Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V čem?
  • jeanczarny
    Však neříkam, že ne. Proto mne oba dva bavily, když se někam posouvaly. Chtěl jsem říct, že mi vadí méně, když se série snaží inovovat a posouvat (i když třeba ten posun není ideální jako v tomto případě), než když se zasekne furt na tom samém..
  • Jak mě bavila jednička, tak dvojkou jsem byl docela zklamán. Ať radši zůstanou legendami než je zase zkazit.
  • Mart9
    Mezi jedničkou a dvojkou byl docela rozdíl.
  • jeanczarny
    Když jsem koukal na videa ze hry, došlo mi, že kdyby mi tvůrci naservírovali další díl zas 2d, už bych si ho asi ani nekoupil a to mám Trine rád. Protože to prostě vypadá zas jak Trine a hrát potřetí dost stejnou (i když dobrou) hru by se mi nechtělo. Netvrdím, že se jim 3d povedlo, ani že to byl dobrý nápad se do něj pouštět ale za mě osobně jsem rád, že zkusili sérii někam posunout a vymyslet zas něco nového a nezasekli se na dojení značky a produkování stále stejných dílů jen s vyšším číslem. Třeba se to příště (pokud nějaké bude) povede lépe.
  • Taky bych prosil.
  • Mart9
    Trojku jsem ještě nehrál, nechám si to na Vánoce, ale po prvních dvou dílech se pod tvůj příspěvek podepíšu. Ani bych nečekal, že si někdy budu plošinovku tak užívat, Trine je skvost.
  • faitheater
    Já bych chtěl nový díl Lost Vikings :-( Trine se tomu herními mechanizmy docela přiblížil, ale Erik, Olaf a Baleog jsou legendy a zasloužili by si důstojné pokračování.
  • Pořídil jsem navzdory negativním ohlasům a zatím nelituju. Hraju s bratrem local coop a je to super - prostě Trine. Pokus o 3D mi vůbec nevadí, na chyby jsem nenarazil, useknutý konec očekávám (zbývá nám jeden level). Za mě dobrý. Doufám, že to Frozenbyte nepoloží, byla by to škoda.
  • fallanga
    Hru mám rozehranou, takže o příběhu toho moc říkat nemůžu, ale o hratelnosti ano. A řeknu to tak, že 3D opravdu není to pravé pro tuto hru. Z recenze to vyznívá dost neutrálně, ale ve skutečnosti je to dost špatné. Ne jednou jsem opakoval ty menší úrovně (bez checkpointů), protože prostě nešlo vidět kam má postava dopadne. 3D je zde opravdu nepřehledné a nehodí se k tomu. Což samozřejmě není jediná chyba hry, ale je to asi ta největší.
    A jen tak mimochodem, skvělá recenze. Krátká, stručná. Tak to má být.
  • ALHAZRED
    Vrobi ty si odišiel zo SCORE ?? čo sa deje...
  • frantisek_nejezchleba
    Ty zmíněné bugy (spíš fatalní chyby hry) už se objevily i někomu jinému?
  • Hnisavec
    Omg že dakoho rozčuľuje hodnotenie...mne skôr vadia tie prehypované OP recky, viď Sector, kde . každá srágorina má 7.5 a vyššie, dokonca v poslednej dobe som si všimol trend, že čisto pc hry majú vyššie hodnotenia ako inde (holt pchanie sa do zadku komunite). Toto veľmi oceňujem na Leveli/Games, že vždy to je slušný názor, často kritický bez nejakých kompromisov voči hocikomu. Eurogamer a konzolista sú úplny odpad hernej žurnalistiky a tak ostáva len Games a Level.

    a k Trine, obe hry som prešiel asi 5x, takže i keby to malo 1/10, tak si trojku kúpim a nepozerám na recku.
  • MickeyMutant
    Ne! Slíbený finanční bonus mu rozhodně přenechat nehodlám.
  • nightborne
    To ne, nepsal to Ondřej Švára.
  • MickeyMutant
    Všichni, co nejsou spokojeni se šestkou, si můžou přečíst mojí čtenářskou recenzi, kde vás má sedmička šanci uspokojit aspoň o deset procent víc.
  • škoda že to není ani 3d, spíš 2,5. ale radši mohli zustat u 2d
  • Ja sa nenahnevám aj keby to nespravili, ja im to nezazlievam, jednoducho si odkrojili obrovský kus koláča a kedže sú indie štúdio tak to jeednoducho nezvládli, určite by som sa náramne potešil keby ten príbeh nejakým spôsobom ukončili, tak typický pre rozprávky, happy endom ale je to momentálne vo hviezdach.
    Mimochodom tá hra nie je krátka, keď porovnáš pomer cena/dĺžka hry tak trine 3 nemá ani u mnochých Tripple A hier konkurenciu, alebo trebárs také kratučké hry ako nedávno feist, či brothers a tale of two sons, alebo aj limbo, journey, všetko toto sú hry, ktoré stoja 10 alebo 15 euro a herná náplň je do 2 hodín....Čiže Trine 3 čo sa týka dĺžky je na tom veľmi dobre.
  • No vzhledem k tomu, že našli jednu část ze tří, tak by ten datadisk musel být minimálně dvakrát delší než samotná hra. Což je vzhledem k milionům dolarů, které kratičká Trine 3 stála, hodně nereálné.
  • tak v tom případě by musela jednička a dvojka dostat 10/10, aby si tohle zasloužilo aspoň 7/10. BTW nezabloudil jsem na slovenský web?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit