Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. Přehypovaný KCD není. Pokud si to myslíš, máš o hype špatné představy. Podívej se na skutečně přehypované tituly.
    2. Vávrovi vadí, že o prachy na KS žádají v podstatě bohatý lidi s bohatými kontakty a ještě k tomu lidi, co jsou Američané - tedy jsou na daleko větším trhu, než je ten ubohý český trh. Vávra začíná na malém trhu, jeho kontakty nejsou bůh ví jaké a prachy taky neměl. Takže kde je problém? Vždyť své důvody proč šel na KS, jasně popsal opakovaně.
    3. Názory se mění a je to tak správné. Neměnné názory mají jen hlupáci. Situace se mění, člověk se mění, informace se mění a proto by se měly měnit i názory.
    4. Vávra kolikrát dříve mluví, než myslí. Kdo ho trochu sleduje, tak to dobře ví. Proč se tedy vracet k 2 roky starým výrokům? K čemu si s tím sem vůbec přišel? K čemu je to dobré?
  • Každej může změnit názor. To je jeho věc. Akorát mě přijde že předtím ten názor měl lepší.
    S hype je to složitější.
    Máš hry u kterých v podstatě víš co můžeš očekávat (Hardline, AC), takže tam s tebou hype ani nehne. Pak hry u kterých si přečteš recenze (i samotných hráčů) a uděláš si obrázek sám (Original Sin). No a pak jsou hry který jsou ještě na papíře, ale autoři si honí trika jak kdyby to byla nejmíň hra tisíciletí (což je teda příklad i toho Star Citizen).
  • Přehypovaná mi nepřijde, ta hra vypadá úžasně, určitě je unikátní a určitě je velmi zajímavé, že taková dost jedinečná věc vzniká u nás. Ať o ní české weby tedy píší! Což nic nemění na tom, že by D. Vávra opravdu MĚL mít trochu pokory a nehrát si na mistra světa a myslitele v každém oboru, který potká... *7*
  • wenceslaus
    Nezmiňoval jen ty 20letý. Např. 22:35 mluví o starejch borcích z Bioware, co si plní sen. To by se na Warhorse dalo dobře aplikovat.
  • Za 3 roky může každy změnit názor...Kdyby člověk vytáhl tvé názory tři roky zpátky, by ses divil, co si mlel za blbosti a jak si protiřečíš se svým současným názorem. Tohle mi přijde docela ubohé:) Ale jak se říká, když nemůžu kritizovat současnost, vytáhnu něco z minulosti a nejlépe něco staršího. A přehypované? Kde? Když to srovnám s hype okolo Hardline, AC série, tak je na tom KC stokrát lépe. Stejné věty o hype čtu o Star Citizen či Oiginal Sin.
  • wenceslaus
    Grygar a Vávra na jedný sedačce? Jasnej fake... :-D
  • Máš recht, tak trochu si to vytrhl z kontextu.
  • Hello
    https://webtrh.cz/291565-prace-aaa-konzolove-hre-flash
    oficialne to nikdo backerum nerekl, ale tady pisou neco jinyho
  • Overwatch
    Na Kickstarteru měli napsané: "Release date: Q4, 2015 on PC, Mac and Linux". A jestli se nepletu, tak mi jako backerovi furt nepřišla informace o oznámení odkladu.
  • Dobrá práce :)
    To se mu z toho ještě nesypala krupice.
    RPG mám rád. KDC přeji úspěch, ale toho samolibého žvanila Vávru rád nemám.
  • já jsem zvědavej na co ještě u Blanky zapomněli, má to oba výjezdy? *3*
  • KamilZm
    Shodou okolností jsem teď poslouchal Fightclub 73 ( https://www.youtube.com/watch?v=phhuXN4vWUA ), kde se Vávra navážel do projektů Kickstarteru. Je to velmi legrační, protože teď dělá přesně to, co předtím kritizoval. Přepis není doslova, poslechněte si to celé, ať mě někdo neobviňuje za vytrhávání z kontextu:
    20:00 - ono kdyby se to spočítalo, tak jsem možná prodal více her jak Tim Schafer
    a v návaznosti
    21:10 - morálně mě přijde správné, kdyby Kickstarter sloužil 20 letým maníkům, kteří dělají hru, nikdo jim nedá peníze, tak si o ně řeknou s tím, že to po večerech udělají. Výsledek je, že dva nejúspěšnější projekty jsou dva týpci (Tim Schafer) s firmou, vydávají hry za 20 m$, ....

    34:30 - tam bylo úchylný to, že ten borec tam napsal, že oni mají investora, který si není jistý, ať jim lidi pošlou peníze a investor jim pak dá zbytek. Tohle mi přijde taky takový ....

    Na jednu stranu jim fandím, ale na druhou je prostě KCD na můj vkus strašně, strašně přehypované a Vávra by měl mít trochu pokory :-(. Uznávám, že si ale užil asi svoje a úspěch mu přeji, nicméně zcela, zcela otočil (Fightclub je z 7.4.2012).
  • Vojta_Ilavsky
    Gigantický je slabý slovo. *1*
  • spis bude kritizovat kazdej detail na W3 jen aby byl zajimavej, to delavaj lidi s gigantickym egem
  • wenceslaus
    Na Zaklínače se těším, ale do nekonečna mě ty kotouly asi bavit nebudou :-D

    Ne, vážně - 2 RPG se na trhu uživí bez problémů. Alespoň já vím o dost lidech, co koupí obojí (včetně mě).
  • frag.ment
    Nemají aspoň přibližné datum vydání, protože si myslím, že to do konce nedotáhnou. Až vyjde Witcher 3, tak bude Vávra jen smutně koukat .
  • no snad jim tam nenatece voda az to budu mit hotovi to by pak museli vymenit vsechny kabely
  • si napsal pravdu ty to schytas... *13*
  • Nemají stanovené žádné konkrétní datum vydání.
  • Pokud to má být hratelné a chtějí se vyhnout všemu, co jim vadilo na Skyrimu, tak jim moc nezávidím. Pěkně si máknou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit