Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    to mi je samozrejmost ze na tej hre sa pracuje, sak uz bola takmer hotova, a oni chcu prachy ,a som velmi rad, sice bethesda nikdy ziadnu hru nedotiahne do konca, ale prey 2 gameplaye vyzerali epicky, dobovo a nextgenovo, uvidime ako sa to cele vyvinie a aby to nahodou nedopadlo akko novy duke nukem , sklamanie desatrocia
  • Rhulad
    Bethesda Rules!!! Jedna z nejneschopnějších firem v herní branží.
  • hodnotenia :)
    tieto cisla boli vinou recenzentov strasne devalvovane, hladaj si v tom co chces
    teoreticky tato hra moze ocarit hracov ktori toho maju malo odohrane, ale pre mna bola nadpriemerna (co nieje zle!)
  • Nezájem a ty jména se kterými se autor v článku drbe člověk zapomene za vteřinu...
    Až bude nějaký trailer a oficiální potvrzení termínu, kdy hra vyjde, pak o tom něco napište ...
  • cumpi3
    Má napsat "prinajlepsom nadpriemerna hra", když to odkazuje na kartu s hrou, kde je napsáno hodnocení 9/10 a čtenářů (!) 8,8/10? ...
  • cumpi3
    Série Prey je vlastně jeden velký omyl, přičemž se mohlo jednat a super sérii...ale smůla, odklady, prezentace, neschopnost...to vše pohřbívá tuto značku a je to škoda...mě třeba dvojka přestala docela dávno zajímat a přitom po E3, kdy byla hra představena jsem se velmi těšil...
  • pozn.
    "Arkane, k tvůrcům výborného Dishonored" Dishonored je prinajlepsom nadpriemerna hra

    "Náš návrh na duchovního nástupce System Shocku 3 Zenimax přijal" tomu sa smejem, som zazil uz asi 4? duchovnych nastupcov nejakych hier, a vacsinou to duchovno skoncilo v PR materialoch
  • Tohle je nádherný příběh, který ukazuje, že ještě existují slušní lidé. Pissálek, kterého tížilo svědomí po té, co nebyl schopný odhalit lež a v chlebíčkovém deliruju extaticky ryčel nad falešnou prezentací hry Prey 2, se vzpamatoval a začal dělat něco pořádně. Přinesl nám tak odhalení toho, jaky hnuj je Zenimax/Bethesda, že Prey 2 bude a to nejpodstatnější, co si vyvojáří myslí o "herních novinářích". Krása.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit