Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 6/10 urcite zasluzene nie je, pravdou je , ze to useknutie "pribehu" bez toho aby to avizovali dopredu je trapne. Napriek tomu to je velmi kvalitna robota ci uz po vizualnej alebo hratelnostnej stranke. Ta hra nestoji 50e..ale 16. A je to stale dobra a zabavna hra.
  • 4 diel asi tak skoro nebude, ak vôbec, možno spravia nejaký datadisk na dokončenie príbehu a tam to skončí. Ja som počas hrania nezaznamenal žiadne technické nedostatky, je ale pravda, že som čakal až kým hra výjde plná, early access verzie som nehral.
    Keby sme mali porovnávať, tak aj prvý trine bol kratučký, dokonca kratší ako trojka a nikto sa nesťažoval, bohvie čím to bolo, možno je to spôsobené aj tým, že fanúšikovia/hráči mali vysoké očakávania z predošlých hier a hlavne z dvojky, ktorá bola fakt parádna a po zahratí trojky zostali sklamaný, keď to porovnávali s trine II, neviem no ,mne všetky tri hry pripadajú rovnako dobré a takýto vývojári ako frozenbyte, ktorí idú s vlastnou kožou na trh, tak to chce notnú dávku odvahy a odhodlania, sú neskutočne šikovní a ešte k tomu úprimní, nepoznám iné vývojárske štúdio, ktoré by sa takto zachovalo.
  • všichni mají trine rádi a je to dobře, protože první dva díly byly skvělé. ale to neznamená, že nebudeme kritičtí a přehlédneme chyby třetího dílu. pokusili se sérii posunout někam dál. nevyšlo to; alespoň prozatím. 3D pro ně bylo nad jejich síly, to je bohužel fakt. až to pujde do slev, tak se to prodá, lidi dají příběh a překousnou technické nedostatky a všichni budou rádi doufat, že 4. díl nebo dlc to napraví. proteď 6/10 zasloužené
  • Uplne s tebou suhlasim ;)
  • Ja osobne považujem sériu trine za jednu z najlepších plošinoviek, ak nie najlepšie plošinovky, aké kedy vyšli a preto si myslím, že dať tretiemu pokračovaniu takto relatívne priemerné hodnotenie nie je celkom na mieste, iste keď trojku porovnám s predošlými dielmi tak zopár vecí tam absentuje ale mne osobne nechýbali a bavil som sa náramne, niektoré tie challenge levely boli frustrujúce miestami ale ináč to je špičková hra s kúzelnou grafikou, prostredím a hudobným doprovodom. Ja pevne verím a dúfam v to, že ten koniec, ktorý bol tak trošku mierne useknutý autori hry dokončia vo forme nejakého datadisku a bude to fajn :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit