Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mezi nejzajímavější a nejpůsobivější tituly minulého roku bezesporu patří nezávislá adventura Gone Home. - Byla zajímavá maximálně tím rozruchem, jinak to nebylo nic extra, příběh tuctový, atmosféra se pomýlila s tématem a cena za dobu byla přemrštěná pětkrát. *10*
    • janchor
      Naopak, atmosféra šla tématu zcela vědomě naproti. To, jak hra "klamala tělem", bylo velice chytrý (viz koupelna a automatická hráčská reakce na červenou barvu) a dodalo to lakonickýmu konci jedině na síle.
      • Presne, to byla moje prvni reakce, Stejne tak se mi libily tajny pruchody barakem, mam tyhle veci proste rad...Mel sem behem hrani (noc+sluchatka) dost tisnivej pocit, dokonce sem si v dome (v tom hernim, ne mym :D) schoval bibli a ten krucifix, co jako ze se na me chysta..o to vic sem byl pak prekvapenej, ale nikoli zklamanej..Proste u me ma hra, ktera u me vyvola naky podobny pocity vzdycky vic plusovejch bodu nez ta, kterou projdu treba za vic hodin, ale za tejdne uz si na ni nevzpomenu
      • Celý začátek se tvářil s atmosférou jako nějáký hororová tuctovka a když už člověk věděl o čem že to je bylo to jen prázdné bloudení. Je tu můj pocit se kterým někdo nesouhlasí a někdo ano. A i když vy ji očividně máte rád, neobhajujte ji přede mnou. Pro mě je to prostě zbytečné dílo a už vůbec to není hra.
        • Když ty ji můžeš kritizovat, tak on ji může obhajovat, ne?
    • Osobně se děsím, že autorky budou "kontroverzí" a "úspěchem" minulého "díla" natolik utvrzeny o svém umu, že budou i nadále pokračovat ve stejně "kvalitní" tvorbě. Možná pak i na tiscali-games zavedou speciální hodnocení 20/10 :)
      • Ony to jsou autorky? A nejsou to náhodou puberťačky s lesbickou orientací? Protože pokud ano, tak se bojím, že se na minulém titulu zcela vyčerpaly z témat *1*
        • janchor
          http://fullbright.company/about/
          • *15* *15* to vysvětluje mnohé...
            • co treba... ze soudis lidi podle vzhledu?
  • vonTossis
    Ta "hra" pro mě byla strašná nuda. Ale pokud se to někomu líbilo, tak nic proti. Můj vkus, tvůj vkus. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit