Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas, když si vzpomenu třeba na jeho reakci na Skyrim, tak se mi ještě teď ježí chlupy na rukou. On měl ve spoustě věcí pravdu, ale ve spoustě věcí byl úplně mimo, navíc styl jakým to podával byl hodně konfrontační. Ale věkem se člověk učí, i v kritice ;-) Nicméně přeju celému týmu úspěch a nám skvělou hru :-)
  • No jestli se v tvém mindsetu "pokorný" rovná "chudáček", tak to je pak složité *14*
    Pokorný člověk neznamená, že ohýbá hřbet a nechává na sobě dříví štípat, spíš třeba že nekomentuje to, čemu nerozumí, nemá okamžitě jasný názor na cokoliv a tak podobně...
  • wenceslaus
    Nemyslím, že by člověk ve 30 ztratil schopnost učit se...
  • palver
    Možná když je člověku 15, tak jsou 3 roky čas na názorový veletoče... ve 30 už to ale je spíš, řekněme, "účelová názorová flexibilita"... *5*

    Když v takovémhle věku dělám něco, co jsem před 3 lety odsuzoval, tak jsem buďto před třemi lety kecal (něco, co není pravda, nebo něco čemu nerozumím), nebo jsem teď ohnul hřbet a dělám něco neslučitelného s mými názory. *7*
  • KamilZm
    Ad 1) přehypované to podle mě je, víme o každém prdu, pomalu píšou o tom, kdy jdou na záchod. Chápu, že publicita je potřeba a je to asi můj problém, proto píšu "podle mě". Jsem zastáncem hry vydat a ne o ní už 2 roky předem kecat. Ale chápu, že se to dnes už nenosí a také že je třeba backery uklidňovat a informovat.
    Ad 3) to je jasné, že se názory mění, ale nikdy jsem od něj neslyšel sorry, spletl jsem se a to, co jsem říkal cca před rokem byla blbost (Fightclub z 7.4.2012, Kickstarter začal někdy v lednu 2014 a předpokládám že ho min. 1/2 roku plánovali a chystali)
    Ad 4) To je ale Vávrův problém. Na Tvůj poslední dotaz "K čemu si s tím sem vůbec přišel? K čemu je to dobré?"
    Co je špatné říct vlastní názor? To je zakázané? Ten Fightclub jsem zrovna poslouchal.
  • a Skyrim se hral on-line ? hra roku kamo uvažuj... *1* *1*
  • Takze usilovnou pili a jak je videt, stale na sobe pracujes. Jen tak dal chlapce, za chvili z Tebe bude vylizmrd.
  • Přesně tak, nikoho to nezajímá. *1*

    Žiješ v jeskyni či co? Podívej se na prodeje offline RPG her...

    Další MMO tu je přesně to, co tu nepotřebujeme.
  • tohle presne rikala tvoje mama když sme se včera o tobe bavili
  • Do ruštiny jsi si to mohl přepnout a nikde jsem nečetl: Ano bude to rusky pokud si za to zaplatíte.
  • Napis, jako mamrd jsi narodil, nebo jsi se jim stal usilovnou pili?
  • problem je že offline rpg je dneska prakticky vymírající žánr (není o nej mezi hráči zájem). proto mu ani velke studia nechteli dát peníze. škoda, mel delat radši mmo nebo onlinovku ve stylu warband, kterej stejne vykradl
  • Jak, oba ? V zadání byl jenom jeden ! *8*
  • V Metru se mluvilo rusky?
  • Naštěstí to nedělá Bohemia Interactive a na českou herní komunitu nezapomíná. Proč se tedy Kingdome Come vytahuje českými dějinami, českou krajinou, bitvou v čechách. V tý době tu nikdo jen tak anglicky nemluvil. Když je americká hra v rusku taky se v ní mluví rusky s eng titulkama.
  • Jack1947
    Tenhle člověk (snad) ví co dělá... a znova nám ukáže že ti co řikali že nemá pravdu se hluboce mýlily. *4*
  • Nedávno jsem to shodou okolností poslouchal a dost jsem se pobavil. Karma je děfka. *4* Ovšem zlatý hřeb bude, až nějaký hnidopich napíše 100+ důvodů, pro které nesnáší Kingdom Come: Deliverance. Kruh se uzavře, Uroboros* se zakousne do vlastního vocasu.

    *Jméno a příjmení vývojáře bylo redakčně změněno.
  • a ty si asi zapomnel ze jsme v roce 2015, kde si bez znalosti ciziho jazyka muzes jit sednout maximalne k pokladne do alberta a nebo delat jiny kategoricky stejny job, pokud ti ovsem neni 50 a tudiz nejsi schopen se uz nicemu naucit a tak vklidu dozijes v tom co sis za cely zivot vytvoril a co je na dnesni pomery opet nic.
  • nedokoncene > finalni. Zkus zjistit proc.
  • Jasný, hlavně že jsem od něj tolikrát slyšel, že něco neumí, něčemu nerozumí. Je to tvrdohlavý mezek a díky tomu dělá relativně velkou hru v ubohých českých podmínkách. Kdyby to byl pokorný chudáček, doplňoval by zboží v Albertu. *7* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit