Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jsem pochopil z toho vyjadreni, tak kdyz ti zakolisa internet tak se nic nestane a z niceho te to nevyhodi.
  • Jack1947
    Tak aspon že budoou vykompenzováni za takovou levotu, jak si to sakra jako představují vydat MMO bez offline modu... *7* to je jako kdyby dneska ještě vycházeli hry bez online multiplayeru. Oo jaká opovážlivost. *2*
  • to je zase chyb v tom clanku, nikde jsem jeste nevidel tolik chyb kazdy den jako na Games, neuveritelne

    *1* *7* *1*
  • nesmyslny argument to je, protože to co jsi napsal je presne, spis se jedna o problém mezi monitorem a zidli, samo ze plno lidi jsou antitalenti na pocitac, ale nesmysl to svadet na internet, když si dobrovolne necha pocitac zasekat bordelem. A resit to odpojenim od netu je to same jako resit poruchu auta tim ze zaprahnu kone aby to proste jelo:)
  • C-BEAM
  • Veskoslav
    Dalo se to čekat. Jelikož se našli skulinky, jak si předělat offline účet na online a pozměnit u "offline" účtu proporce jako přidání peněz atd. Jinak nazývat je zloději a lháři, to může jenom id*ot. Mimochodem která firma by toto udělala, že by dala aspoň nějakou možnost vrátit hru? A prosím, nedávejte Origin jako příklad, protože systém vrácení od 24 hodin funguje tak skvěle, že fóra praskají ve švech díky děkovným dopisům EA.

    Jinak doufám, že se ti samí lidé vztekají u většiny her, které v 98% případech nedodrží to, co slíbili nebo to má jinou podobu než prezentovali.
  • Naprostý souhlas. Jen místo "férovější" bych použil termín "nebyla by to sviň*rna". Když už přistoupili na refundaci tak kompletní, jinak je to výsměch a plivnutí do tváře ostatním. Toť můj názor.
  • Nemusí to být nesmysl. Takových počítačů jsem řešil desítky. Lidem na nich běží souběžně 50 adware co se připojují na net a odesílají a přijímají spoustu podivných dat.
    A když zapnou explorer tak jim pak laguje i kurzor od myši.
    A odpojíš internet a PC 2x zrychlí.
    Nebo stačí ty adware odinstalovat a běží rychle i připojené k netu.

    U slabých strojů další dost brzdící sajrajt je antivir. Zvláště některé značky. Pokud odpojíte PC od netu, můžete zároveň tenhle žrout výkonu deaktivovat - takže OCELOTR nemá úplně nesmyslný argument.
  • No a co to s tím má společného. Vůbec nic. Zkrátka něco slíbili a teď to neplatí. To že někdo má nebo nemá internet, nemá nic společného s tím, jestli chce nebo nechce hrát offline.
    Já internet mám, ale občas prostě zakolísá a mě to ze hry hned vykopne. Než se vrátím už může být pozdě a ztráta může být veliká. Tyto chvíle zabolí nejvíc. Offline režim by ledacos vyřešil.
  • Tak bylo by lepší/FÉROVĚJŠÍ, kdyby dali full refund pro všechny, co hru koupili a trvají na offline. Dle mého by ho uplatnil fakt jen zlomek lidí. Pro mne žádný problém dokud nechají Party/Solo mod. To, že si hra jednou za deset minut stáhne pár kb při přistání na stanici mne opravdu neirituje.
  • Aaaa jiste, to vizejo, hosane mam tu 30 notesu, vsechny maji wifi, vsechny maji data, a v 50% pripadu nemaji jak se na net pripojit. Takze nezvan.


    Mimochodem, poptejte se tech, co testovali novy TTcko, jak to funguje v CR ... lol.
  • Zapalte hranici...
  • Predpokladam ze clovek co hraje ma windows zmakly a veci jako search indexer si vypne hned v prvnim kroku po instalaci windows. Asi jsem se prepocital a i "konzole styl" sednout a zmackout play se vyskytuje na pc :D
  • haha..tak to je dobry...+1 ocelot:)

    Ja teda nevim, ale me pocitac nedela nic když je jen zaplej, HDD stoji, procesor 0-1% vytizeni a k internetu jsme pripojenej neustale..spis si udelej poradek v pocitaci a pokud se vyznáš povypinej věci který nejsou potřeba.
  • Tilwaen
    To, co popisuješ, je ale naprosto v pořádku a z velké části to ani nezáleží na tom, zda je PC připojen k internetu nebo ne; dokonce je to tak defaultně nastaveno přímo v OS. Například pro procesor je kolikrát výhodnější, aby stále něco počítal, než aby nedělal vůbec nic, proto při malé zátěži můžeš v task manageru najít věci jako Nečinné procesy systému, které vlastně jen počítají prázdné cykly procesoru. U čeho potom může chroupat HDD i přesto, že nic neděláš, je Search Indexer, který se automaticky také zapíná při nízké zátěži a indexuje Ti položky na harddisku. Takových procesů jsou spousty a zpravidla se automaticky přeruší, pokud nějaký uživatelem iniciovaný proces potřebuje více výpočetního výkonu. To jen k tomu, jak jsi zmiňoval, že nemáš rád, když počítač něco dělá něco, o čem ani nevíš.
  • Ano hlavne v CR. Doma - online 24/7, mimo domov mobil - online 24-7 --> flexibilita a pouzitelnost. Nevim co mas za problem. Nehlede na to ze v CR mame v pomeru k ostatnim zemim velmi solidni internet. Zkus si nekdy precist noviny a ne se jima jenom prikrejvat.
  • este mi zdovodni co ma spolocne to, ze je r.2014, sluzbu internet pouziva kopec ludi a to, ze niekto nechce na tom internete visiet cele dni? - hoci ho ma
    ty si typicky pako, mas sluzbu o ktorej vies hole one - facebook a google za internet nepovazuj a este zhadzujes ludi, ktori z roznych dovodov chcu hrat offline ohlasenu hru offline
  • Priste vypni i elektrinu, aby si nemusel psat takove nesmysly
  • Jistě, hlavně v ČR. Napsal jsi úmyslně lež nebo jsi tak hloupý?
  • je rok 2014, internet je zcela beznou soucasti na kazdem kroku a kdykoliv. Nekteri lide? by se meli zamyslet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit