Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "V prvé řadě u majitelů PS4 vyvolal pocit, že jejich verze hry bude horší kvůli Xbox One verzi, přestože by horší být nemusela."
    HA! Konečně konzoláři zažívají to co PC hráči musí trpět už celé roky (a že je z toho hned ale skandál!).
    *tiše se baví*
    • Kéž by se ty ho*na, co Ubisoft dělá hráčům, aspoň projevily na jejich prodejích. Jeden skandál za druhým a stejně jim to všichni nakonec koupí. Takže není co řešit.
    • Mato1987
      Že? je to fakt úsmevne ako sa medzi sebou hádajú a hašteria dva tábory ľudí, ktorí sú v podstate na rovnakej lodi :D
      • jo a kde jsou ty hádky mezi XO a PS4 hráči? Já tu vidim pouze PC-čkáře, kteří jenom hejtují a potvrzují, že jsou to největší demeenti ze všech diskutujích ani se jich ho netýka...
        • Veskoslav
          Jasně debílku. Doporučuji se doplazit i jinam než na games. Obzvlášť "lahodná" je diskuze na IGN, kde se konzolisti pomalu mezi sebou virtuálně zabíjejí. To samé videa od Ubisoftu. A podle nicku přemýšlím, další nick he/he. Styl prakticky stejný a blbý si taktéž stejně.
          • "Debílku"??? Můžeš se laskavě chovat slušně? Máma tě málo bila, spratku.
          • Mato1987
            Tentoraz musím urobiť výnimku a súhlasiť s vesnickoslavom, ja som sa bol len tak namátkou pozrieť na to ubisoft fórum a ign diskusiu pod článkom a tam to je ako keď sa deti na pieskovisku medzi sebou hádajú kto má krajši hračkárský bágrik *15*
            • Mato1987
              tak to už hej, ja som si to bol len teraz tak zbežne prelistovať a aj teraz tam je toho dosť *15*
            • Veskoslav
              No a to už slušně promazané ty diskuze. Tam už se domlouvali i bitky jako nějací "fanoušci", co se chodí mlátit před fotbalem a ani výhrůžky smrtí taky byly pecka. To ty naše diskuze jsou ještě takové to povídání u čaje o páté.
  • To je vtipné, prý že konzole můžou za špatnou A.I a to čistá konzolovka Halo má nejlepší A.I od dob prvního F.E.A.R.
    • Kinet1c
      Halo a AI ? Hm, FEAR ma daleko lepsie AI, aj STALER mal lepsie AI ako Halo a este by sa dalo pokracovat, ale ved je to jedno obe hry su napokon skvele. Teda pre mna.
    • Mato1987
      Si si istý? lebo to A.I. z halo hier je poväčšinou tupé stádo nepriateľov maršujúcich proti tebe na popravu ako pri takých odreagovačkách typu serious sam alebo painkiller.
    • Je poněkud nešťastné srovnávat skvělou AI 10ti postav na obrazovce a několika stovek nebo tisíc....
    • Veskoslav
      Ty srovnáváš AI z Fearu a z Halo a Halo stavíš nad Fear? Vážně? *7*
      • umíš číst ty imbecile? asi ne, tak zpátky do první třídy kam patříš.....
        • Veskoslav
          Ano umím. Halo rozhodně neoplývá nějak skvělou AI, navíc ještě tvrdit, že jedna z nejlepších od dob 1 Fearu je fakt kokotina na entou... takže klídek imbecile. *7*
          • co je pyco reaguj ne
          • zmrdí hlavo
          • Zalez si do toho svyho za**anyho PC, ty buz_ku. Očividně musíš remcat na všechno, aniž bys věděl, o čem mluvíš. Halo má velice dobrou AI + defitivně lepší AI oproti F.E.A.R. Jdi do školy nebo něco, jsi otravnej a snižuješ úroveň diskuze nesmyslnými plky. Poprvé rozumím tomu, proč každého na tomhle foru se**š.
  • Mě celkem nejde do hlavy, proč by někteří diskutující řešili to, že na jiné platformě, kterou dotyční nevlastní, nefunguje něco tak, jako na té, co vlastní...žeby nuda?
    Přitom dotyčným to může být u pr****, protože na jejich platformě to pojede lépe a ta konzolová verze jim tu jejich nijak neovlivňuje...
    • to jses vazne tak kratkozrakej,ze si nevidis ani na spicku nosu? na vsech platformach bude ta AI debilni,protoze na konzolych to proste lepsi nezvladne a kvuli pc extra nejakou lepsi delat nebudou
      • Ale to není chyba konzolí, že na PC neudělají lepší AI, ne?
        • @ den
          Diskuze s někým , kdo nechápe (nebo nechce chápat) tuto problematiku v širších souvislostech nemá cenu ani smysl.

          Stručně. Už to tady zaznělo, chyba není v konzolích, ale v jejich uživatelích. Tobě bude stačit informace "že za to můžou konzole".

          Ukaž mi laskavě jednoho vydavatele, co bude dělat tu samou hru POCTIVĚ 2x nebo víckrát. EXTRA pro PC se vším, co si PC a jeho uživatel zaslouží. EXTRA pro PS4/XOne a EXTRA pro PS3/X360 a nedej bože ještě pro handeheldy, mobilní platform apod. Říkají ti něco "náklady" nebo "riziko"? Víš prosím pěkně o faktu, že PC verze jsou z drtivé většiny prachsprosté porty verzí konzolových? A pokud se ptáš "proč", tak prostě proto, že bohužel směr herního trhu udávají uživatelé konzolí (až na velmi malé výjimky)...

          Já prostě na PC nepotřebuju a nechci mačkat "E", když chci lést na žebřík a už vůbec nechci být omezovaný (ne)možnostmi krabiček "nové" generace!!!
        • Veskoslav
          Jistě že na tom mají svůj podíl. PC přeci jenom zabírá v nejlepších případě 1/3 trhu u AC. Takže nikdy nebudeš dělat něco extra pro menší skupinu. Vždy je to opačně. Takže ano. Konzole můžou za to, že není lepší AI, protože nikomu se nechce vrážet peníze do dvou verzí hry.
          • Pořád nevidím, kde za to můžou konzole nebo kde mají alespoň nějakej podíl. Konzole nikdy nebránily udělat vývojářům ultra swag nabušenou PC verzi, takže tady akorát (nejen) Ty pláčeš na špatném hrobě.

            A že se PC verze prodávají méně jak ty konzolové? Tak to asi není chyba konzolí, že? I když samozřejmě chápu, že je snazší ukázat na zlé konzole, než se zamyslet a najít tu chybu na "bohem vyvolené platformě".
            • Však pokud se vývojáři chtějí předvést, tak mohu dělat jen na PC ultra swag hru a na konzole se mohou vykašlat...nikdo jim v tom nebrání.
              To že konzole nejsou více výkonne mě taky nedává smysl, ale MS/Sony prostě vsadili spíš na dostupnost pro co nejvíc lidí, než aby udělali drahou konzoli, kterou si nekoupí tolik lidí nebo koupí až později.
              Jsem zvědav, jestli teda bude cyklus PS4/XO zkrácen, či pojedou taky 8 a více let.
            • del0
              V první řadě konzole brání vývojářům udělat ultra swag nabušenou hru na samotný konzole. *15*
            • Krátkej zobák

              Omyl ty nesmysle. To je prozíravost, příteli. Stahuju si(?), ale vím, že tím celkově děláme PC pěknou ekonomickou reklamu, ale je mi to jedno. Navíc nejsem jen pirát, rovněž platím za vybrané hry (CoD). A ke všemu nemám konzoli. Zahoď ty svý koule, jsou k ničemu.

              Vtom

              Musí ti být přece jasný, že tohle je pěknej zcestnej nemysl.
            • protoze trh konzoly a PC se diametralne lisi,pc hraci nechteji hrat retardovanou pomalou a QTE cutscenama protkanou hru,pc hraci nechteji interaktivni filmy a hry pro BFU mainstremovy publikum...
            • Veskoslav
              Příkladem toho, jak je na tom pc je zdejší he/he. Pirát, který nadává na pirátění na pc (stejně jako Jack) a vlastní konzoli. Tohle je nejhorší typ hráčů. A ano, peníze hrají rozhodující roli. Tudíž pokud je konzolistům u pr*dele, jak je AI tupá či jim stačí 30 fps, tak jim nepomůžou ani všichni svatí. Samotně vytvořená pc verze se prostě nevyplatí.
      • A to je otázka. Proč to teda dělat nebudou, když ty možnosti tam mají?
        • Za chvíli ti tady budou brečet, jak za blbou AI na PC můžou konzole...
          • a nemuzou snad? krome horsi grafiky a absence grafickejch technologii muzou i za hloupejsi ai
            • 2dern: Ses blb, vyvojari NIKDY nebudou vyvijet tutez hru 2x nebo 4x ... protoze to je presne to, o cem pindas. Pokud se dela hra pro vice platforem, tak je VZDY omezena nejhorsi z nich. A to pochopitelne plati nejen o hrach ale o libovolnem SW. A presne proto se pristich 5-8let hry tehnologicky nepohnou vubec nikam a i za tech 8 let si spustim na svem jiz ted 8let strem HW cokoli a pobezi to, protoze ten muj 8 let stary HW, je jeste stale o dobrych 50% vykonejsi, nez aktualni konzole.
            • staci se podivat na crysis 1 dokonala hra jejiz grafiku neprekonal ani crysis 2 a 3 a to jen proto ze presli na konzole ale to poherli cely crytek kvuli tomu zkrachoval hitech hry se na konzolich delat NEDAJI!!!!
              • Reakce na příspěvek:

                No bud trochu opatrnej s tim ze graficky crysis 3 neprekona prvni dil. Zrovna nedavno jsem hral vsechny dily
            • dern - pravda,ciste konzole za to nemuzou,ty jsou v tom nevine,muze za to hloupe obecenstvo vlastnici konzole
            • Tom: Co nechápeš na mém předchozím příspěvku? Tak tedy znovu: Vývojáři mohou udělat ultra swag PC verzi a konzole jim v tom nijak nebrání. Stíháš? To že se tak ale neděje absolutně není chyba konzolí. Chápeš?
              Proč ale nevzniká víc velkých her, jako je Tebou zmíněný Star Citizen? Vždyť vývojáři by se určitě chtěli vyřádit a ukázat, co dovedou...proč se tak neděje?

              Nápověda, pokud stále nechápeš: konzole za to nemohou.
            • dern - chyba,branili,podivej se jak vypada cistokrevna pc hra nepoznamenana konzolema...rekneme treba star citizen
              konzole nema dost vykonu ani na to,aby vyrenderovala jednu lod v hangaru pri 1080p@60fps
            • Viz. odpověď níže - tedy: Konzole nikdy nebránily udělat vývojářům ultra swag nabušenou PC verzi s 8k grafikou, vymodelovanejma chlupama s fyzikou a AI, která tě zesměšní...
            • Nějak si neodpověděl na tu zásadní otázku. Co jim teda brání to udělat líp na ty naše frézy?
              • C-BEAM

                Reakce na příspěvek:

                nízke predaje na PC platforme, nižšie ceny hier, nízká ochota PC hráčov investovať do hry aj keď je objektívne kvalitná. To sa však nijak nevylučuje s tým, že sa AI a herné mechaniky prispôsobujú konzolovej majorite u ktorej dopyt po lepšej AI a sofistikovanejších herných mechaníkách jednoducho nie je.
  • Veskoslav
    No docela mě nahlodává zrušit předobjednávku na pc. Ale IV. díl mi jede skvěle, dokonce mě i bavil (narozdíl od III. dílu, který nikdy neměl vzniknout a toho poloindiána měli po vzoru starodávné Sparty hodit ze skály už jako mimino). Ale zase Ubisoft. Ale zase Francouzská revoluce, která se hodí na vraždění templářů a Assasinů. No uvidím, zatím nebudu rušit. Ale s prominutím se musím vysmát těm, co neustále nazývají současné konzole next gen. Včera mi přišel nový tablet od Nvidie a za chvíli budou tyhle zařízení výkonější než současná generace, která tu má být 4-5 let....A nedokážou ani v roce 2014 mít plynulých 60 fps a 1080 u všech titulů. Je jedno, jestli je to vina vývojářů nebo Sony s MS. Vinu podle mě na tom mají všichni. MS a Sony, že nechali staré konzole tak dlouho a s těmihle měli přijít o 1-2 roky dříve a vývojáři, že na to serou.
    • úplně zbytečný koment(jako většina v této diskuzi) Next-gen? Chápeš pojem těch slov? Je to prostě další generace a to samozřejmě je, ten nVidia tablet je jen předražené těžítko, pokud chceš něco na práci tak to je jedině iPad Air, které je bez konkurenční, pokud to máš na hry, tak tě lituji, kupovat si tablet na hry za 8000 je rádná pyčovina, to už je lepší si koupit to PS4, nemyslíš? Těch 60FPS ti u Assasina nezaručila vloni ani 780Ti, jak to můžeš chtít po hardwaru za 10K, aby se předešlo nějakým spekulacím, nemám a nikdy jsem neměl konzoli. Jenom bych chtěl upozornit, že Infamous nabízí 60FPS a Full HD a dle videíí to vypadá naprosto graficky nádherně, takže ono taky záleží na optimalizaci a všichni víme, že prostě Ubisoft jsou babráci, jak po stránce hratelnosti, tak po stránce optimalizace.
      • Veskoslav
        Jako next gen je to označována nová generace konzolí. Tvůj koment je taktéž zbytečný, ale nemám potřebu to až tak vyzdvihovat. iPad Air na práci? Vážně? Takže nejsi konzolista, ale applista? Nevidím rozdíl.Tablet stál 5500 Kč z Německa a není určený pro mě, ale pro kamaráda, kde ho pak má ve svém časopise k otestování.(Osobně vlastním U23GT, což byl jeden z 1. herních tabletů a tablet se akorát hodí tak na čtení a psaní ve škole. Na práci možná tak při prezentaci fotem z intagramu) Mimochodem, fakt by mě zajímalo, k čemu ti bude PS4 ve vlaku nebo autobuse. Tam si zahraješ těch her, přímo celou tvou sbírku. A ano, řekl jsi jednu hru, co vypadá skvěle. Super no, takto vypadá většina nových her na pc a nikdo z toho nedělá vědu, ale bere to nějak jako samozřejmost. 2. díl Batmana vypadá i nyní naprosto nádherně. O Crysis či módovných hrách jako Skyrim, Fallout či série Stalker není ani potřeba mluvit. Prostě současná generace konzolí není žádné next, jak Sony a MS prezentovali a (a next prezentovali jako něco převratného), ale obyčejná střední pc, která mají primární funkci hraní z 98%.
        • Ty jsi vážně tak hloupý jak se o tobě povídá, next-gen je prostě další generace konzolí chápeš? Ta další bude taky next -gen a tak dokola. K tabletům, nevím veřejnou dopravu nevyužívám, jsem majitel auta, ale připadal bych si nějak nepatřičně vytáhnou si tablet a hrát na něm hry, takové dětinské. K IOS: nabízi spousta profi- aplikací a k němu lepší support, jak na audio- video, tak na třeba práce s Keynote je radost, tady nemá cenu nějak diskutovat, ty si jen další omezenec, který výhody IOS či OSX prostě neuzná, ikdybych ti vyjmenoval 100+1 výhod IOS a iPadu Air...
          • Veskoslav
            Bla, bla bla. Jdi si povídat s he/he. Next gen konzolí nebyla prezentována pouze jako "next", ale něco, co změní trh, přinese novinky a nabídne něco skvělého. Chápu, že narážky ti nic neříkají, ale to se stává. Evidentně na tom budete +- stejně s inteligencí. A Keynote je obyčejný prezentační program. To se z něj mám posadit na zadek? A jenom iDioot něco prezentuje na tabletu. Takhle jsi to chtěl napsat? A že ty nevyužíváš, neznamená, že ostatní jsou na tom stejně. Další pitomá logika. A OS X je jenom předělaný Linux a pokud člověk hraje, tak si OS X nepořídí. A za ty prachy už tím tuplem ne.
            • Proč vlastně lezeš do diskuzí, když nerespektuješ cizí názory? proč hejtuješ Apple? Co vede člověka, aby nadával nějaké firmě, které se daří a dělá produkty se kterými jsou lidé spokojeni? Evidentně jsi IOS či OSX v životě nepoužívál, dobře, ale proč ta zášť? Nechápu, jen to ukazuje, jak jsi ve své podsatě malý. Jinak uber na agresivitě, děláš tu ze sebe neskutečného pitomce.
            • Ale ho*no, ty zmatenej degeneráte, vždyť je to úplně jinej člověk. Do vaší znalecké debaty jsem se zapojil hlavně z tvého popudu střílet něco o inteligenci vůči ostatním. Z toho jsem vždycky nervózní jak sáňky v létě, tak bacha smogu...
            • Veskoslav
              Takže Spirit je he/he? To už mnohé vysvětluje.
            • Bacha, ať z toho nebuchneš nedopečená gumo...
  • takze vlastne ta dementni AI,co posledni dobou vidame ve hrach,je zase jen a jen diky konzolim,protoze lepsi AI ten srot procesor neutahne,no,tak hlavne ze maji 50 jader,me predtim prislo divny,ze na pc hry nevyuzivaji ani 4 jadra a na konzolych najednou vyuzijou vsechny...
  • Ja to vyriesim tak, ze si Hnojcrid Parity nekupim ale vezmem na PS4 GTA V HD....sam rozhodujem komu peniaze dam...a rozlisenie je u Ass Creedu ten najmensi problem...seria sla do hnoja od Brotherhoodu...AC3 je utrpenie hrat a AC IV je repetitivna pekna nuda...vycpela seria ktora bezi v recenxiach a predajoch len zotrvacnostou rovnako ako Call of Duty...
  • Hlavne ze sa krabickari odjakziva vychvalovali ako nemusia riesit bezanie hry a graficke problemy. Ze taketo shi... su domena PC. Ej veru Karma si dobehne kazdeho *15*
    • Však mají pravdu. Narozdíl od nás skutečně nic takovýho ve výsledku řešit nemusí. Hry na jejich platformy jsou v závěru funkční a dobře vypadající. Žádná starost...
      • Funkční možná jo ale dobře vypadající? Když tenkrát vyšlo GTA IV na konzole a já to viděl u kámoše na PSku tak jsem se mu vysmál jestli to má být San Andreas nebo co? *1* Potom když to u mě viděl borec na PC tak nestíhal valit oči.
      • No jiste, zrovna nedavno sem na nejaky konzoli videl peknou slideshow ... majitel poradne nadaval, ale narozdil od PCckare to bylo tak vsechno, co stim moh delat. Zadny nastaveni detailu, zadna moznost pridat pamet, vymenit grafarnu ... skoro sem pad smichy na zem.
      • vsak to je cilem vsech spolecnosti,predhodit stadu nejakej sranec a nechat je,at si s nim vyhrajou,takhle nejak funguje vydavani her pro konzole...kdyz hodej kus srotu pc hracum,nikdo ho proste nekoupi (i treba proto,ze si ho muze upiratit)
        jejich cilem je,aby nejlip lidi vubec nepremejsleli,neresili proc to jede jen 30 fps trhanice...nejdulezitejsi je,aby koupili hru i se season passem
        • Když něco funguje tak, jak má, tak není co řešit.
          • pravdu díš a nic než pravdu...jenze na konzolich to bohuzel nefunguje *6*
            • Na tom se vole neshodneme. Na konzolích je tenhle předpoklad funkčnosti plně funkčně funkční. Když si sundáš lejna z očí a rozběháš pár správných buněk, tak to střízlivě uvidíš taky. Vyzkoušej...
      • walltar
        A i kdyby to nebyla pravdy, tak si to každý konzolista dokonale vsugeruje *3*
  • Tak to je ještě dobrý, Všichni víme, jak Ubisoft optimaluzje, takže jsem zvědav na PC, ACIV i na grafikách ala 680 měla propady k 20FPS a nastavovaní detailů bylo k ničemu, tolhe vypadá ještě náročněji...
    • Souhlas, když si vemu jak "šlapala" AC3, hlavně v Bostonu, kde bylo fakt AI jak na*ráno a navíc jakej nesmyslnej rozdíl byl ve výkonu na AMD vs nVidia kartách, tak mám docela strach o to, jak v tomhle ohledu na tom Unity bude, když se ofiko řeší FPS-cap a zamknutý rozlišení. I když BF mi přišlo trochu lepší ohledně výkonu, ale taky se daj najít obrovský a vizuálně bezdůvodný propady FPS.
    • Přesně. To mohu potvrdit. Mám GTX670 a hra mi jede na stálých 20 FPS i s nejnižším nastavením grafiky.
      • Tak to máš divné já mám gtx 560ku a teď jedu Shadows of Mordor na high detaily a mám 30 fps. Navíc jsem si nevypnul fps lock takže beztak to pojede i na ultra.
      • Veskoslav
        Kamarád měl ten samý problém. Stačilo nahrát nové ovladače a pročistit pc a jede mu to normálně na 40 fps.
        • Nemysli si, že jsem to nezkusil.
      • flash789
        to nebude chyba hry hele :P
        • Jak to myslíš!? *15*
          • Na stare hd7770, coz byl proste low end, to chodilo kolem 40 fps na high bez SSAO
            • jelikoz mu snizeni detailu neprineslo fps,vidim to na limitaci procesorem...
  • Mato1987
    čo je horšie na videogamer.com sa vyjadrovali, že hra síce beží a framerate je ombedzený a "targetnutý" na neustálych 30 fps, ale že to trojhodinové demo čo hrali bežalo na xboxone miestami s prepadmi aj pod 20 fps....Tak to už je vážne silná káva, nová generácia konzol a nezvládne troška lepšie vyzerajúcu hru vo full hd a už vôbec nie na aspoň 30 fps takmer rok po samotnom oficiálnom vydaní novej konzole? "Kde soudruzi z USA udělali chybu?"
    • Čert vem FHD..od 900p to tu nepozná v reálu nikdo..ale proč to nestíhá 60 FPS to je větší záhada a problém..
      • walltar
        No tak konzoloví hráči vždycky tvrdili, že 30 a 60FPS nepoznají, tak ty firmy co to vyrábí nemají důvod to zvedat. Všichni jsou přece spokojení s 30FPS. *1*
        • Správně, 30 a 60 to je jako nebe a dudy. Rozdíl nevidí snad jenom slepec.
          • Jako PC tlama mám oko dobrý, ale rozdíl pro samotnou hru a hraní v tom vskutku není. Je to jen jasná subjektivní vsugerace kopyt, kterým je pořád z něčeho blbě.
            • Tys neviděl pc ani z letadla. Přijde mi to, že si hraješ na PCčkáře aby to vypadalo, že na nás plive jeden z našich.....
            • Mato1987
              Chalani a dievčatá, helomítkohe si nevšímajte, on trolluje diskusie pravidelne a len vyhladáva pozornosť, nekŕmte tohto smutného podmostového obyvatela.
            • dutá bandaska

              odpověď od: he/he :

              ...
            • re:he/he - a kde teda tve trenovane oko ten rozdil vidi, kdyz ne "pro samotnou hru a v hrani" ??? *1*
            • walltar

              "rozdíl pro samotnou hru a hraní v tom vskutku není"
            • walltar
              Máš oko dobrý, ale nepoznáš 30 a 60FPS ... *1* *1*
              • C-BEAM

                Reakce na příspěvek:

                ale on oči môže mať vporiadku, ide o to ako mu funguje mozog... všetci vieme, že to nie je ideálne *1*
            • del0
              Tady je vidět, pro koho jsou dělaný konzole. *15*
            • cool story bro *14*
          • del0
            Tak ono stačí, když většina hry budou cutscény / QTE (což už se dávno děje) a pak to moc nepoznáš. Prostě "evoluce" v gameplayi za cenu lepší grafiky, která není důležitá. Oh wait...
        • Bohužel, samy si nastavili laťku kvality...
    • walltar
      To je fakt k smíchu ...
  • Pořád to bude vypadat a fungovat dobře, takže na to může chytrý lid i se psem z vysoká sr*t, jestli to bude v nějakým rozlišení a počtu kok*tinek za hodinu o pár čísilek víc nebo míň. Na NES konzoli to taky nebylo nic moc co do možností a vizuálu a vznikaly tam bomba hry, který překonávaj kdejakou kravinu počínaje Metrem a podobnýma. Když to srovnám s pařbama před dvěma dekádama a na čem to jezdilo, tak dnešní HW - byť nenaplňuje mokrý sny nejednoho grafickýho ocasa s úchyláckým nezdravým pudem se spojit do svazku manželského s výkonem - umožňune přesto hrám stále vypadat hodně obstojně a hraní si užít tak či tak, takže pohoda pane jahoda.

    A třeba se strejda vyvojář Podbrindáček bude do příště víc snažit a s PS4 a Xbox One bud umět zacházet ještě líp a vymáčkne z nich to nejlepší.
    • Gonzi
      Kdyby grafiku neřešili (tak jak to tu naznačuješ), tak mohla být o něco horší ale v 1080p a 60fps - což je z pohledu hratelnosti lepší... 30fps je právě kvůli grafiky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit