějakou tu finanční podporu a určitě nebudu jediný... :)
  • Ahoj borci, nerad se zas připomínám, ale dělám jakousi podobnou hru jako byl starý Transport Tycoon. Je tam hodně designových změn plus vlastní engine, ale kdyby jste se chtěli podívat a případně napsat nějaké názory, co byste tam chtěli mít apod., budu moc rád *4* ... blog o vývoji mám na www.monade.cz/blog/ .. dík za Váš čas *3*
  • Recenzent je debi*, nemůže být rozdílnějšího názoru. Zvláště v této době remaků čehokoli. Zrovna pře x měsíci jsem tuto hru hrál v její síťové verzi a musím říci, že to byla zas neuvěřitelná několikadenní závislost.
  • Co se tyce reklamy, ja chodim na games pres mobil. Taky reseni
  • tyvole, ted mi ta kostka kousla prohlizec, jste fakt posr*li, tohle uz je fakt buzerace ctenaru!
  • Já mam verzi pro iOS a je to uplně stejná tragedie... ted jak v čem...
    Čekal jsem grafiku podobnou oTTD , ale tohle je hnusne a nejde to hrat jednak kvuli ovládání, ale i ta pixelovatost posila hru do kopru. Snad jen framerate je stabilnější... no aspoň je vidět k čemu je metacritic... k hovnu přátelé, k hovnu... spousta věcí co tam mají pod 50 jsou slušné a naopak... toto budiž zářným příkladem
  • Jack1947
    Rychlejc nez se ocekavalo. Ze by se blyskalo na lepsi casy? *4*
  • taky jdu na eurogamera pápá
  • Jack1947
    Tak jo dalsi Anonym Dawn , Wow ty anonymove padaj jak mouchy po desti/ prezraly hrusky...
    Uz asi chapu smysl tech reklam... *15*
  • vyhozený prachy to řikám rovnou...tak dlouho jsem na to čekal,až jsem se dočkal dokurvený*o díla na kterym se vyrůstal... *16* *16* *16* místo 130 vočí to měli dát free.... Btw reklamy: používám chrom na nějakej adblock se můžu tak akurát vysr*t,ale čeho je moc toho je moc..včera kostka přes celou obrazovku - to si snad děláte pr4el??? Neřikejte mi, že si nedokážete vydělat "normalnější" a pro všechny "komfortnější" cestou...nehledě na to,že tohle je akorát kontraproduktivní a lidi,co to nebaví, radší přepnou k jdmu na eurogejmr...
  • chodim jeste na PC gamer a tam zadny takovy vyskakujici reklamy nemaji, myslim, ze panum redaktorum s prevzetim Levelu narostla chut na penizky tak zkousi, co jim jeste plebs bude tolerovat, prestal jsem prehravat i videa protoze tu Frekvenci 1 jsem uz opravdu nemohl snest, pokud je tu nejaky novy trailer ktery chcu videt, vyhledam ho pokazde na youtube
  • na notebooku ted nemam flash, ale to okno co mi zacalo nove vyskakovat na games.cz (prazdne kvuli absenci flashu) ma krizek vpravo nahore, asi nebude moc dobre viditelny s pozadim reklamy, ale je tam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit