Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kup si za 7 stovek gamepad a je to...
    tohle K+M otravovani uz se neda poslouchat
  • jak kde a jak kdy...nektera misto jsou pekna,ale nektera tragicka...
  • Krescz
    myslis trapny konec?...nvm jak vy, ale ja cekal vic
  • flash789
    A Kings Field bude kdy ? Nevim jestli je od From dobrej napad takhle rychle po sobe vydavat prakticky jedno a to same, stejnou chybu udelali ze serii Armored Core, která sla kvalitou neskutecne dolu, prave diky tomu ze skoro každý rok byl novy dil.
  • no doprdele... kvoli tomuto si asi kupim aj tu PS4ku. Vyzera to uzasne:)
  • Myslím že to bude nejpravděpodobněji Demons Souls 2, naznačuje to několik věcí. Má se jednat o PS4 exkulzivitu, stejně jako demons Souls byla exkulzivita PS3 ve spolupráci From+Sony (Dark Souly byly uz jen od From) a druhá ... a podstatně větší indície je, že v 1. demons souls se duše, kterou hráč získal po zabití posledního bosse (The Old One ... Old King Allant) se jmenovala ... The Beasts Soul, což myslím si o to přímo říká :).
  • Komu dalsiemu to pripomenulo aj inu Miyazakiho pecku - Shadow Tower pre PS1? To vypada ze Miyazaki ide 'spajat' svoje dve najlepsie hry - Shadow Tower a Demon Souls :)
  • v podstatě jen kvůli demon's souls jsem si koupil peestrojku, kvuli tomuhle si koupim peesctyrku *1*
  • TheGGG
    Další Japonský masterpiece, a k tomu PS4 exklusivitka *14* . Den už nemůže být lepší.
  • moja slavna k+m? urcite teraz pises na svojej ps4 exkluzivite vsak?
    *7*
  • Alucard
    Neboj tohle bude ps4 exluzivita, takže tvoje celá slavná k+m může jít někam na houby.
  • dufam, ak vydaju hru na pc, tak vytvoria aj normalne ovladanie pre K+M.. pretoze 100% pc ma K+M
    ..a gamepad ma mozno 30-40% pocitacov...ale skor este menej
    ...ale neverim tomu *4*
  • Kozy
    Za mě ještě třeba ruin sentinels http://youtu.be/FG-Y7EeNFg4, nebo skeleton lords http://youtu.be/L0pLAjafkV0.
  • A i tak vypada DS23 naprosto skvele..
  • jeanczarny
    Dark Souls of Van Helsing ;)
    Nevim jestli je to tim kloboukem, ale komiksama o Van Helsingovi inspirovaná hra ve stylu Dark souls by byla pecka..
  • Alucard
    Taky, že jo. FS jsou rádi za nějaké 2 miliony prodaných kopíí. Ubisoft ke štěstí potřebuje 20, čili i dle prodejů jde vidět, že to není masová záležitost, ale opravdu jen pro ty, co mají vkus a těch je vždy menšina.
  • Alucard
    Dark Souls série dle mého skončila a už ji asi neuvidíme. Nabízí se k tomu i ten "zlý konec".
  • Alucard
    Některou hudbu z Demon či Dark Souls si pamatuji do teď, z dvojky mě utkvělo snad jen boj s Nashandrou a podklad k lokaci Shrine of Amana, která obecně patří k tomu nejlepšímu, co souls série nabízí, čili ano souhlasím. Pamatuji si dvě hudební složky, což je málo.
  • houmrhoumr
    najsss
  • Mno naskytují se mi tady jisté indície, že by nemuselo jít konkrétně o Dark Souls 3, ale další * Souls hru - tudíž o něco zase trošku jiného. Mezi námi, další nemastný klon Dark Souls by mohl celou sérii dost dobře pohřbít.

    Ale teď k těm indiciím. V závěrečných credits jsem si všimnul že hodně grafiky a jiných assetů bylo outsourcováno mimo From Software, z toho mě vyplývá že v průběhu vývoje DS2 Miyazaki (který taky prohlásil že nehodlá dělat tituly s číslovkou na konci) začal pracovat na next-gen pokračování Souls série a vývoj DS2 byl tak nějak do počtu aby se vymačkal hype z jedničky.

    To ve mě vzbuzuje naději že další dílo od From by mohl být zase něco trošku jiného, Dark Souls 3 fakt nechci, protože to by byla už napotřetí ohřívaná polívka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit