Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klidně at to vypadá stejně jak Human Revolution, důležitý je hlavně gameplay a ten byl posledně na velmi vysoké urovni
  • Já jen doufám, že příští Deus Ex bude už konečně pořádným nástupcem jedničky. Nic proti HR, ale pořád to byla hra o úroveň níž...
    • O půl úrovně. O úroveň níž byl IW. Ono si nejde jen tak sednout a říct "uděláme hru na úrovni nejlepší hry všech dob". To je krapet těžké a musí se sejít opravdu hodně věcí...
  • A co teprve ten českej nápis na něm. A na tom druhým, co uveřejnili, česká SPZ *14*
    • btw na tom druhém jsem si ještě kromě SPZ všiml odkazu na LEVEL, protože mi nikdo nevymluví, že na tom sloupu je font nemlich ten sám jako na obálce LEVELU ;). holt chlapci z games.cz jsou asi u vývojářů oblíbení a ani bych se nedivil, když si vzpomenu na onen památný rozhovor Lukáše s vedoucím vývojářem DS:HR, který započal řečmi o leaku rané verze a skončil u toho jak si vede zrovna v NHL Montreal :D :D
    • Draken69CZ
      Taková reklama buržoazního českého časopisu o hrách tfuj XD
      • tak ted jsi mě s tou novinou předběhl o prsa a zpráva na herního pulitzera je v hajzlu :D :D
    • Příliš nevěřím že by dělali hru v českém prostředí, ale zase jsme příliš tuctová země na to aby to byla jen náhoda, takže jsem zvědavý *1*
  • Pro mě zůstává Deus Ex: Human Revolution jednou z nejlepších her co jsem hrál, takže si určitě nenechám ujít *2*
  • To nikdo nekomentujete český nápis

    "Obchod" na jednom ze screenů ? Je to v Čechách!!
    • Hanzales
      To druhé je myslím artwork, podle mně v tom má prsty grafik, který je Čech. Co vím, tak po světě máme pár šikovných grafiků, tuším je nějaký i právě v Eidosu ;o) Ale ta možnost, že nějaká lokace bude třeba v budoucí Praze, nebo možná lépe industriální Ostravě tu je ;o) PS: Taky tam vidím jen CZ espézetku a na prvním enginovém screenu "market"...
      • danny_the_hound
        Ten screenshot vyzerá, že je z rovnakej lokácie -- porovnaj si konštrukciu na pozadí v artworku s tou na screenshote.

        A mimochodom, v Prahe sa odohráva aj veľká časť nového Dreamfall Chronicles *3*
    • Draken69CZ
      Nekecej kde?!?
      • na ceduli s napisem MARKET je nasprejovano grafiti "Obchod"

        coz na ceduli MARKET (ne)dava jakysi smysl :)
  • Hanzales
    Nářez! Mimochodem kdyby se jim právě že povedlo přeskočit stín prvního DeusEx a vzbudit ve mne stejné pocity, které jsem měl tehdy při prvním (druhém, třetím) hraní, asi bych to pomalu ani nerozdýchal *3* V té době to bylo prostě ultimátní. Člověk kvůli XP prolezl kolikrát všechny cesty k dané lokaci/objective a to kolikrát znamenalo více než jen zvolit si key-hák, nebo šachtu za rohem za krabicí. I ty zvuky... snad dodnes jedna z mála her, která téměř dokonale vypuzovala prostorový zvuk z okolních bedýnek a mohl jsem vždycky odpřísáhnout, odkud zezadu přesně se ke mně blíží "šmejd jeden" a jestli je ještě za popelnicí, nebo už v uličce a kterým směrem jde. Teď nezbývá než čekat, co se na nás ve finále vyřítí a jestli to bude jen trošku degenerované, nebo víc, ale snad se necháme nakonec pozitivně překvapit. DX:HR byl krásný náznak toho, že jde skloubit nové i staré prvky hratelnosti a mohou si užít jak casual hráči, tak pamětníci, ale logicky se to neobešlo bez pár kompromisů, což myslím nastane i u následovníka. Kdo ví, třeba ten kompromis vypilují více k dokonalosti a bude to ještě o chlup lepší pro všechny.
    Edit: Koukám znova na ten screen a minimálně se na to bude dobře koukat :) Zahrál bych si to i jako techdemo, tak snad v kombinaci s Eidosem a DeusEx značkou z toho bude ve finále pořádná kvalitka.
  • moc se tesim, souhlasim s poradim uspesnosti: DX, DX:HR, DX:IW... jelikoz dx lore miluju libily se mne vsechny hry ve vyse uvedenem poradi.. HR nebyl dokonaly presno me bavilo doslovat prolezat kazdy suplik jak magor :D
  • Ak to bude rovnaký hnus ako DE:HR tak si to nechám ujsť a radšej si po xtý krát zopakujem prvý diel.
    • hrál jsem oba díly a líbily se mi oba (první byl pravda o trochu lepší). Slovo hnus bych opravdu nepoužil. Pro mne to byla jedna z mála současných moderních her, která mě dokázala vtáhnout.
      Máš prostě smůlu, přišel jsi o požitek ze hry
      • C-BEAM
        mňa HR sklamal, nie tým, že by to nebola dobrá hra ale tým ako málo chýbalo aby to bola naprostá bomba.
      • Práveže pár levelov som odohral ale pôžitok z hry sa nedostavil. Oproti jednotke bola lepšia len (technologicky) grafika, po všetkých ostatných stránkach to bol úpadok. Áno, ako samostatná hra by to nebol hnus ale v porovnaní s DE 1 to hnus je, graficky aj hrateľnostne. A navrch to má bizarnú optimalizáciu, hra na i7 3770K NV 760 mierne trhala, tak som pustil FRAPS nech to otestujem, omylom som pustil nahrávanie videa a zrazu to išlo úplne plynulo, WTF!
        • ???? notebook dvoujádro i3 na max, zřejmě v té době mizerné ovladače
        • optimalizace byla celkem ok aspon na mym configu, ale na deus ex 1 se to totálně nehrabalo bohužel. Takže sdílim tvuj vymínusovanej názor, tu hru sem si neužil... ted mam na PC directors cut, dam tomu este sanci, treba to bude po nejaký době lepší, naposled sem dal tak 5h cistýho času a dál sem to nemoh vydržet.
  • Spades
    Prosím, hnědou už ne :(
    • Proč ne? Mě se ta stylizace líbila :)
  • danny_the_hound
    DeusEx Universe znie ako nejaká spoločná značka pre viacero hier. Ja len dúfam, že Eidos celú sériu priveľmi nerozriedi *7*

    Ináč DeusEx: HR osobne považujem za vydarené pokračovanie. Hernými mechanikami síce až nie také vybrúsené, ako jednotka, no minimálne princíp hackingu a štylizácie sveta ukázal výrazny progres. Stále by som si však v ďalšom diely vedel predstaviť prvky, ktoré mi aj v jednotke chýbali -- väčšiu interakciu s prostredím (zničiteľné svetlá, rozvody elektriny...) či lepšiu AI (protivníci by napríklad konečne mohli začať prehľadávať vetracie šachty alebo sami aktívne vyľadávať hráča vrámci celej úrovne). Z jednotky by ma zasa hrozne potešil návrat deleného zdravia a rôzne postihy pri zranení jednotlivých častí tela (krívanie, roztrasené ruky, rozostrené videnie... zaráža ma, ako málo hier niečo také malo).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit