Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zítra to vydají, někteří to vůbec nerozjedou, FOV bude na PC zmršené tak, že z toho oči vyskočí a chyb tam bude jak máku. A já zítra napíšu "já jsem to říkal". *1*
    • Hrdino!
      • Někdo to ovcím říct musí. *1* Tak já, starý hráč jsem vykřikl ty věty.. *1*
  • Multak nebudu komentovat ale nelíbí se mi jak kladli i v SP duraz na rychle hraní. Mne se holt líbil Doom 3 s jeho pomalou hororovou atmosferou. Starší díly jsem nehrál, tak je to možná návrat ke korenum, ja nevím. Navíc tihle vyvojari jsou mi krajne nesympatičtí.
    Asi holt nejsem součástí "modern shooter audience".
    • Práveže Doom 1,2 byly HODNĚ rychlí díly, takže já osobně jsem rád že se k tomu vracejí. Pokud si je vážně nehrál vřele doporučuji napravit :)
      • nebyly...i dneska jsou videa z hrani k dispozici...se staci podivat a porovnat. Bylo to mnohem vic o schovavani se za prekazky a dvere a uhybani projektilum...at uz od impu, nebo tech oci, nebo tem zelenym ,,srckm,, co hazeli demoni, nebo raketam...vsechno to litalo relativne pomalu a dalo se to ,,ustrajfovat,,, vetsina monster se pohybovala pomalu.
        • Nevim, o co snažíš, proč řešíš jen pohyb potvor a projektilů, když jde o celkový tempo a obtížnost hry - velký počet a kombinace potvor často na malým prostoru, kde je láva/kyselina všude kolem, vysoká rychlost hráče, rychlý přepínání zbraní + no-reload atd. Tomuhle se může vyrovnat v FPS žánru jen Quake série... *7*
        • Co já si vzpomínám tak byly, ale je pravda že je to už nějaká doba co jsem je hrál naposledy. Rozhodně byly rychlejší jak 3 díl.
  • no ja nevim, DOOM nikdy nebyl takova zbesila akce...krome lidskych nepratel, projektily ostatnich monster litaly pomalu a clovek tomu dokazal uhnout

    v tech PVE ukazkach tam typek lita jak naspeedovana veverka, furt nekam skace a chaoticky strili
    • Doom není zběsilá akce? Nepleteš si to se třetím dílem? První dva díly jsou jedny z nejrychlejších FPSek, kde běžně potkáváš 10+ potvor najednou. Jinak pomalý projektily měli možná Impové. Potvory typu Revenant, Mancubus, Cyberdemon, Arachnotron nebo Arch-vile byly trochu drsnější.
      • je to relativní, puvodní D1+2 mel uplne jiny ovladani nez sme zvyklý ted, tam se to prece hralo na sipkách... když to pak Brutal Doom upgradnul na standard WSAD+myš tak ty potvory už tak rychlý nebyly... proto se pridalo vic obtiznosti a u vyssich obtiznosti se upravila AI potvor... pravdou je, ze kdyz das puvodni D1+2 na vyssi obtiznost a hrajes to na klavesnici, tak se zapotis a rychly to je az az, vzhledem ke zpusobu ovládání.... když to však upravis na K+M tak to tak rychly uz neni.
        • Já to hrál na myši už tenkrát, ale to je jedno. Pointa je v tom, že to není jen o rychlosti potvor, ale o jejich počtu, kombinacích, stísněném prostředí a šílený rychlosti hráče. Hlavně proti dnešním FPS je to nejrychlejší hra na světě, takže nechápu, o co ti jde.
    • speed a fastje klíčové slovo nového dooma, když si koukneš ty videa ty slova jsou tam hodne frekventovane, kladli na to duraz
  • odkud vytahuje tolik zbrani najednou? nevypada to moc realisticky
    • oktavius66
      Ty bys nemohl hrát Maxe Payna či GTA. Nerozdýchal bys to.
    • Jo, tenkrát, když jsme hrávali Dooma apod. hardcore FPS sme si vždycky říkali, jaký by to bylo cool, mít jenom dvě zbraně... ironie dnešní doby...*15*
    • residentevilfans
      Tohle se opravdu stalo. Je to delany podle pravdy! *3*
      • zaklínač se taky nestal a mohl mít jen dva meče
        • A souvislost počtu mečů ve Witcherovi a zbraní v Doomovi je jaká?
          • cmd42
            asi taka ako doom a realnost :D
    • Naposled všichni hejtovali Duke Nukem Forever, že má Duke jen 2-3 zbraně...tak se asi tomuhle chtějí vyvarovat.
  • Proč nepoužíváte video přímo z Youtube a dáváte sem flash přehrávač s otřesnou kvalitou?
    • asi kvůli příjmů z reklam?
  • Rankup!

    Sergeant of the master sergeants most important person of extreme sergeants to the max!
  • Nahrál jsem v beta testu několik hodin jak na PC tak na PS4 a osobně jsem vůbec zklamaný nebyl a to i přes to, že jsem viděl jen dvě mapy. Libí se mi hlavně ty fatality a orby na změnu v démona.Celkově je hra rychlá a alespoň pro mě zábavná. Docela bych to přirovnal třeba k Bulletstorm což byla také hodně zábavná střílečka, leč hodně opomenutá. Snad se tohle u DOOMa nestane. Jinak jsem generace, která na DOOMovi vyrostla, takže už mám taky něco za sebou a vím jak je tahle legenda návyková ;)
  • https://www.youtube.com/watch?v=ZfnhMX5kZ6E

    Musím říct, že tohle už začíná vypadat jako Doom. *5* PC gameplay. První ukázka, která mě zaujala. Nechápu, proč tohle neukázali na začátku, místo těch slow-mo videí s gamepadem, kde neustále spamoval instant-win animačky na blízko...
    • Najs ! Dikec, to rozhodne vypada jako neco co bych zahal =D! Souhlasim s tebou ve vsem cos napsal!

      hah BTW jako capcha my vyslo YPK heh skoro tvuj nick
      • vrať se raději k minecraftu
  • MidnighT91
    Hrál jsem betu s kamarádem. Mulťák je sračkoidní kopírka Unrealu...
    • Mám nahráno přes 20 hodin Unrealu Alpha - a ten nový Doom se tomu dost podobá. Nelze sice vymýšlet fantazmagorie v arénovém FPS multiplayeru, ale narozdíl od Unrealu, který je volně přístupný a vývojáři spolupracují s hráči a snaží se s pomocí veřejnosti narvat do "zastaralého" konceptu nové jádro hry neničící mechanismy, Doom na mě lehce působí dojmem, že si hodně nápadů vypůjčil ze světa kolem a drze to prohlašuje za svojí tvorbu. Je to ale jen můj dojem a mám obavy, že single player nebude 100% zážitek na úkor mulltiplayeru. Plus bych viděl v takové hře rád kooperaci, kterou si nejvíc užívám právě ve starších hrách jako jsou Doom, Quake nebo Duke Nukem. Co jsem od nového Dooma čekal je hlavně našlápnutej singple player, secret secrets, pobíhání po nesmyslně obtížné mapě s kámošem za řevu "zdrhej, ať tě nerozšlehá BFG!" s desetkrát se respawnovat na začátku levelu, než se nám to povede překonat.
    • Přesně, já to vydržel hrát celých 5 minut. Grafika je na dnešní dobu podprůměrná a všechno ostatní je jak přes kopírák z cod + unreal. Jenom kvůli SP to kupovat nebudu, protože to stejně s největší pravděpodobností bude nudná vyvražďovací koridorovka bez ždibce atmosféry a nápadu.
    • Co ty disliky? Mulťák je tady fakt na nic..
  • sry ale ten producent je blb.. jak tam hovori o upravach zbrani a ruznych strategiich jak hrat.. to je proste moc spatny.. to fakt mluvi o doomovi? omg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit