Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je mozne. Ale nejak to nesouvisi nijak s tim co pisu. Ja psal o zbranich hrace ktere jsou proste v principu jedna jak druha jen s jinymi parametry. A zrovna u mindless akce bych ocenil nejakou variabilitu. (Zkus mnou jmenovane hry pro priklad toho co mam na mysli). Pokud se u toho muzu vyhybat raketam nepratel, tim lip. Ale arzenal Dooma na me proste pusobi nudne.
  • sa mi paci jak najprv vsetko hejtujete, vyjde aktualne video a potom zase jasate... herni zelenaci, co hodnotia hru pred vydanim :)
  • Ty rozhodně nebudeš Jiří z Poděbrad.
  • ten level vypada jak arena se spawnem botu *8* trochu nuda ne?
  • Tak to sis spletl hru.
  • Na Doomovi vždycky bylo fajn, že se většině střel šlo vyhnout, takže jsi mohl kličkovat a nedostat damage
  • Nemám nic proti zběsilým mindless akcím. Ale jen se bojím, aby to bylo dostatečně zábavné. Z toho co jsem viděl, tak to má dost základní arsenál zbraní bez nápadu. (takový ten, kde se to liší akorát zraněním, dostřelem, rozptylem, rychlostí střelby... ale jinak všechyn fungují stejně). U těchto mindless akcí mám mnohme mnohem raději, když je každá zbraň opravdu něčím unikátní a umožňuje jiný styl hry a boje. V tomhle byl třeba skvělý Bulletstorm, kde si se zbraněmi vyhráli. (a podobně to má Ratchet a Clank i když to je jiný žánr).
    Co jsem zatím viděl z Dooma, tak mi v tomhle ohledu přijde dost nudný a bez nápadu. Nějaká pistole, brokovnice, autoamtická puška, plazmovka, raketomet,.... všechno střílí rovně před sebe a po nárazu akorát odečte damage. v lepším případě ještě udělá výbuch. Prostě nic zajímavého :-/
  • Pokud máš konzoli, tak máš volbu jasnou. *5* Jinak styl jakým to projedeš je na tobě. Někdo zvolí rychlý pohyb vertikálně/horizontálně, někdo si pojede takticky v klidu.
  • Bozi!
  • zběsilá koridorovka. Třeba tam vůbec nemuseli dávat to skákání, ale měli nechal pouze pohyb v rovině jako v původním Doomovi. Ta zběsilost mi tam dost vadí. Mám radši hry, které si můžu pomalu vychutnat.
  • Souhlasím s tebou. Tohle video mě konečně navnadilo, hlavně je to konečně hrané na PC s myší + klávesnice, takže tempo je ještě brutálnější, než jsme doposud viděli. Trochu jsem sklamanej, že to nebude horor po vzoru D3, ale co už, myslím, že o zábavu tady bude postaráno i tak. A hry jsou pro zábavu, že. :-)
  • Tady máme video v originální kvalitě na prezentaci 1080GTX *5*

    https://www.youtube.com/watch?v=anrvBD4aTGY&feature=youtu.be

    Ne, opravdu se nebojím, že hra bude špatná. *5*
  • Hral som vsetkych doomov este ked tu niektori z vas haterov ani nevedeli zapnut PC, neviem co tu riesite kazdu picovinu, bude to v pohode a beztak si to kazdy zahra asi tolko *6*
  • Těšíl jsem se velmi,ale čím víc se blíží vydání hry,tak už ani ne. První a druhý Doom byla v té době a nejen v té době pecka. Nepřátelé,zbraně,artefakty,prostředí,to všechno do sebe krásně zapadalo a motivovalo si dát stejný level znovu a znovu,protože to byla zkrátka zábava i díky nalézání ukrytých míst. Nešlo tehdy jen o zpracování a grafiku,ta byla i na tehdejší dobu skvělá,hratelnost a pocit,že to záleží na vašich schopnostech a vynalézavosti,jak se se světem v Doomu poperete. Nepřátelé v Doomu byli skvělí,zapamatovatelní a hlavně každý představoval jiné nebezpečí a obavy z jejich objevení,ale taky adrenalín kdy vlítnete s motorovkou na Hell Barona nebo jen pěstma. Bavil jsem se když jsem vyprovokovával nepřátelé do bitek mezi sebou,to jde ve velmi malém procentu her a ještě s minimálním dopadem na to nejdůležitější a to zábavu.Pocit kdy vidíte tu svítivou kouli chvilkové nesmrtelnosti dával tušit,že se budou dít věci,člověk si nebyl nikdy jistý,kam šlápne a propadne se nebo za vámi sjede stěna z nihž se vysype hromada Impů a to bylo přesně to co mi asi bude u nového Dooma chybět. Nový Doom je pro mě zatím jen zběsilá akce v nezáživném prostředí a navíc mám pocit,že z hrdiny udělali super hrdinu,který si hravě poradí s monstry,ať je to na dálku nebo na blízku. Co se týká vizuální stránky hry,tak nejsem přesvědčený,že to bude něco mimiřádného,ale nechám se rád překvapit. Jsem skutečně zvědavý jak si tato hra povede a držím ji palce,ale z toho co zatím prezentovala mám hodně smíšené pocity.
  • Mám nahráno přes 20 hodin Unrealu Alpha - a ten nový Doom se tomu dost podobá. Nelze sice vymýšlet fantazmagorie v arénovém FPS multiplayeru, ale narozdíl od Unrealu, který je volně přístupný a vývojáři spolupracují s hráči a snaží se s pomocí veřejnosti narvat do "zastaralého" konceptu nové jádro hry neničící mechanismy, Doom na mě lehce působí dojmem, že si hodně nápadů vypůjčil ze světa kolem a drze to prohlašuje za svojí tvorbu. Je to ale jen můj dojem a mám obavy, že single player nebude 100% zážitek na úkor mulltiplayeru. Plus bych viděl v takové hře rád kooperaci, kterou si nejvíc užívám právě ve starších hrách jako jsou Doom, Quake nebo Duke Nukem. Co jsem od nového Dooma čekal je hlavně našlápnutej singple player, secret secrets, pobíhání po nesmyslně obtížné mapě s kámošem za řevu "zdrhej, ať tě nerozšlehá BFG!" s desetkrát se respawnovat na začátku levelu, než se nám to povede překonat.
  • cmd42
    asi taka ako doom a realnost :D
  • Někdo to ovcím říct musí. *1* Tak já, starý hráč jsem vykřikl ty věty.. *1*
  • oktavius66
    Ty bys nemohl hrát Maxe Payna či GTA. Nerozdýchal bys to.
  • Co já si vzpomínám tak byly, ale je pravda že je to už nějaká doba co jsem je hrál naposledy. Rozhodně byly rychlejší jak 3 díl.
  • Hrdino!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit