Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • haha,masaz prebieha skvelo ako vidim :)
    haha
    *9*
  • Takže je to vlastně Dark Souls 2 jejíž grafika nebyla osekána pro konzole ?
  • tahle pomatenost,ze jsem zakaznik je ale kazdymu u zadku
    na K+M to hrat muzes...nikdo ti nebrani...to,ze je to odzacatku delany gamepad je ale proste fakt,kterej bud prijmes a budes se bavit,nebo neprijmes a pak je to tva hloupost
    vydavatel nemusi menit herni system jen kvuli "zakaznikovi",kterej neni schopen si koupit gamepad pro plny pocit ze hry...

    chtel jsem si poradne zahrat DS2,koupil jsem si gamepad,ktery vyuziju jinde...stejne jak bych si koupil knipl,kdybych hral simulatory a nebo volant,kdybych hral zavodni hry...

    proste...smiř se s tím *3*
  • Postav se do muzea jako fosílie herního průmyslu a propaguj si tam K+M, ale tady už prosím nic nepíš. Je to urážející i pro mě jako pc-hráče, že jsou mezi námi takoví tupci. Gamepad je potřeba a spousta her se na něm hraje lépe, takže tak.
  • Jack1947
    No to sice ne, ale některé hry jsou pohodlnější hrát na gamepadu než na klávesnici a myši. To ti řekne i spousta pcčkářů že to tak prostě je no. Jinak fakt nemá smysl, si zoufat. *3*
  • kedze 20r hram na k+m, tak sa mi hra lepsie na k+m
    aha, takze zakaznik nema remcat, ma brat co pride *1*
  • Po kolikátém díle začnou lidé říkat že už z toho akorát dojej prachy a nezmůžou se vymyslet něco nového.
  • kennyB
    Spíše jsi ten blbec, normální člověk neremcá a koupí si klidně i ten gamepad, když se s ním hra hraje daleko lépe *3*
  • lol, no každý to asi chápeme po svém *2*
  • ak bude ta hra tak skvela ako seria souls tak preco nie? okrem toho na nej nebude hrat len 1 hru tak netrep
  • nesuhlasim, aj taky dead space, dark souls a pod sa lepsie hraju na k+m, ak je to vyladene
    o fps ani nehovorim
    gamepad beriem ze ma zmysel na hopsacky a bojovky
  • nekupim, a budem otravovat..a vies preco? lebo som zakaznik a nie blbec
  • až na to, že on nestrapnil seba, ale teba. Sarkastickou reakciou na tvoj trápny príspevok ;)
  • Jack1947
    Dneska jsem se opět zasmál, fakt hezká debata. Zasloužíte plus, hlavne pedelescent. Hlavně jeho až Krystalická ztopořenost. *2*
  • Každý, kdo to myslí s hraním vážně, má i na PC gamepad. To je povinnost. A to nemluvím o tom, že každý takový má i všechny konzole, takže si to zahraju, na čem budu chtít. *14*
  • Ale není přece vůbec důležité, jestli to je hardcore nebo arkáda. Kolik novinek přineslo Dark Souls 2 oproti jedničce? Tolik kolik přinesl Black Flag? Podle mě vůbec není důležité, jestli to dělá Ubisoft nebo From Software.
  • Alucard
    Nikdy, protože ta hra je několikanásobně překonáná Demon Souls či Dark Souls. Kings Field si dobře pamatuji a je ve všech aspektech horší.
  • P1trs
    nechapu to, kdyz delam dobrou hru, tak chci aby ji hralo co nejvic lidi ne? leda ze by mi nejaka megakorporace zaplatila za exkluzivitu, v tom pride na hrace se*u... bezte do riti s exkluzivitama *10*
  • Demons Souls 2
  • idealni zakaznik, skaces presne jak oni chtej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit