Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WhySoSad
    Unikla mi snad nějaká podstatná informace o tom, že ve hře nakonec určitě bude českej dabing ? Protože aspoň z toho co jsem viděl ve videu v 7:20 mně celkem připomíná češtinu.
    • wenceslaus
      http://m.youtube.com/watch?v=ODZHcAhG8XU

      Je to kolel 5:34
    • wenceslaus
      Spíš jen zkouška technologie. Ten monolog to byl Jan Hus ze známé filmové trilogie.
      • Taky od Vávry
        • wenceslaus
          Jj. Pamatuju, jak to vyvolalo mezi několika fanoušky zmatek, když měl být v televizi nějaký pořad o Vávrově husitské trilogii :-D Tuším zrovna v době Kickstarteru...
    • ucho
      ehm :) a ten hlas asi neznáš, co?
    • To je jenom ukázka nových animací obličeje *3* ..ale dabing podle mě dřív nebo později stejně bude
      • Když ho neudělá Warhorse, tak se jistě Fénix ProDabing chopí příležitosti.
        • Warhorse prý záleží na kvalitě, takže to by nedopustili *15*
  • KIMCID
    počkáme *3*
  • Drzim palce a hlavne preji Warhorse pevny nervy po vydani alfy. *2*
    Spousta hracu si totiz mysli ze alfa je cas pro knihu prani, zapracovani jejich predstav a potreb kdyz uz jsou ti "predplatitele". Jo, alfa je dvousecna zbran. Vyvojar vypusti neco, co je nehotove ale uz neni cas na radikalni zmeny mechanizmu. Zatim co hrac tam nenajde to, co cekal a mysli si ze je prave cas to vyvojari durazne sdelit, aby to tam stihl zapracovat. A tak alfa poctive buduje dve komunity, jeste nez hra vyjde. Klub obdivovatelu a klub hateru. Ta prava stredoveka rezba pak nastane ve forech. *1*
    • Mart9
      Jsem v třetím klubu - N a s r at na alfu, chci si vychutnat hotovou hru.
  • morokura
    Fakt doufam že to dotáhnou zdárně do konce a vydělaj prachy i na zbylý dva akty, protože zatim to vypadá peckově. Každým updatem líp a líp. Nějvětší strach mam ale ze soubojovýho systému. Na to jak dlouho už na něj pracujou, dodělali akorát lukostřelbu a dvouručák vs dvouručák. A to maj do hry ještě přidat kuše (to asi nebude problém) sekery, placáty, dýky apod. Navíc to uzamčení pohledu na protivníka při souboji se mi vůbec nelíbí.

    Co se týče teaseru tak ten je parádní, má to atmosféru, skvělej střih i povedenou hudbu. Ten středověk z toho přímo sálá *14*
    • Mato1987
      Peckové je akurát tak niektoré ovocie. Buď taký dobrý nespamuj a nelez sem, nikto nie je zvedavý na tvoje "hodnotné" myšlienkové postupy. Srdečná vďaka.
    • wenceslaus
      No, já si myslím, že hotové základy boje víc jak rok před vydáním je docela náskok. Nezapomeň, že princip se u ostatních zbraní zas tak moc nezmnění.

      PS: Je to jedenapůlručka (bastard, dlouhý meč...)
      • morokura
        Jo díky za opravu... Právě se podle mě docela změní, vždyť musí souboj bastard vs palcát + štít vypadat uplně jinak, nebo ne?
        • wenceslaus
          Ale už mají ten základ. Nebudou začínat s prázdným listem. A ktomu patří i získané know how.

          Možná se pletu, ale podle mě ten palcát/sekera bude snad už jen o ladění a nastavování.

          Na štít jsem trochu zapomněl, pravda :-) Ale o tom platí co jsem napsal v prvním odstavci - takže já osobně o to obavy nemám.
    • Mart9
      Od kdy dodělali lukostřelbu? Tu už ukazovali před několika měsíci.
      • morokura
        Jo, hotovou lukostřelbu už měli pár měsíců zpět, ale to nic nemění na tom co jsem napsal. Zatim nic jinýho očividně nemaj, ale víc jak rok na další vývoj je hodně času..
  • Skvela prace Dane! Jsem rad ze ukocirujes takovej tym a tak narocnou hru na vyrobu. Bude to hit.
  • Bude sa tam dat prdet a smilnit??
    • Asi ne, tyhle next-gen aktivity se dají pokud vím dělat jenom v sérii Fable vizionáře Petera Molyneux.
  • Moc pěkné video. Měl jsem u něj husí kůži asi jako při první návštěvě Morrowindu :)
  • No na Skyrim ani Demons Souls sa to nechyta..nechapem v com to ma byt vynimocna hra akoze? Po ukrajinskom lacnom rpg Divinity bude dalsie nudacke ceske budget rpg s latrinou exluzivne na PC v uzasnom trojdielnom formate lacnej nemeckej adventury...
    • Už chápu, proč dostal perma ban na Sectoru.
    • A lidi se diví, proč se Slovákům na českých webech nadává, když se tady ukazujou takoví trollové jak ty.
    • kdyb se to programovalo u vás v Blavě na kalkulačkách, budeš z toho celej posranej
    • maros.goc
      :D
    • Jsi opravdu retardovany jedinec.
      • Tímto jsi urazil ostatní retardovaný!
  • Pokud se tahle hra podaří dodělat až do konce podle představ Dana Vávry, tak věřím tomu, že to bude mistrovský kousek, který bude mít šanci zapsat se do dějin, jako to dokázala Mafia.
    • maros.goc
      Mafia sa z apisala do dejinm len u nas ...v zahranici nie je ta hra ani nahodou tak ospevovana ci spominana
      • Mato1987
        Tak takýto žvást a ešte od takého absolútneho mumáka som už dlho nečítal, si najprv over fakty a potom sa vyjadri k téme.
      • V zahraničí byla populárnější hra The Godfather, to je pravda
        • wenceslaus
          Já bych vůbůc neřekl

          Metascore (user score)
          Godfather 5,7
          Mafia. 9
          • maros.goc
            Rada do života... Nikdy uz nepozeraj na user score na metacritic
            • wenceslaus
              Hmm... myslím, že neuposlechnu. :-)
              Mafia byla úspěšná a populární hra jak u nás, tak v zahraničí - rozhodně víc, než Godfather. O dost víc.
      • wenceslaus
        lol
    • Jenomže Mafia se nevypouštěla ven na tři akty a postupně po alpha a beta verzích, které by zkazily ten celkový zážitek z kompletního díla..
      • Mafia vyšla před dvanácti lety v klasickém produkčním modelu. Podle mého je rozdělení na akty snesitelný způsob, jak dostat hru ven v rozumném časové horizontu. Navíc se nejedná o vytrhávání už hotového obsahu formou DLC.
    • To by mě teda zajímalo čím se Mafia zapsala do dějin. Leda tak jako v Čechách nejpřeceňovanějčí hra všech dob.
  • ucho
    Jinak musím říct, že ta ukázka mi připomněla intro z Mafie 1. Po hudební stránce a vlastně i takovým tím stylem (záběry ze světa).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit