Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seprah
    i just had soulgasm
  • DSII je opravdu jediná hra, kterou mám nainstalovanou v pc.
  • TheGGG
    proto jsou taky tak nudná *6*
  • Jak jde po těch schodech dolu tak to vypadá jak ze zaniklého Projectu Offset
  • ROZJEĎTE SI SVOU VLASTNÍ FIRMU V TÉTO ONLINE HŘE ZCELA ZDARMA A ZAČNĚTE VYDĚLÁVAT! NEJLEPŠÍ SIMULÁTOR PODNIKÁNÍ S MOŽNOSTÍ PŘEVÉST VIRTUÁLNÍ PENÍZE NA SKUTEČNÉ Návody, rady, registrace zde: http://marketglory.michalaniol.cz/ - V ČR a SR zatím neměl tzv.boom - ideální doba se zaregistrovat - Nemusíte investovat!!! Registrace zdarma! POZOR: V TÉTO HŘE SE MEZE NEKLADOU, MŮŽETE ZDE pracovat, obchodovat, zakládat společnosti (letecká nebo automobilová doprava atd.), stát se členem vlády, získávat refferály, můžete se angažovat v politice a měnit zákony, vést války, kupovat majetek, vlastnit auta a letadla a mnohem mnohem víc. - HRA VÁM ZABERE JEN PÁR MINUT DENNĚ!........
  • Alucard: Naštěstí ve skutečných RPG silný ohled na staty překonán nebyl a asi ani nikdy nebude.
  • Must have!
  • deridon
    nejspíš už tolik ne, když to má být na PS4..
  • kennyB
    P1trs: Jo, tenhle argument tu už dlouho nezazněl *7*
  • Ze PS3 uz nema co nabidnout (teda mimo kontextu Souls serie) by som netvrdil -> Persona 5 <3
  • TheGGG
    po úspěchu soul série určitě vyjde.
  • TheGGG
    ty ani nevíš co konzole je že? Jen se jako další ovečka přidáváš k hatu. Běž si radši hledat nějaké ovladače nebo modifikace aby si rozjel WD nebo Wolfa a nepruď u hry kterou nikdy hrát nebudeš.
  • No těžko říct..pravděpodobně to bude exkluzivita pro PS4..ale může to být jakkoliv..co FS koupila Kadokawa je ve hře Namco (vydavatel) Sony (majitel značky Demons Souls) Kadokawa (majitel From Software)...takže..
    Další moje obava je aby to vůbec vyšlo mimo Japonsko..
  • Ona to bola pomerne obskurna zalezitost, druhy diel nikdy ani nevysiel v anglictine. Velmi niche zalezitost, ale aj velmi dobra (samozrejme na tu dobu).

    A pre mna osobne bolo Demons lepsie ako Dark, to rozdelenie na levely mi vyhovovalo omnoho viac ako 'open-world'. Aj ked musim uznat ze combat bol lepsi v dvojke.
  • Jsi úplně mimo.
  • no ja bych rekl, ze pausalizaci tohoto typu se dostavate na jejich uroven
  • Je možný že já mám na PC verzi vše to o čem píšeš a bez modů? Huh..
  • TheGGG
    ale platí, hack and slash jsou s M+K nehratelné
    a to že neumíš hrát na gamepadu neznamená že to nejde. Každopádně tato debata je zbytečná, exklusivity byly a budou a nezáleží na tom jak moc je budeš hatovat nebo brečet na diskuzích
    smiř se s tím. *1*
  • mas pravdu, tanecni kinect hry jen at zustanou na konzolich .)
  • tak jakpak tu grafiku osekaj tentokrat? dnes aby kdyz uz se clovek diva na nejake trailery premyslel o tom jak moc hnusne to nakonec bude vypadat. jinak se divim, ze firmy nikdo nezaluje za lzivou reklamu, vzhledem k tomu, ze podobne praktiky se jen a jen mnozi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit