Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    Série Prey je vlastně jeden velký omyl, přičemž se mohlo jednat a super sérii...ale smůla, odklady, prezentace, neschopnost...to vše pohřbívá tuto značku a je to škoda...mě třeba dvojka přestala docela dávno zajímat a přitom po E3, kdy byla hra představena jsem se velmi těšil...
    • Jeden vydaný díl a jeden oznámený je série *8* aha....
    • Jaká série? Kolik to má dílů? :)
  • pozn.
    "Arkane, k tvůrcům výborného Dishonored" Dishonored je prinajlepsom nadpriemerna hra

    "Náš návrh na duchovního nástupce System Shocku 3 Zenimax přijal" tomu sa smejem, som zazil uz asi 4? duchovnych nastupcov nejakych hier, a vacsinou to duchovno skoncilo v PR materialoch
    • cumpi3
      Má napsat "prinajlepsom nadpriemerna hra", když to odkazuje na kartu s hrou, kde je napsáno hodnocení 9/10 a čtenářů (!) 8,8/10? ...
      • hodnotenia :)
        tieto cisla boli vinou recenzentov strasne devalvovane, hladaj si v tom co chces
        teoreticky tato hra moze ocarit hracov ktori toho maju malo odohrane, ale pre mna bola nadpriemerna (co nieje zle!)
        • life28
          A kto si ty? Autor článku nebude meniť znenie vety len preto že sa tebe hra páčila. Všetci vieme, aký je Dishonored dobrý
          • ja som si dovolil mat vlastny nazor, ale na fore to nieje ziaduce
            tu je demokracia, vola vacsiny :)
            • To je tak, když veřejně prezentuješ nepopulární názory. Lepší už dál nepřispívat. Ale nejsi sám, Dishonored mě bavil, ale chut pustit si ho po dohrání znovu mě přešla po 1 hodině.
  • Tohle je nádherný příběh, který ukazuje, že ještě existují slušní lidé. Pissálek, kterého tížilo svědomí po té, co nebyl schopný odhalit lež a v chlebíčkovém deliruju extaticky ryčel nad falešnou prezentací hry Prey 2, se vzpamatoval a začal dělat něco pořádně. Přinesl nám tak odhalení toho, jaky hnuj je Zenimax/Bethesda, že Prey 2 bude a to nejpodstatnější, co si vyvojáří myslí o "herních novinářích". Krása.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit