Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheMachineXYZ
    Pamatuju že první díl jsem na pc projel několikrát a bavil mě nezkutečně .... dvojku sem dohrál ale už to nebylo ono ale guerilla nastavilla laťku pro mě hodně vysoko .... projel sem ho celkem dvakrát (jednou na x360 a jednou na ps3) a po takovém perfektním sandboxu udělat tak pitomou a přímočarou hru jako je armageddon byl zkrátka špatný tah .... Doplatilo to na přílišnou sterilitu!!!! I přes to bych si přál aby někdo splácnul další díl a vrátil se buď ke konceptu prvního dílu anebo pokračoval v sandboxu ....
    • jednotka mala fakt skvelú atmosféru, prostredie, zaujímavé zbrane, nepriatelia všetko do seba tak nejak zapadalo. A nevadili mi ani tá stealth časť, ktorá každému okolo kto to hral liezla na nervy *4*
  • Priznam sa ze som hral Red Faction1, 2 a Red Faction: Guerilla a hlavne pri tej poslednej, ktoru som presiel som sa skvele bavil. Je tu niekto kto hral aj 4 - Armaggeddon a vedel by povedat preco 4ka uz nebola dobra?

    Pre autora clanku: Som rad ze sa do clanku prepasovala chladnička, namiesto lednice ;)
    • Jack1947
      Zrejmne hral ale uz si nepamatuji , mozna to vazne nebylo nic moc jinak by mi to nejspise utkvelo alespon trochu v pameti k tomu byl i datadisk a ten jsem nehral.
  • Jednicka byla ve svy dobe spicka - predevsim moznosti projit zdi/terenem defakto kdekoli ... dvojka uz byla o poznani horsi a tuhle techniku vyuzivala jen na par predem urcenych mistech ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit