Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dabing je lol, občas děsně přehrávaný a legrační, ale jaksi si nedokážu představit, jak jinak by ten dabing do modu pro Skyrim měl vypadat, dokonce musím říct, že ten dabing do Skyrimu sedí naprosto perfektně. Sice to nemá na Helgen Rebuilt, ten daboval dokonce samotný Schwarzeneger, ale občas mi připadne, že je to profesionálonější, než vanilla Skyrim, achjo. Bethesdo, já jsem línej, děsně línej, ale neúčtuju si za svou lenost peníze xD Jo a Hudba je super, mnohem lepší, než ve vanilla Skyrimu, což je vpodstatě mix Guild Wars a Morrowindu :D
  • Nejdřív se nauč psát správně a až pak kritizuj, ano? Díky :)
  • Tyjo! Moc šikovjen, soufám, že mu to vyjde. A já to zkusím sehnat a zahrát *15*
  • Už se těším, až si to zahraju a uvidím, jako moc to tenhle kluk Bethesdě natřel :-)
  • A jde i v češtině?
  • Keyz
    Modifikací je mnoho a problém je, že se tvůrci nedomlouvají a pak modifikace nejsou kompatibilní.
    Například Skyrim Redone. Tam je problém dost věci dát tak, aby to bylo OK.
    Anebo tohle nepoužít ale a pak hrát hru v základu ale zase tam jde více modifikací i když dost taky nespolupracuje i když by mohlo.

    V tom byla super oscuro's oblivion overhaul pro minulí díl, které vše podstatné měla na jednom místě. A nebylo potřeba řešit nějaké úpravy které stejně nefungují.
    • Cituji: "Falskaar is a new lands mod that adds an entirely new worldspace to the world. It's accessed by a dungeon the first time..."
      Takže s komatibilitou by neměl být problém. Jedině tehdy, pokud by ta zmíněná jeskyně byla na místě, kterou upravuje jiný mod. Ale udělat modifikaci pro kompatibilitu mezi mody by v tomto případě nemělo být obtížné.

      Pro OOO také byla řada modifikací, které řešily problém s kompatibilitou. OOO ale byl celkově o něčem jiném než zde zmíněný mod.
  • Nic originálního,žádné nové zbraně ani monstra (díky Kynaret za Monster mod),celkem jednoduchá mapa,akorát v polovině rozdělena pohořím,špatný konec (doufal jsem,že bych mohl získat na konci hlavní linie nějaký extra předmět,leč se nestalo) a po dohrání hlavní linie jsem se vrátil na Skyrim a na Falskaar se nevrátil.(narozdíl třeba od modu Wyrmstooth).
    Těch 25 hodin hraní je jen tahák,aby si to lidi stáhli.Osobně bych si to asi za peníze nekoupil.
    Hrál jsem to na legendární obtížnost + mod na vylepšení inteligence,hrát bez toho modu na inteligenci,tak hlavní lini projedu cca za 3 hoďky.Navíc bugů jako blázen,bych chtěl vědět,jestli to testovali,navíc problém s viděním ve vodě.(když se ponoříte,tak nic nevidíte,i když to mám opravené ve Skyrimu)Za snahu a čas bych tomu klukovi dal tak 45% ze sta.Příště už nestahuji,je mnoho lepších modu viz.monster mod.
  • delali mu modeli, textury, dabing, knihy ale jinak všechno napsal saaam tvl to je trapák *11*
    • buzno
  • Kdyby jsi radeji udelal vlastni hru takhkle ho jenom stiraj o čas a nic z toho mit nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit